Strana 11 od 11 PrvaPrva ... 9 10 11
Rezultati 151 do 163 od 163

Tema: Brno 2015

Member
    Datum registracije
    08.08.2015
    Moć reputacije
    149
    Kakva je organizacija?

2. Your Google Adsense code here
    Junior Member Milica avatar
    Datum registracije
    21.08.2015
    Moć reputacije
    0
    Citirati Originalno postavljeno od Igor 46 Pogledati poruku
    Kakva je organizacija?
    Najbolje individualno

Member velimirknin avatar
    Datum registracije
    02.10.2013
    Moć reputacije
    220
    Pozdrav dobri ljudi

Mogu li naši putnici u Brno da mi kažu, kada su kupovali ulaznice, da li su kupovali preko interneta ili na licu mesta, ako nije tajna koliko su tačno platili te ulaznice, zanima me da li postoji razlika između cena ulaznica koje se kupuju na intenetu i cena ulaznica na licu mesta?

Ja se nešto nadam putovanju u Misano, išao bih u nedelju samo na trke, al pošto je to sve kod mene na klimavim nogama, ne bih hteo da narčim ulaznicu platim je stotinjak eura pa da neodem, radije bih je uzeo na licu mesta ako je ista ili slična cena. I naravno valjda će da bude za livade ulaznica

Hvala vam unapred na odgovoru.

I što kažu, dogodine motorima u Brno

Active Member Brana avatar
    Datum registracije
    27.09.2014
    Moć reputacije
    2380
    Ja sam uzela preko neta, gold i kostala je 68e (januar), kasnije je naravno poskupela. Posle nekog vremena preko moto gp sajta nije bilo moguce kupiti ulaznicu, jer je navodno sve bilo rasprodato, ali smo vidjali ljude koji su ih uzimali preko neko drugih internet stranica koji su u vezi s Brnom. Ne mogu tacno da ti kazem kolika joj je bila cena na ulazu, jer nisam pitala ali je cimer uzeo od tapkarosa ispred za 100e.
    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xft1/v/t1.0-9/11117718_10206611671799430_4665565028583182017_n.j  pg?oh=5b81e2a4696d2b474b9f1fb46df5e296&oe=559AA730  &__gda__=1440659906_ee4faf0409e5f65043fa12913fa3e1  8f

Active Member nb_korac avatar
    Datum registracije
    17.06.2010
    Moć reputacije
    26088
    Citirati Originalno postavljeno od velimirknin Pogledati poruku
    Pozdrav dobri ljudi

Mogu li naši putnici u Brno da mi kažu, kada su kupovali ulaznice, da li su kupovali preko interneta ili na licu mesta, ako nije tajna koliko su tačno platili te ulaznice, zanima me da li postoji razlika između cena ulaznica koje se kupuju na intenetu i cena ulaznica na licu mesta?

Ja se nešto nadam putovanju u Misano, išao bih u nedelju samo na trke, al pošto je to sve kod mene na klimavim nogama, ne bih hteo da narčim ulaznicu platim je stotinjak eura pa da neodem, radije bih je uzeo na licu mesta ako je ista ili slična cena. I naravno valjda će da bude za livade ulaznica

U Misanu se najjeftinije ulaznice prve rasprodaju. Rizicno je cekati poslednji momenat, jer je u pitanju trka na Rossijevom kucnom pragu. Internet je sigurniji posto ce ove godine biti veliko interesovanje.
    Osim toga, livade u Misanu su mnogo manje od onih u Brnu.

Cuore sportivo Bane je avatar
    Datum registracije
    12.04.2015
    Moć reputacije
    214748589
    A suveniri koji su se prodavali u Brno tipa majce,kacketi itd kolika im je cijena i jel su originaal ili su kineska roba od 3,4e, samo sa visokom cijenom zbog trke?

Member Motori Zauvek u Srcu avatar
    Datum registracije
    16.03.2011
    Moć reputacije
    319
    pa dosta stvari proizvodi VR... Majce su od 15 e pa navise (Rosijeve su oko 25-30),privesci su oko 9e, kisobrani 15 (25 VR,Markez,i ostali), nalepnice su oko 10-12 e i td
    Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

Cuore sportivo Bane je avatar
    Datum registracije
    12.04.2015
    Moć reputacije
    214748589
    Pa i nije skupo ako su original... Ja narucio par kacketa preko aliexpresa po 7,8e ali nevaljaju ni toliko

Member
    Datum registracije
    08.08.2015
    Moć reputacije
    149
    U pravu si i ja postavljam glupa pitanja

Moderator BogdanB avatar
    Datum registracije
    09.08.2015
    Moć reputacije
    214748562
    Citirati Originalno postavljeno od bane je Pogledati poruku
    A suveniri koji su se prodavali u Brno tipa majce,kacketi itd kolika im je cijena i jel su originaal ili su kineska roba od 3,4e, samo sa visokom cijenom zbog trke?
    Naravno da je original. Cene mozes da vidis i na njihovim sajtovima za prodaju stvari ili na sajtu MotoGP-a,isto imaju prodavnicu. Na sajtovima kacketi su od 25evra a majice od 35 evra pa na vise.

Aliekspres ti je buvljak,ne znam sta si ocekivao

Tifoso Pazzo Vanja #66 avatar
    Datum registracije
    01.05.2011
    Moć reputacije
    214748907
    Ali je dobar sajt ako želi da se prođe jeftino, a da je roba pristojna. Zavisi od toga šta se uzima... Meni su biciklistički dresovi koje sam tako uzeo kvalitetniji nego oni koji se prodaju u prodavnici (bolji sunđer pod dupetom npr), mada nije svaki dres najbolje dizajniran i ne slaže se u svemu sa originalom. Ipak, boja im je odlična i postojana. A koštaju 4 puta manje nego originali u prodavnici.

Moderator BogdanB avatar
    Datum registracije
    09.08.2015
    Moć reputacije
    214748562
    To sam I ja hteo da uzimam, ali ima da promasim velicinu, visok sam

Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

Junior Member
    Datum registracije
    31.08.2015
    Moć reputacije
    0
    Citirati Originalno postavljeno od velimirknin Pogledati poruku
    Pozdrav dobri ljudi

Mi smo kupili karte 3 nedelje pre trke, General Admision Silver, znaci livada za 68 eura.
    Nije bila opcija da se kupi samo za 1 dan, barem ne na oficijalnom GP sajtu, tako da smo kupili tu za sva tri dana.
    U brnu, tj na stazi su pred ulazimi bili cenovnici, bacio sam pogled, cini mi se da je karta za 1 dan bila 75 eura. Moguce da je karta samo za petak ili subotu bila manje, nisam pogledao.
    Nije neka razlika u ceni, ako ides samo na trku, mada smo mi bili i na Q1 i Q2 u subotu.

Mada.... Brno je specificna staza, ima prostora za jos masu ljudi, pored nas 138.000 koji smo bili tamo.... Ima dosta livada i dobar je nagib.
    Mozda ces u Misanu imati problem da nadjes kartu na licu mesta. Definitivno ima manje prostora za gledaoce, a da ne pominjem cinjenicu da je u Italiji....

Po meni je najbolje kupiti kartu preko neta, za livadu naravno

Strana 11 od 11 PrvaPrva ... 9 10 11

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •