Announcement

Collapse
No announcement yet.

Brno 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Tako da bi bilo lepo da se to pomene u direktnom prenosu da se cuje i vidi da je deo srbije na tom nezaboravnom dogadjaju!!drugari idemoo pun gas u brno!

    Comment


    • #47
      Originally posted by Ivke View Post
      Pozdrav,
      i ja planiram ići u brno... pošto sam bio i prošle godine, i ove sam jako zagrejan.. samo čekam neki odgovor na poslu koju ću naravno imati sutra-prekosutra..
      Sibirko ako se odlučim ići kontaktiraću te za kartu

      a to što kažete da je 200 eura taman, varate se.. pa samo karta i prevoz vam je 150 eura minum..plus klopa i ostalo..
      Brendirane stvari vozača su jako skupe..majice su od 35 eura pa nagore čisto info da znate..
      prošle god sam potrošio 350 eura stim što sam kupi samo jednu majicu od 50 eura
      pozdrav
      Marko
      Pozdrav Marko, onih 200EUR sam pominjao za tamo, sa kartama, prevozom i smeštajem to izađe 400. Drago mi je da sam dobro procenio, te cifre su mi i drugi sugerisali... Lepo je videti da ima ovoliko zainteresovanih za put.

      Comment


      • #48
        Bane imas moj br ovde pa se javi za polazak u grupi!!

        Comment


        • #49
          Koliko vidim dosta nas ce ici, jos bi bolje bilo da idemo coporativno : ))
          sigpic

          Comment


          • #50
            Drugari moj broj imate...javite se i krecemo svi zajedno u cetvrtak uvece!

            Comment


            • #51
              Vanja je upravu , da se razumemo 200e je vise nego dosta za jelo i pice. E sad ko hoce da se pros****a , ne bi mu ni 1000e bila dosta.Opet sve je to relativno. Mi smo isli kolima pa me je citav put izasao 250e bez karata.

              Comment


              • #52
                Karte online GOLD na prodaju . Dve karte 180 eura toliko su placene . Ako je neko zainteresovan neka se javi . Pozdravv

                Comment


                • #53
                  Jos malo i krecemo!!

                  Comment


                  • #54
                    Idem i ja sa još par ljudi takođe nas možete prepoznati u sektoru c sa srpskom zastavom Možete nam se pridružiti
                    Last edited by Motori Zauvek u Srcu; 10-08-15, 22:36.
                    Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Motori Zauvek u Srcu View Post
                      Idem i ja sa još par ljudi takođe nas možete prepoznati u sektoru c sa srpskom zastavom Možete nam se pridružiti
                      Pa kad krecete vi?

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Sibirko View Post
                        Karte online GOLD na prodaju . Dve karte 180 eura toliko su placene . Ako je neko zainteresovan neka se javi . Pozdravv
                        Druže, pošalji mi broj telefona privatnom porukom, imamo zainteresovanu stranku.

                        Comment


                        • #57
                          Burazer i ja verovatno idemo. Mi krecemo u subotu, rano jutro oko 4h iz NSa. Plan nam je da stignemo na kvalifikacije.
                          U kolima ima jos dva mesta, ako nekom odgovara. Vidimo se tamo, u sektoru C, naravno.

                          Comment


                          • #58
                            Da li nekim slucajem ima neko da je kupio karte i da se predomislio? Trebaju mi dve karte a online vise ne moze da se poruci...

                            Sent from my GT-I9060 using Tapatalk

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Brana View Post
                              Drustvo zbog odredjenih obaveza nasa draga prijateljica takodje forumasica je prinudjena da svoju kartu proda. Ako je neko zainteresovan neka se javi, karta je kod mene u vidu elektornskog vaucera, cena je 68e isto koliko smo je i mi platili.
                              Jeste uspeli da prodate kartu? Ako uspem da nadjem jos jednu ja bih je kupio... za koje sektore i za koje dane je karta?

                              Sent from my GT-I9060 using Tapatalk

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Sibirko View Post
                                Dali je neko zainteresovan za dve karte . Karte su kupljene online GOLD po 90 eura . Nesto je neplanirano iskrslo tako da najverovatnije necemo moci ici . Konacnu odluku cemo znati sutra .
                                Ja bih kupio obe karte, samo me zanima za koje dane i za koji sektor su karte?

                                Sent from my GT-I9060 using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X