Announcement

Collapse
No announcement yet.

Odigrani listici

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dale View Post


    obje tekme le preko 10.5 kornera i preko 4.5 zuta kartona

    10.76
    ej 9 kornera u prvom poluvremenu u sevilli, jedan u drugom, ej jedan korner za 45+3 minuta hahahahahhahahahahahhahahahahhahahahahahahahahahah ahhahahahahahahaha
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Rosario 1 @ 2.00

      Coudet odavno odmara svoje najbolje igrace u argentinskoj ligi i odavno je jasno da je jedini cilj osvajanje Libertadoresa. Nacional je prvi go primio tek u sedmoj utakmici koju su igrali, ali mislim da Rosario ovo dobija, ako ponove partiju slicnu onoj koju su pruzli protiv Gremia u osmini finala .

      Boca daje gol @ 1.45

      Potpuno ista stvar kao sa Rosariom, u ligi igraju juniori, a za Libertadores se cuvaju Carlitos i kompanija . Nacional ( ovaj put urugvajski ) ima neke poznate igrace, kao sto su Nico Lopez, Fucile, Victorino, ali mislim da je Boca kvalitetnija i da ce danas dati bar go, kako bi imali sto povoljniji rezultat pred revans na Bomboneri .

      Fluminense 1 @ 1.35

      Revans kupa. Prvu odigrali 3-3, ali posto ne znam apsolutno nista o gostujucoj ekipi kec mi se namece kao logicno rjesenje .


      Durant preko 27.5

      4. utakmicu ih je razbio Kevin , 5. Russell, pa je valjda veceras opet red na KD-a, te se nadam da ce im i veceras sasuti nekih 40ak poena i zakljuciti seriju.

      7.24
      Last edited by Dale; 12-05-16, 10:56.
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • @Dale
        Pjesaka ti usao tiket, kada ovako obrazlozis i potrudis se, metnem pet eura, nema tu greske
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Hvala Manda :

          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Southampton 1 @ 1.30

            Jos jedna solidna sezona za meni dragi Southampton. Uz pobjedu i eventualni kiks West Hama ( sto je mislim moguce, jer igraju protiv Stokea u gostima, a i sjecamo se prosle godine kad su se bukvalno potrudili da ispadnu u kvalifikacijama za LE ) South bi bio sesti i igrao kvale za LE. Crystalu ovo ne znaci bas nista i misim da kec lagano dolazi .

            Arsenal 1 @ 1.10

            Igraju protiv jedne od najgorih ekipa i to ne samo u Engleskoj i pobjeda nece biti upitna .

            Tottenham 2 @ 1.75

            Sigurno da ce uciniti sve da ne dozvole Arsenalu da ih prestigne, a Newcatleovi igraci su manje-vise cijelu sezonu izgledali nemotivisano, pa je realno da tako izgledaju i danas nakon sto su ispali u drugu ligu.

            Manchester City 2 @ 1.45

            Nije bas ovo sezona s kojom se mogu pohvaliti, ali pobjeda ih ostavlja na 4. mjestu, a Swanseau bodovi ne znace nista, tako da ocekujem rutinsku pobjedu Gradjana .

            Manchester United 2 @ 1.75

            U nadi da ce City kiksati pokusat ce danas doci do pobjede i do 4. mjesta. Pobjedu bi mogli docekati, ali kiks Citya tesko, bas tesko . Bournemouth je vec odavno u sigurnoj zoni ( sto me jako raduje ) i ne vjerujem da ce se nesto pretjerano truditi danas .

            4.90

            EDIT: Samo ne znam odakle mi ova dvica na United

            Tu je kec naravno @ 1.35

            EDIT 2 : Lose bas ..
            Last edited by Dale; 15-05-16, 17:03.
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Uzivo

              Comment


              • uplata ?

                Comment


                • Samo igrajte da nece biti zutog od 1 do 30minuta, sudije upozoravaju pricaju, pa daju zute, dolazi stalno, sve tri i danas odigrao kvota singla 1,90.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Engleska
                    Ukrajina
                    Njemacka

                    4.22
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • sve dolazi 0-2, i 2-3. sve tekme do sada 0-3. ni jedna 4+

                      prvi gol obicno pada 27+ i sto neko napise za zute 31+

                      Comment


                      • Belgija 1 @ 1.90

                        Ocajan utisak su ostavili protiv Italije u prvom kolu, pa danas moraju krenuti po pobjedu od prve minute, kako sebe ne bi doveli u bas nezgodnu situaciju pred trece kolo. Puno talenta ima u ovoj ekipi i mislim da je ova kvota bas bas dobra .


                        Portugal @ 1.85

                        Ista stvar kao i sa Belgijom. Imali su oko 25 suteva protiv Islanda, napadali sve vrijeme, ali na kraju samo bod. Austrija je ozbiljna ekipa, mada nakon povrede Junuzovica to vise nije ta ozbiljnost, jer je Zlatko sigurno jedan od glavnih igraca, nakon Alabe rekao bih i najbitniji u Austriji. Portugal je bolji na papiru, a nadam se da ce pokazati i na terenu to isto .

                        Argentina 1 @ 1.25

                        Briljantna grupna faza za Gauchose. 3 lagane pobjede za maksimalnih 9 bodova. Messi je maksimalno odmoran, jer je sve tri utakmice ulazio sa klupe, te mislim da je veceras vrijeme i za prvi start. Venecuela takodje fantasticna u grupi, 15ak minuta ih je dijelilo od prvog mjesta, ali je ipak Meksiko briljantnim golom Corone uzeo prvo mjesto i izbjezgao duel s Argentinom. Respekt za Venecuelu, ali ne dajem im veceras neke sanse, iskreno .

                        4.39
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Belgija 1
                          Portugal 1
                          Chile-Kolumbija preko 5.5 kartona

                          5.23

                          Portugal oba go i 3+ ( htio 1 i 3+, ali greska ), preko 10.5 kornera, preko 4.5 ofsajda
                          Austrija 1, preko 3.5 zuta kartona
                          Belgija preko 4.5 ofsajda, preko 10.5 kornera, De Bruyne go
                          Itaija-Irska preko 3.5 ofsajda, Irska go

                          1021
                          Last edited by Dale; 22-06-16, 12:23.
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Portugal 2&2-3
                            Irska, Austrija x2&0-3
                            Belgija 2
                            Ukupna kvota 13

                            Comment


                            • Portugal X-2 i 0-2
                              Island X-1 i 0-2
                              Italija X-1 i 0-2
                              Belgija X-2 i 0-2

                              kvota oko 3600 cini mi se

                              Comment


                              • Wales-N.Ireland 2

                                1000 din , kvota 4.40
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X