Announcement

Collapse
No announcement yet.

Brno 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakva je organizacija?

    Comment


    • Originally posted by Igor 46 View Post
      Kakva je organizacija?
      Najbolje individualno

      Comment


      • Pozdrav dobri ljudi

        Mogu li naši putnici u Brno da mi kažu, kada su kupovali ulaznice, da li su kupovali preko interneta ili na licu mesta, ako nije tajna koliko su tačno platili te ulaznice, zanima me da li postoji razlika između cena ulaznica koje se kupuju na intenetu i cena ulaznica na licu mesta?

        Ja se nešto nadam putovanju u Misano, išao bih u nedelju samo na trke, al pošto je to sve kod mene na klimavim nogama, ne bih hteo da narčim ulaznicu platim je stotinjak eura pa da neodem, radije bih je uzeo na licu mesta ako je ista ili slična cena. I naravno valjda će da bude za livade ulaznica

        Hvala vam unapred na odgovoru.

        I što kažu, dogodine motorima u Brno

        Comment


        • Ja sam uzela preko neta, gold i kostala je 68e (januar), kasnije je naravno poskupela. Posle nekog vremena preko moto gp sajta nije bilo moguce kupiti ulaznicu, jer je navodno sve bilo rasprodato, ali smo vidjali ljude koji su ih uzimali preko neko drugih internet stranica koji su u vezi s Brnom. Ne mogu tacno da ti kazem kolika joj je bila cena na ulazu, jer nisam pitala ali je cimer uzeo od tapkarosa ispred za 100e.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by velimirknin View Post
            Pozdrav dobri ljudi

            Mogu li naši putnici u Brno da mi kažu, kada su kupovali ulaznice, da li su kupovali preko interneta ili na licu mesta, ako nije tajna koliko su tačno platili te ulaznice, zanima me da li postoji razlika između cena ulaznica koje se kupuju na intenetu i cena ulaznica na licu mesta?

            Ja se nešto nadam putovanju u Misano, išao bih u nedelju samo na trke, al pošto je to sve kod mene na klimavim nogama, ne bih hteo da narčim ulaznicu platim je stotinjak eura pa da neodem, radije bih je uzeo na licu mesta ako je ista ili slična cena. I naravno valjda će da bude za livade ulaznica

            Hvala vam unapred na odgovoru.

            I što kažu, dogodine motorima u Brno
            U Misanu se najjeftinije ulaznice prve rasprodaju. Rizicno je cekati poslednji momenat, jer je u pitanju trka na Rossijevom kucnom pragu. Internet je sigurniji posto ce ove godine biti veliko interesovanje.
            Osim toga, livade u Misanu su mnogo manje od onih u Brnu.
            sigpic

            Comment


            • A suveniri koji su se prodavali u Brno tipa majce,kacketi itd kolika im je cijena i jel su originaal ili su kineska roba od 3,4e, samo sa visokom cijenom zbog trke?

              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • pa dosta stvari proizvodi VR... Majce su od 15 e pa navise (Rosijeve su oko 25-30),privesci su oko 9e, kisobrani 15 (25 VR,Markez,i ostali), nalepnice su oko 10-12 e i td
                Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                Comment


                • Pa i nije skupo ako su original... Ja narucio par kacketa preko aliexpresa po 7,8e ali nevaljaju ni toliko

                  "I love to speak with Leonard
                  He’s a sportsman and a shepherd
                  He’s a lazy bastard
                  Living in a suit ."
                  Leonard Cohen

                  Comment


                  • U pravu si i ja postavljam glupa pitanja

                    Comment


                    • Originally posted by bane je View Post
                      A suveniri koji su se prodavali u Brno tipa majce,kacketi itd kolika im je cijena i jel su originaal ili su kineska roba od 3,4e, samo sa visokom cijenom zbog trke?
                      Naravno da je original. Cene mozes da vidis i na njihovim sajtovima za prodaju stvari ili na sajtu MotoGP-a,isto imaju prodavnicu. Na sajtovima kacketi su od 25evra a majice od 35 evra pa na vise.

                      Aliekspres ti je buvljak,ne znam sta si ocekivao

                      Comment


                      • Ali je dobar sajt ako želi da se prođe jeftino, a da je roba pristojna. Zavisi od toga šta se uzima... Meni su biciklistički dresovi koje sam tako uzeo kvalitetniji nego oni koji se prodaju u prodavnici (bolji sunđer pod dupetom npr), mada nije svaki dres najbolje dizajniran i ne slaže se u svemu sa originalom. Ipak, boja im je odlična i postojana. A koštaju 4 puta manje nego originali u prodavnici.

                        Comment


                        • To sam I ja hteo da uzimam, ali ima da promasim velicinu, visok sam

                          Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                          Comment


                          • Originally posted by velimirknin View Post
                            Pozdrav dobri ljudi

                            Mogu li naši putnici u Brno da mi kažu, kada su kupovali ulaznice, da li su kupovali preko interneta ili na licu mesta, ako nije tajna koliko su tačno platili te ulaznice, zanima me da li postoji razlika između cena ulaznica koje se kupuju na intenetu i cena ulaznica na licu mesta?

                            Ja se nešto nadam putovanju u Misano, išao bih u nedelju samo na trke, al pošto je to sve kod mene na klimavim nogama, ne bih hteo da narčim ulaznicu platim je stotinjak eura pa da neodem, radije bih je uzeo na licu mesta ako je ista ili slična cena. I naravno valjda će da bude za livade ulaznica

                            Hvala vam unapred na odgovoru.

                            I što kažu, dogodine motorima u Brno
                            Mi smo kupili karte 3 nedelje pre trke, General Admision Silver, znaci livada za 68 eura.
                            Nije bila opcija da se kupi samo za 1 dan, barem ne na oficijalnom GP sajtu, tako da smo kupili tu za sva tri dana.
                            U brnu, tj na stazi su pred ulazimi bili cenovnici, bacio sam pogled, cini mi se da je karta za 1 dan bila 75 eura. Moguce da je karta samo za petak ili subotu bila manje, nisam pogledao.
                            Nije neka razlika u ceni, ako ides samo na trku, mada smo mi bili i na Q1 i Q2 u subotu.

                            Mada.... Brno je specificna staza, ima prostora za jos masu ljudi, pored nas 138.000 koji smo bili tamo.... Ima dosta livada i dobar je nagib.
                            Mozda ces u Misanu imati problem da nadjes kartu na licu mesta. Definitivno ima manje prostora za gledaoce, a da ne pominjem cinjenicu da je u Italiji....

                            Po meni je najbolje kupiti kartu preko neta, za livadu naravno

                            Comment

                            Working...
                            X