Announcement

Collapse
No announcement yet.

Brno 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by Sibirko View Post
    Karte online GOLD na prodaju . Dve karte 180 eura toliko su placene . Ako je neko zainteresovan neka se javi . Pozdravv
    Za koje dane? Ja bih kupio obe

    Sent from my GT-I9060 using Tapatalk

    Comment


    • #62
      Karte se mogu kupiti i na samoj stazi. Mislim da nema potrebe za brigu. Ja sam predprosle godine kupio karte na netu, a prosle na stazi u subotu. Cak sam proso jeftinije kada sam kupio na stazi, za troskove slanja.

      Comment


      • #63
        Originally posted by tkd View Post
        Karte se mogu kupiti i na samoj stazi. Mislim da nema potrebe za brigu. Ja sam predprosle godine kupio karte na netu, a prosle na stazi u subotu. Cak sam proso jeftinije kada sam kupio na stazi, za troskove slanja.
        Brine me jedino da ne krenemo i da puknemo 200e na put i da na kraju nema karata. Nigde online nema vise... Jel moguce da je sve rasprodano vec sad?

        Sent from my GT-I9060 using Tapatalk

        Comment


        • #64
          Originally posted by marko46scg View Post
          Brine me jedino da ne krenemo i da puknemo 200e na put i da na kraju nema karata. Nigde online nema vise... Jel moguce da je sve rasprodano vec sad?

          Sent from my GT-I9060 using Tapatalk
          Druze imas karte i na samoj stazi ne brini...

          Comment


          • #65
            Originally posted by Igor 46 View Post
            Druze imas karte i na samoj stazi ne brini...
            Kad krecete i odakle?

            Comment


            • #66
              Originally posted by Igor 46 View Post
              Kad krecete i odakle?
              Cetvrtak uvece iz Novog Sada, autom idemo...

              Sent from my GT-I9060 using Tapatalk

              Comment


              • #67
                Originally posted by marko46scg View Post
                Cetvrtak uvece iz Novog Sada, autom idemo...

                Sent from my GT-I9060 using Tapatalk
                Imas ovde moj br ja organizujem nase ljude za polazak u grupi pa ako si zainteresovan javi se

                Comment


                • #68
                  Ko jos bude zainteresovan za kolektivan odlazak u brno nek se javi...polazak u cetvrtak uvece!

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Igor 46 View Post
                    Pa kad krecete vi?
                    u četvrtak ujutru, pošto imamo noćenje u četvrtak a i da svratimo usput negde
                    Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                    Comment


                    • #70
                      Ipak smo uspeli sve da sredimo pa krecemo u cet na petak . Jedva cekamo

                      Comment


                      • #71
                        Cao svima, ja sam prosle nedelje kupio karte preko http://www.czech-moto-gp.com/en/2705...oto-gp/#photos jer na zvanicnom sajtu vise nije bilo u ponudi. Sada vidim da vise ni na ovom gde sam ja kupio nema karata u ponudi. Drugarica je bila u Mugelu ove godine, prevelika je guzva bila, tako da savetujem ljudima da pokusaju, ako je moguce, kupe karte preko neta, kako se ne bi razocarali tamo na licu mesta. Ove godine je dosta veca euforija zbog Rosija, pa su trazi karta vise na trakma u Evropi.

                        Ortak i ja idemo kolima iz Beograda, krecemo u petak uvece, verovatno cemo da zakasnimo na kvalifikacije. Stampamo majce i pravimo veb sajt, uskoro vise detalja :-)

                        Puno pozdrava svim ljubiteljima MotoGP-a!!!

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Sibirko View Post
                          Ipak smo uspeli sve da sredimo pa krecemo u cet na petak . Jedva cekamo
                          Javite se da se prikljucite konvoju!!!

                          Comment


                          • #73
                            Narode, verovatno sam vam otkrio sad toplu vodu al dobro, ipak, ne idite na Horgoš nikako ogromne su gužve, prošle godine sam išao u Mađarsku u ovo vreme došli na granicu oko 2 posle ponoci, čekali 5 sati i u 7 ujutro pitamo pandura koliko još otpilike će se čekati kaže još 5 sati minimum a bili samo na kilometar od naše carine, mi se okrenuli, na mestu gde nije bilo ograde između dva smera autoputa i otišli na prelaz Đala. Tamo je bilo par automobila ali brzo smo presli za 10 min. Prelaz je radio od 7 do 19 tada. Prođe se kroz Segedin i onda opet na autoput. U poovratku ista priča samo sa druge strane. Sreća bilo blizu isključenje sa autoputa, mi opet u Segedin i opet na Đalu. Isto bilo malo automobila.

                            Raspitajte se još oko gužvi, al ne dozvolite da čamite kao ja na prelazu 5 sati bezveze.

                            Želim vam svima koji idete sretan put i super provod, i bačite neke slike kad se vratite.

                            P.S.
                            Ako ikako skupim 200 evrića do četvrtka, petka, ja ću se javim da vidm imal' ko mesta u kolima
                            Last edited by velimirknin; 12-08-15, 10:33.

                            Comment


                            • #74
                              Ajd sad kad delimo informacije o GP , da vam i to saopstim. Dakle kao sto znate ovog vikenda je opet smena tako da ce biti guzve bice. Postoje alternative a to su Backi Vinogradi (od 07h do 19h) i Novi granicni prelaz Horgos (tj stari dok se autoput nije izgradio) koji je paralelan sa autoputem i radi od 07h do 19h. Samo da naglasim da se na ovim deonicama ne placa putarina.

                              Ko ne zna kako da stigne do ova 2 kratko objasnjenje.

                              1.Backi Vinogradi - Ashotholom . Dakle na petlji Sever skrenete ka Hajdukovu , zatim prodjete naselje idete do krivine velike , u krivini skrenete levo i samo pratite put. Sve je obelezeno tj pise Asotholom. Kad predjete granicu krenete ka Morohalomu i kad stignete u selo skrenete desno - to je put od 10km ka autoputu i stizete na mesto tj nesto tik posle granice kod Horgosa (tacnije 500m od granice ) ali zaobilazite guzvu .

                              2.Stari GP Horgos - Mozete na dva nacina - to je inace stari put prema Szegedinu nekadasnji M22. - 1. nacin je da se iskljucite na petlji sever prema Hajdukovu i samo pratite put i sticete do njega ili 2. nacin je da se islkljucite na petlji Horgos i kad sidjete sa petlje skrenete levo i samo pravo i naicicete na njega.

                              Oba dakle rade od 07h do 19h i medju drzavni su prelazi.

                              Comment


                              • #75
                                Društvo, uskoro se kreće. Vidimo se na stazi! Kačimo fotke i utiske čim stignemo... Uživajte ovde svi...

                                Comment

                                Working...
                                X