Announcement

Collapse
No announcement yet.

Brno 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Za sada nas ide 5oro, da li ima jos neko ko bi isao?!
    sigpic

    Comment


    • #17
      Nas ide 6oro, karte smo nabavili sad su skuplje nego prošle godine i malo su promenili te sad imaju gold i silver ticket ja sam primetila da je razlika samo u brdu C
      Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

      Comment


      • #18
        Nas 4oro je uzelo gold bas zbog C sektora
        sigpic

        Comment


        • #19
          Vidimo se sigurno na brdašcetu Da li neko zna da li treba karte za padok da se razervipu ili se samo pojaviš u četvrtak na stazi i uzmeš ?
          Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

          Comment


          • #20
            Vidimo se : ))
            Sta ste resili za smestaj?!
            Koliko sam shvatila, karte za cetvrtak ce se pojaviti na netu i razgrabe se u nekoliko minuta, sto mu dodje kao rezervacija, ali nek se javi neko s vise informacija!
            sigpic

            Comment


            • #21
              Našli smo smeštaj, ali ne znam gde tačno pošto to sestra uvek rezerviše a ja nisam trenutno kući pa su sve bez mene organizovali Ako neko zna više u vezi sa kartama za padok nek se javi obavezno
              Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

              Comment


              • #22
                Ako nekome treba informacija sto se tice prevoza, Lasta saobraca do Brna!
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Trebala bi mi informacija da li karte za Brno mogu da kupim na licu mesta? Hvala

                  Comment


                  • #24
                    Uvek ih je do sada bilo tako da verujem da ce i ove godine, ali neka se jos neko javi.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Drustvo zbog odredjenih obaveza nasa draga prijateljica takodje forumasica je prinudjena da svoju kartu proda. Ako je neko zainteresovan neka se javi, karta je kod mene u vidu elektornskog vaucera, cena je 68e isto koliko smo je i mi platili.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Dok ne zaboravim , da pozelim svima srecan put koji idu u Brno i lep provod Momci koji voze pisu istoriju a oni koji uzivo gledaju postaju deo nje

                        Comment


                        • #27
                          Hoce li neko u brno?

                          Comment


                          • #28
                            Imam dva mesta u kolima za brno!!!!jel moguce da nece niko da ide.......

                            Comment


                            • #29
                              Neki smo morali odavno sve sebi da organizujemo, tako da...

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Vanja #66 View Post
                                Neki smo morali odavno sve sebi da organizujemo, tako da...
                                To nije razlog da se tamo nasi ljudi nadju svi zajedno!!!

                                Comment

                                Working...
                                X