Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2014/15 - 8. WEEK (17.12 - 23.12)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Zaboravio si Ricarda Dzefersona, mada to ne menja cinjenica da imaju veoma slabu klupu.Na leto mogu da sklope da imaju jak bench unit.Bas me interesuje kako ce da uklope Elisa i Ronda posto obojica vole da imaju loptu u svojim rukama.



    Comment


    • #32
      Nije lose odigrao Rajon, sut nema i zato ne cudi mali broj poena... 9 asist, 7 skokova za nekih 34 minuta u igri, ipak je prva utakmica....
      Monta Ellis

      Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • #33
        Originally posted by Ricma View Post
        Zaboravio si Ricarda Dzefersona, mada to ne menja cinjenica da imaju veoma slabu klupu.Na leto mogu da sklope da imaju jak bench unit.Bas me interesuje kako ce da uklope Elisa i Ronda posto obojica vole da imaju loptu u svojim rukama.
        Da, gledao sinoc i bas pomislih na to. Moze biti koristan i ovako mator. Ako je sudeci po prvoj, Ellis ce devoluirati nazad u cistog scorera. Sto uopste nije losa stvar, ako ce onako sutirati Videcemo vec, ali ce se sigurno igrati manje plejmejkera, nego do sad.

        Comment


        • #34
          Mislim da ce Ellisu to odgovarati da iskoristi svoj scoring potencijal, definitivno su mu brojke i proseci u padu sa tom ulogom povremenog pleja, ovo od sinoc vec podseca na sjajne partije iz GS odnosno Milvokija

          Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatalka
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • #35
            MVP!

            Comment


            • #36
              Josh Smith dobio otkaz hahahaha sunce ti jebem, ko li ce ga uzeti?

              Sent from my Lumia 920 using Tapatalk

              Comment


              • #37
                Evo Woy kaze Houston prvi konkurent, kako ce se usreciti sa tom budalom.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • #38
                  NBA 2014/15 - 8. WEEK (17.12 - 23.12)

                  Originally posted by Freshman91 View Post
                  Evo Woy kaze Houston prvi konkurent, kako ce se usreciti sa tom budalom.
                  Prvi su mi pali napamet kad je otpusten.
                  Možda bi došao dobro Dallasu da ulazi sa klupe samo ako prestane da suta duge dvojke.
                  Last edited by stefan12; 22-12-14, 23:13.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • #39
                    Dallas bi sa njim bio konkurent za titulu, a ovako po meni njihov krajnji domet je druga runda. Pominje se i trade Derona u Sacramento.
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Pitanje kako bi Smoove prihvatio svoju ulogu. Vec mogu da vidim 20 suteva u 20 minuta, sta ce covek, zna da ce imati limitirane. Mada imao bi sigurno vise od 20 minuta.
                      Taj trade Deron - Collison & co. po meni nista dobro Kingsima ne moze da donese. A cini mi se da su trenutno na pravom putu i da bi mogli da imaju ozbiljniji tim narednih godina. Cousins ima potencijal da igra jos bolje, a cini se da je obuzdao temperament. Rudy je dobar fit, McLemore ove sezone izgleda dosta bolje nego prosle, Collison sasvim dobar plej.. mislim da bi se usrali dovodjenjem Derona.

                      Comment


                      • #41
                        Ovakav Deron kakav je zadnjih par sezona ne bi ni Partizanu pomogao, ali prosto mi ne ide da covek toliko dugo bude u kanalu. Ne bih dirao nista u ovom sastavu kakvi su, sledece leto pa nek se pojacaju posto ove godine ionako nemaju sanse za PO.
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Ma Ranadive je ekscentricna budala. Otpusti Malone-a zato sto ne igraju dovoljno atraktivno, hoce da igraju odbranu 4 na 5 a da jedan igrac jurca i krade lopte, sad jure raspalog Williams-a i Smith-u ce da ponude ugovor garant... Mislim sta reci za ovo sem jadan Cousins. Bar da je Boogie i dalje onakva prskalica pa da gledamo neko ludilo ovako ti bude samo zao sto ce da protraci mozda cak i 9 sezona tamo.

                          Comment


                          • #43
                            Fear The Beard!



                            Kao nekada u najboljim danima!

                            Last edited by Rossonero; 23-12-14, 12:51.

                            Comment


                            • #44

                              Comment


                              • #45

                                Comment

                                Working...
                                X