Announcement

Collapse
No announcement yet.

Brno 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ja i drugar idemo motorima u Brno.
    Krecemo u cetvrtak uvece oko 24h.
    Ako ima jos neko zainteresovan za druzenje do tamo bilo bi odlicno....
    Last edited by Bane CBR; 09-08-15, 07:20.

    Comment


    • #32
      Originally posted by Brana View Post
      Drustvo zbog odredjenih obaveza nasa draga prijateljica takodje forumasica je prinudjena da svoju kartu proda. Ako je neko zainteresovan neka se javi, karta je kod mene u vidu elektornskog vaucera, cena je 68e isto koliko smo je i mi platili.
      Ja bih kupio tu kartu ako nije prodata.
      Bane 064/131-94-64

      Comment


      • #33
        Druže, poslao sam ti privatnu poruku sa mojim brojem telefona, pa pozovi kad budeš mogao.

        Comment


        • #34
          0611539471 igor....vanja javi se pa da putujemo svi zajedno idu jos neki momci iz bg-a pa da bude zanimljivije

          Comment


          • #35
            Hvala na ponudi Igore, ali već smo kupili povratne karte i organizovali se kad, šta i kako... Videćemo se na stazi, imamo karte za poljane, tako da možemo da se šetamo.

            Comment


            • #36
              Originally posted by Igor 46 View Post
              0611539471 igor....vanja javi se pa da putujemo svi zajedno idu jos neki momci iz bg-a pa da bude zanimljivije
              Ciao Igore, izvinjenje kako tebi, tako i svima ostalima što me dugo nije bilo na forumu, a evo prilike da se reaktiviram. Kontaktiralo me dosta ljudi s molbom za povezivanje s drugima koji idu u Brno.

              Nažalost, mi ne idemo, ali da pokušam da pomognem.

              Uputiću ih svakako na forum, ali pošto je malo vremena da li je OK da ih povežem sa tobom direktno ili ne? Oprosti što je ovako direktno i gotovo pred svršen čin.

              Hvala.

              Veliki pozdrav,

              Srđan

              Comment


              • #37
                Originally posted by Srdjan Erceg View Post
                Ciao Igore, izvinjenje kako tebi, tako i svima ostalima što me dugo nije bilo na forumu, a evo prilike da se reaktiviram. Kontaktiralo me dosta ljudi s molbom za povezivanje s drugima koji idu u Brno.

                Nažalost, mi ne idemo, ali da pokušam da pomognem.

                Uputiću ih svakako na forum, ali pošto je malo vremena da li je OK da ih povežem sa tobom direktno ili ne? Oprosti što je ovako direktno i gotovo pred svršen čin.

                Hvala.

                Veliki pozdrav,

                Srđan
                Nek se jave svi zainteresovani pa da se organizujemo za kretanje u sto vecem broju...

                Comment


                • #38
                  Srdjane moj br je 0611539471 pa ih uputi na mene i ostalo cemo se dogovoriti sto se tice puta,mesta u kolima....sve u svemu koliko mogu olaksacu drugima odlazak u brno

                  Comment


                  • #39
                    Meni je najveca zelja da odem da gledam,nazalost uslovi ne dozvoljavaju,mora da se studira

                    Comment


                    • #40
                      Onako odokativno koliko para treba izdvojiti za kartu, prevoz, smeštaj, za sveukupni ugođaj?
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • #41
                        Evo u našem slučaju, po osobi - 70EUR za kartu, 65-70EUR za prevoz (bus, Lasta), 75EUR za 4 noćenja (četvrtak-petak, petak-subota, subota-nedelja, nedelja-ponedeljak)... Za tamo još ne mogu da ti kažem, ali kontam da bi 200EUR bilo sasvim dovoljno da se opušteno klopa, pije i kupuju brendirane zafrkancije vozača...

                        Comment


                        • #42
                          Dali je neko zainteresovan za dve karte . Karte su kupljene online GOLD po 90 eura . Nesto je neplanirano iskrslo tako da najverovatnije necemo moci ici . Konacnu odluku cemo znati sutra .

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Igor 46 View Post
                            Srdjane moj br je 0611539471 pa ih uputi na mene i ostalo cemo se dogovoriti sto se tice puta,mesta u kolima....sve u svemu koliko mogu olaksacu drugima odlazak u brno
                            Sjajno. Hvala ti puno. Javljam dalje. Velik pozdrav

                            Comment


                            • #44
                              Pozdrav,
                              i ja planiram ići u brno... pošto sam bio i prošle godine, i ove sam jako zagrejan.. samo čekam neki odgovor na poslu koju ću naravno imati sutra-prekosutra..
                              Sibirko ako se odlučim ići kontaktiraću te za kartu

                              a to što kažete da je 200 eura taman, varate se.. pa samo karta i prevoz vam je 150 eura minum..plus klopa i ostalo..
                              Brendirane stvari vozača su jako skupe..majice su od 35 eura pa nagore čisto info da znate..
                              prošle god sam potrošio 350 eura stim što sam kupi samo jednu majicu od 50 eura
                              pozdrav
                              Marko
                              Last edited by Ivke; 10-08-15, 11:09.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Srdjan Erceg View Post
                                Sjajno. Hvala ti puno. Javljam dalje. Velik pozdrav
                                Jedno je sigurno,a to je da cemo biti primeceni u c sektoru sa sve srpskom zastavom!

                                Comment

                                Working...
                                X