Announcement

Collapse
No announcement yet.

Burnley F.C.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spavas li mirno Liga sampiono?

    Comment


    • Trebalo bi nabaviti kartu za koje europsko gostovanje. :kava:

      Comment


      • Sezona iz sna. Vjerovatno cemo se naredne boriti za opstanak il ispasti tako da uzivajmo u trenutku.

        Bez Kina, bez Greja, pa ajde i bez Heitona. Sta rec? Koji poruku poslat?

        Comment


        • Originally posted by Dule Krtola View Post
          Sezona iz sna. Vjerovatno cemo se naredne boriti za opstanak il ispasti tako da uzivajmo u trenutku.

          Bez Kina, bez Greja, pa ajde i bez Heitona. Sta rec? Koji poruku poslat?
          Zašto to misliš?

          Comment


          • Tako to ide...

            Comment


            • Inače, ako možda nekoga zanima, Džoi Barton od Juna trener Flitvuda.
              Biće zanimljivo.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Auh.

                Ja sam mislio da su oni ozbiljni klub.

                Comment


                • Solidno prvo poluvrijeme. Stoke je dosta sretno došao do gola jer se lopta nakon udarca odbila od bloka pa Pope nije mogao bolje reagirati. Imali smo inicijativu, ali kao i u dosta prijašnjih utakmica falilo je kreacije. Nakon što dođemo u protivničku trećinu jednostavno ne znamo kako dalje; zato mislim da nam prva meta prijelaznog roka treba biti kreativni veznjak koji može igrati iza napadača. U drugom poluvremenu smo se dosta popravili i od početka smo tražili izjednačujući pogodak. Butland je bio dosta raspoložen i samo zahvaljujući njemu nismo u potpunosti prekorenuli rezultat.

                  Gudmundsson je po meni igrač utakmice. Namjestio je dvije izgledne prilike i imao je tri odlična udarca, nažalost obranjena. Treba što prije srediti novi ugovor. Cork i Long ponovno jako dobri. S druge strane, Lennon i Wood su ponovno odigrali ispod prosjeka.
                  Barnes je u formi života, ovo mu je šesti gol u osam utakmica. Od kraja veljače jedino Salah ima više.

                  Osvojili smo važan bod i napravili ogroman korak prema osiguravanju EL. Treba nam jedna pobjeda da matematički osiguramo sedmo mjesto, ali iskreno mislim da je bitka već dobivena zbog Leicesterove loše forme i teškog rasporeda.

                  Comment


                  • Što se transfera tiče:

                    Sky Sources understand that Rangers are close to securing Burnley midfielder Scott Arfield on a pre contract agreement.
                    Slobodno možemo reći da odlazi kao legenda. Nevjerojatno je kako je igrao u prvoj promocijskoj sezoni, treba napraviti neku kompilaciju sa golovima, asistencijama i općenitim potezima. Škotski Messi. Jasno je da nije bio kvaliteta za PL, ali svaki put je davao svoj maksimum. Recimo ove sezone je minute dobivao na kapaljku, ali svejedno je golovima i asistencijom donio čak sedam bodova. Najviše će ostati upamćen po golčini protiv Blackburna u derbiju.
                    Sretno dalje, nadam se da će imati uspješniju epizodu u Škotskoj nego što je imao Barton.

                    Daily Mail linking Burnley with summer move for Jay Rodriguez. Not exactly rocket science, might have come in summer if deal could have been struck over wages, but was too expensive at that time. Would make a lot of sense this summer.
                    Može. Ove sezone ima odlične brojke ako uzmemo u obzir da igra za najlošiju momčad lige. Može igrati više pozicija (špicu, iza napadača i krilo), a izgleda da su ozljede napokon iza njega.

                    Comment


                    • Burnley linked with Craig Dawson, Jay Rodriguez and Matt Phillips.
                      Za Rodrigueza bi trebalo izdvojiti dvadeset milijuna što je definitivno previše. Uz to ima i plaću od oko sedamdeset tisuća tjedno što je skoro dvostruko više od našeg najplaćenijeg igrača. Bilo bi dobro da se vrati jer su ozljede iza njega i imao je dobru sezonu u jednom od najgorih timova lige, ali sumnjam da želimo izdvojiti toliku svotu pošto sam uvjeren da za manje možemo dobiti kvalitetnije. Usporedbe radi, Rondon ima otkupnu klauzulu od šesnaest milijuna.
                      Dawsona smo htjeli dovesti prošlog ljeta pa zato mislim da je taj transfer najizgledniji. Trebaju nam stoperi, a on uz to može igrati na desnom beku.
                      Phillips je fantastično igrao prije dvije sezone, a prošle su ga mučile ozljede i općenito loša igra njegove momčadi. Mislim da bi bio dobro pojačanje, definitivno upgrade u odnosu na Lennona, ali samo ako ga možemo dovesti jeftino.

                      Comment


                      • Nisam verovao da na ce na srpskim sportskim forumima neko otvoriti temu posvecenu FC Burnley - pored Arsenala, Liverpoola, West Hema, Chelsea, Uniteda, Citia ... Lepo je videti da ima jos ljudi koji se ne vode samo hajpom ili rezultatima.

                        Jedno pitanje, kako se pise ime kluba na srpskom jeziku. Nemoguce da se i Barnsley i Burnley pisu Barnsli i Barnli? Na wiki pise Bernli, englezi citaju Brnli. Kako je pravilno?
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • To "U" izgovaraš kao "U" u krznu (fur). Dakle, slabo se čuje "U", koje nikako nije "A".
                          Burnli, sa minimalnim "U".

                          Piše se Burnli.
                          Last edited by La Jugoslavia; 01-08-18, 23:21.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                            To "U" izgovaraš kao "U" u krznu (fur). Dakle, slabo se čuje "U", koje nikako nije "A".
                            Burnli, sa minimalnim "U".

                            Piše se Burnli.
                            To i meni deluje logicno.

                            Zasto kada ukucas na google nasi pisu "Bernli"?
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Ben Gibson( stoper) iz Mizbroa novi igrac Barnija. Odlicno pojacanje.

                              Na 4 godine potpisao. 15 miliona funti tezak transfer.

                              Comment


                              • Drugi Ben (onaj najbolji) će uskoro potpisati novi dugogodišnji ugovor. Prelazak Harta trebao bi biti uskoro službeno objavljen, a vjerujem da ćemo ići po još jednog igrača u ova preostala tri dana.

                                Comment

                                Working...
                                X