Announcement

Collapse
No announcement yet.

Slike dobitnih listica

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slike dobitnih listica

    Svi koji prodjete neki listic , nebitno da li ste ga postavili ranije u temi ili ne , mozete ovdje postaviti sliku ili link tog dobitnog listica .

    Eto , sad imamo ove 3 aktivne teme u ovom pdf-u .

    Btw. nadam se da ce ova tema biti bas popunjena slikama , tj . da ce nam dobro ici
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

  • #2
    Jel sad ok Rossonero?

    Originally posted by z0La View Post
    I ja sam bas gledao taj Macclesfield, i videh da ovaj Chester igra otvoren fudbal.U gostima imaju samo jedan X,i to 2:2.Znaci igraju otvoren fudbal, pa il pukovnici, ili pokojnici.A i generalno u 18 tekmi imaju samo 2 neresena.Igrao bi ja tu 3+, ali Macc igra tvrd fudbal. Nije im lako dati gol kuci.Mozda da oni uvale Chesteru 3 komada...

    Gledao sam ovaj Dartford.Kuci nisu ni toliko losi.Imaju 2 poraza, ali su ti porazi protiv jakih ekipa.Umeju da dobiju timove pri dnu, koji se nalaze blizu njih.Dok npr. Weeling je los gost, a i prima dosta golova u gostima.Mozda bi mogao Dartford da im uvali 2 komada, ili probati pik1....
    Originally posted by z0La View Post
    Gateshead - Lincoln - Gejt je dobra ekipica.Pratio sam ih prosle sezone.Zavrsili su sezonu kao 3. i u plej ofu su u finalu izgubili 2:1, i ostali su jos jednu sezonu u konferenciji.Ovu sezonu su isto dobro poceli.Drze se u vrhu, i sigurno da ce i ove sezone juriti promociju u visi rang.Zeza ih to sto mnogo tekmi remiziraju, i to moraju da ispravljaju.Poslednju tekmu kuci su izgubili,i to u derbiju, od mozda najace ekipe u ligi.Posle toga su dobili u gostima, i vreme je da dobiju kuci, da ostave derbi iza sebe.Ne mogu da kazem da su najbolji domacini, ali obicno te ekipe iz sredine dobijaju kuci.Linkoln je osrednja ekipa, koja se vecinu vremena nalazi na sredini, niti gore, niti dole.Takvi su bili i prosle sezone.Primaju dosta golova u gostima(19 na 9 tekmi).Samo 2 ekipe su primile vise golova od njih.Generalno primaju dosta golova, ali ih i dosta daju.Tako da bi ovde mozda umesto keca probao tm1 2+.Znaci 1 ili tm1 2+.Ali uzeti sa rezervom ove Engleze nize lige,jer su mnogo nepredvidivi.

    Originally posted by z0La View Post
    Dartford tm1 2+
    Maklsfild 3+
    Gejtshed tm12+

    Sve rekreativno, na mali ulog....
    Inace, 6.77 je kvota na ova 3 para....
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • #3


      Federer iskusno, a ovi mucenici nece 100.koseva prebaciti kako su krenuli
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • #4
        Originally posted by Rossonero View Post
        Nisam mogao prije da postavim , problemi s netom.

        Da se i ja upisem na ovu temu.

        Comment


        • #5
          https://www.mozzartbet.com/sr/kladje...9-4617946-1239

          Comment


          • #6
            https://www.mozzartbet.com/sr/kladje...6-4663957-1240
            Nisam stigao da spodelim

            Comment


            • #7
              Ostavio danas u odgovarajućoj temi

              http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1311491

              plus

              Originally posted by Brajkula View Post
              Pa ako se vodimo tom doviljom prva pobeda i naloženost i Alba je u prošlom kolu zabeležila svoju prvu pobedu u Evropi ove godine.

              EDIT: Meni to dobra 2-ka za probati, no nisam smeo pa sam igrao Alba daje preko 72.5 poena.
              i

              Originally posted by Brajkula View Post
              Meni to ziher više poena, granica u Sokeru 160.5. Sasari klasika napadačka košarka, ljudi sam srljaju ka košu ili gruvaju trojke, dok sa druge strane Litvanci klasika dobri šuteri, ako sve bude po planu 20+ trojki na meču očekujm
              i na kraju



              čisto da me ne prozivaju pojedini kulovi ovde.

              Spoiler
              Pozz za mog brata Rossonera

              Comment


              • #8
                Svaka čast Djidji
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • #9
                  Originally posted by manda View Post
                  Cedevita - Alba Berlin Hendikep koševa (Cedevita -2.5), uključujući produžetke Tip: 2 1,70
                  ASVEL - Gran Canaria Zbroj koševa (143.5), uključujući produžetke Tip: Više 1,60
                  Srbija - Danska Regularno vrijeme 1 X 2 Tip: X2 1,65

                  Ukupni koeficijent
                  4,49


                  Pasce kvote morao sam ga odmah odigrati, samo da preci ovu Gran Kanariju preko, i onda polako!
                  Prodje i ja ovo, pjesaka.

                  Prosao sam jos par, ali nisam stigao postati na adekvatnu temu, pa nema smisla metnuti ovdje.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • #10
                    Spoiler
                    Originally posted by z0La View Post
                    Video sam nekoliko potencijalnih parova u kvalifikacijama za ovaj ziheraski tiket. Tu su Portugal(vs Jermenija), Engleska(vs Slovenija), Ukrajina(Luksemburg), Svajcarska(Litvanija). Svi su odprilike pod imperativom pobede. Portugal igra kuci protiv Jermenije, i tesko ce dozvoliti da i drugu utakmicu za redom kuci ne dobiju.Jermenija i realno najslabija ekipa u grupi. Nadam se samo da ce Miktarijan dati gol zbog Dala...
                    Ukrajina verovatno nije ocekivala da ce Slovacka ovako dobro poceti kvalifikacije.Realno je bilo da se sa njima bore za to drugo mesto u grupi koje vodi na EP.Igubili su u prvoj tekmi kuci od Slovaka, i nemaju vise prostora za zaebanciju.Pogotovo zato sto posle ove tekme, idu u goste Spancima.Ako ne mogu da dobiju Luksemburg u gostima, onda nisu ni zasluzili da se bore za odlazak.
                    Svajcarci, njima mnogo znaci ova utakmica.Lose su poceli ove kvalifikacije, i ovde ce juriti na pobedu svim silama.Imaju kvalitet da budu bar drugi u grupi, iako se na pocetku ocekivalo da se bore sa Englezima za to prvo mesto.Ako Englezi tuku Slovence kuci, Svajcarci bi se sa pobedom izjednacili sa bodovima sa Slovencima i Litvancima, u toj borbi za drugo mesto.Sve osim pobede Svajcarske ce se smatrati velikim iznenadjenjem.
                    I mozda najteza od ove 4 tekme, Engleska - Slovenija. Najteza zato sto Englezima na klupi sedi obican sablonski tutuk, kog su trebali da najure jos odavno.Ali i od takvog tutuka, ocekujem da Englezi kuci dobiju Sloveniju, i da se ocepe na tom prvom mestu.Sa druge strane Slovenija igra sasvim solidno.Imaju 2 pobede, a da jos pritom nisu odigrali nijednom protiv San Marina.Ako nastave kuci da dobijaju glavne rivale za 2. mesto, mozda i imaju neke sanse.Ali u ovoj tekmi im dajem malo sanse....


                    I odigram juce, i umesto Engleza ubacim Grke (konj). Puknem tu 2 somica, i ne budem lenj danas, i ispravim sa ova 3 preostala para. Najvaznije da sam uspeo da povratim ova 2 somica od juce...

                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Rossonero View Post
                      Engleska
                      Ukrajina
                      Svicarska
                      Federer

                      2.70
                      Federer

                      Spoiler
                      Pozdrav za mog brata Brajkulu
                      Last edited by Rossonero; 16-11-14, 00:18.

                      Comment


                      • #12
                        Rosso multimilioner :-D
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Rossonero View Post

                          Engleska
                          Djokovic
                          Federer
                          Cleveland
                          Clippers

                          3.75

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by manda View Post
                            Fener H2
                            Efes H2
                            Rukomet LS, Svedski tim protiv Besiktasa 1

                            Kvota: 3,80
                            Lagano sve uslo
                            Kod Efesa Hendikep bio 7,5, tako da i tu bilo lufta.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Rossonero View Post
                              City
                              Atletico
                              Chelsea
                              Real
                              Barcelona

                              4.18

                              Comment

                              Working...
                              X