Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2014/15 - 9. WEEK (24.12 - 30.12)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    OKC je po mom misljenju najbolji tim ove sezone i ubijedjen sam da osvajaju, osim ako se dese neke povrede. Mislim da su daleko ispred Spursa. Neki od konkurentnijih timova bi im mogli biti Portland i Memphis. Sa istoka se vec zna finalista, Bullsi naravno.
    sigpic

    Comment


    • #17
      Evo ga Raduljica u Timberwolvese. Kakav par su on i Pekovic. To ce ludnica tamo biti.
      sigpic

      Comment


      • #18
        Lakersi pokupili Blacka, otpustili Henry-a

        Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

        Comment


        • #19
          Veca greska od trejdovanja Dragica(mada bice ga tesko zadrzati, ne verujem da mu se svidja trenutna uloga) je produzenje ugovora sa Grinom, kad ga krene onda je odlicno kada ne onda je najgori pojedinac na terenu a i kako vreme odmice postaje sve veci kancer za bench unit posto njegova sebicnost dosta utice na druge saigrace.Neka ode na leto, njegovo mesto ce vrlo verovatno da popuni Voren.Pozdravljam odluku vracanja Markusa na cetvorku, Toliver mi je jos od jula bio visak i nije mi se uopste svidjala mogucnost da Markus igra trojku posto je to bas stvorilo guzvu na bekovskim pozicijama i uticalo na manju produktivnost Dragica i Erika.I sam Grin u poslednje vreme sve vise igra kao trojka, dok bekovski par cine plejevi

          Comment


          • #20
            Best of 2014: Top 10 Crossovers

            Comment


            • #21
              21. triple double u karijeri!

              Comment


              • #22
                hoce li durantula veceras nastupati protiv finiksa,
                KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Sinisa Kun View Post
                  hoce li durantula veceras nastupati protiv finiksa,
                  Ocekuje se da igra 25-30 minuta.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Lebron jos minimum dvije nedelje nece igrati zbog povrede koljena.

                    Comment


                    • #25
                      Rajon Rondo: 'Excited to go back'

                      Comment


                      • #26
                        December: Top 10 Dunks of the Month

                        Comment


                        • #27

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by colke995 View Post
                            Detroit igra 3 puta bolje kako je Smith otisao. Ovo ce im biti 4. pobeda zaredom.
                            Nije samo do toga i do Miksa je koji je propustio pocetak sezone i vratio se nedavno na parket, Sansi nisu mogli da pronadju pravo resenje za njega i vec tada se naziralo da ce stvari da krenu na bolje po Pistonse, sada odlaskom Smita mogu da se nadaju PO.Smit je veliki potrosac lopti i posto znamo kakav sut ima, bio je on kancer.

                            Polako i Holins slaze kockice u Bruklinu, verujem da ce na kraju da budu sesti.Majami bez Bosa nije PO ekipa i zato su tu gde jesu.

                            Comment

                            Working...
                            X