Announcement

Collapse
No announcement yet.

Brno 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja cu samo reci da je dozivljaj neverovatan i da treba otici i videti!e sad sto se tice organizacije i dogovora sa ljudima koje ne poznajete za odlazak u brno mogu da kazem samo jedno ZABORAVITE TO!sto se tice moje ekipe nemam reci fenomenalno i crnogoraca i slovenaca koji su nam se pridruzili sve reci hvale za njih!a ostali nasi ljudi koji su trebali da budu svi zajedno od toga nije bilo nista svi su bili rastrkani na sve strane i svako za sebe....sto se tice nase drage BRANE koja je prilazila nasem drugaru ime nije bitno,nije nasla za shodno da se javi ostalima ni pozdravom a kamoli kao neko druzenje itd a nas je bilo deset minimum bez crnogoraca....e to su nasa srpska posla!tako da ako idete idite samo sa svojim drustvom i zaboravite sve ostale varijante!toliko od mene i sto se tice odlaska ne razmisljajte se fenomenalno je!MI IDEMO U VALENSIJU NA FINALE!

    Comment


    • Srdjane jel ima sanse da dobijemo neke karte za valensiju?

      Comment


      • Srdjane zamolio bih te ako ima nesto za valensiju da mi javis 0611539471.hvala unapred

        Comment


        • Originally posted by Igor 46 View Post
          Ja cu samo reci da je dozivljaj neverovatan i da treba otici i videti!e sad sto se tice organizacije i dogovora sa ljudima koje ne poznajete za odlazak u brno mogu da kazem samo jedno ZABORAVITE TO!sto se tice moje ekipe nemam reci fenomenalno i crnogoraca i slovenaca koji su nam se pridruzili sve reci hvale za njih!a ostali nasi ljudi koji su trebali da budu svi zajedno od toga nije bilo nista svi su bili rastrkani na sve strane i svako za sebe....sto se tice nase drage BRANE koja je prilazila nasem drugaru ime nije bitno,nije nasla za shodno da se javi ostalima ni pozdravom a kamoli kao neko druzenje itd a nas je bilo deset minimum bez crnogoraca....e to su nasa srpska posla!tako da ako idete idite samo sa svojim drustvom i zaboravite sve ostale varijante!toliko od mene i sto se tice odlaska ne razmisljajte se fenomenalno je!MI IDEMO U VALENSIJU NA FINALE!
          mogo si ovo i dzentlmenski bez imena....

          "I love to speak with Leonard
          He’s a sportsman and a shepherd
          He’s a lazy bastard
          Living in a suit ."
          Leonard Cohen

          Comment


          • Posto ste ustali u 4h ujutru, kada ste usli na stazu?

            Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

            Comment


            • U nedelju je moguc ulazak u 6...
              Igor 46, ne znam samo u cemu je problem, prisla sam osobi koju znam od ranije. Uostalom odmah mi je receno da treba da se pomerim jer nisam VR 46fan, tako da...

              P.S. Sretali su me ljudi koji me znaju preko fb-a i totalni stranci i jos se niko nije zalio na mene, moje ponasanje tj. druzenje, uostalom meni je bilo divno, imala sam vise nego odlicno drustvo.
              Ako je nekoga pogodilo to sto se nisam javila, zao mi je.

              P.S. Stevan je bio pozvan da dodje, samim time i svi ostali, to sto ste vi bili na jednom mestu i sto vam je ono bilo bolje od naseg je nesto sasvim drugo.
              Last edited by Brana; 20-08-15, 20:10.
              sigpic

              Comment


              • Au sunce ti, znaci ceo dan na stazi. Najbolje poneti sator pa tu pored staze

                Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                Comment


                • Ima ljudi koji donesu sator bez problema, jedino sto u vecini slucajeva budu skroz uz ogradu, jer ne bi bilo fer da ga postave negde na sredini brda zbog ljudi koji nista ne bi videli od istog, doduse slicna prica je sa suncobranima...
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa ako želiš dobro mesto onda moraš da poraniš ali ako dodješ u 8h na dan trke pitanje je dal ćeš imati po meni dobro mesto, inače ima slučajeva gde ljudi ponesu šatore, male ašove,stolice,punu opremu pa neki čak i roštilj to su obično nemci jer ih ima mali milion
                    Igore ništa lično ali ako misliš na moju ekipu mi imamo svoje mesto kao što smo imali i predhodne dve godine a to je centar brda c ispred velikog ekrana jer ako sam došla da gledam trku, nisam došla da sedim na jedno mesto gde vidim samo jednu,dve krivine a da ne pratim celu trku.
                    Last edited by Motori Zauvek u Srcu; 20-08-15, 23:58.
                    Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                    Comment


                    • Mogao jesam....cela prica se svodi na to da ko god planira da ide na bilo koju trku gp organizuje sve u svojoj reziji i ne racuna ninakoga...

                      Comment


                      • Nekate djeco fino se igrajte

                        "I love to speak with Leonard
                        He’s a sportsman and a shepherd
                        He’s a lazy bastard
                        Living in a suit ."
                        Leonard Cohen

                        Comment


                        • Ja stvarno ne razumem tvoje postove, da prozivas bilo koga jesmo se videli jesmo jesamo se javili jesmo, a za gledanje trke ne zeli svako da gleda sa istog mesta.Pozdrav
                          Last edited by Motori Zauvek u Srcu; 21-08-15, 10:17.
                          Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                          Comment


                          • Meni se cini da se nekome ovdje svidja Brana, naravno necu nikog imenovat "Igore"

                            "I love to speak with Leonard
                            He’s a sportsman and a shepherd
                            He’s a lazy bastard
                            Living in a suit ."
                            Leonard Cohen

                            Comment


                            • Slatka devojcica nema sta!

                              Comment


                              • Nekih novosti za Misano? Ima lli zainteresovanih?

                                Comment

                                Working...
                                X