Announcement

Collapse
No announcement yet.

2015 MotoGP predsezona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ma nema to veze, uglavnom su takvi test motori
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • #17
      Originally posted by quard1aN View Post


      Samo za Branu
      Koliko se vidi da Alex vozi zujalice, mnogo je pognutiji napred, savijeni laktovi, mislim da nije ni izbacio dupe iz sedišta...

      Originally posted by quard1aN View Post
      Opa, evo i Marka Melandrija. Je l' fazon crna boja samo u pripremnom periodu ili ce ostati pola karavana tamno?
      Crna je zbog oplate, sve je to karbon, nema poente farbati i lepiti nalepnice na mašine još uvek... Ovi bajkovi koji su prefarbani su oni koji su se vozili juče u trci.



      25











      Što se današnjeg dana tiče, mislim da Suzuki može biti zadovoljan, Aleix je samo 1.3s iza Lorenza, Maverick samo sekund iza njega pride... Mislim da će Aleix moći to da skine na 1.1s glat sutra. Iannone deluje kao da može da se nosi ravnopravno sa Dovijem, Cal će u Sepangu biti u mnogo lepšoj poziciji kao i Redding. Korišćena je samo jedna nova Open Honda valjda, ostalo su sve RCV1000R. Aprillia deluje jako loše sa ovim vremenima, čak 1.3s iza Di Meglia...

      Comment


      • #18
        U neku ruku mi je i zao sto je Melandri presao u MOTOGP tamo je bio u vrhu a ovde se ne zna kako ce proci, a i sad ne znam za koga cu navijati u WSBK, u MOTOGP-u imam 10ak omiljenih vozaca, Ros, Cru, EsP, EsA, Ian, Dov, Mel, Red (luđak) Vin, i Ped, zato sto je dobar čojek i voleo bi da on uzme jednom titulu, Dani dobar čojek....

        Comment


        • #19
          Jel ovo neki izuzetak sa Alexom ili recimo sad moze Rossi da dovede Fenatija da malo provoza njegovu Yamahu? Ja u 2015 navijam za Vinjalesa i Crutchlow-a ...cim je A.Espargaro seo na Suzuki sve to deluje mnogo bolje iskreno to sam i ocekivo...
          sigpic http://caseystoner.com.au/

          Comment


          • #20
            Originally posted by dzoni gp View Post
            Jel ovo neki izuzetak sa Alexom ili recimo sad moze Rossi da dovede Fenatija da malo provoza njegovu Yamahu? Ja u 2015 navijam za Vinjalesa i Crutchlow-a ...cim je A.Espargaro seo na Suzuki sve to deluje mnogo bolje iskreno to sam i ocekivo...
            Honda relacija?
            Pridruzujem se navijanju. Naravno, uz Doktora
            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by velimirknin View Post
              Dani dobar čojek....
              + 1

              Ako ništa ne uradi, barem će imati najlepše boje na gridu
              ^
              Suzuki
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • #22
                Originally posted by dzoni gp View Post
                Jel ovo neki izuzetak sa Alexom ili recimo sad moze Rossi da dovede Fenatija da malo provoza njegovu Yamahu?
                Rossi ne može, može Yamaha da unajmi Fenatija kao test vozača na jedan dan. Isto tako je i Honda uradila...

                Comment


                • #23
                  Originally posted by velimirknin View Post
                  U neku ruku mi je i zao sto je Melandri presao u MOTOGP tamo je bio u vrhu a ovde se ne zna kako ce proci, a i sad ne znam za koga cu navijati u WSBK, u MOTOGP-u imam 10ak omiljenih vozaca, Ros, Cru, EsP, EsA, Ian, Dov, Mel, Red (luđak) Vin, i Ped, zato sto je dobar čojek i voleo bi da on uzme jednom titulu, Dani dobar čojek....
                  neka uzme slobodno 2016 kad Doktor postane dvocifren
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • #24
                    Jack Miller : “I went out of pit lane and went in to corners one and two,” he said. “I was like, 'S**t! That corner came quickly! Everything comes up so fast. It's so hard to describe, it's out of this world. "

                    Maverick Vinales: “In the middle of the straight I made a wheelie, he smiled. " The power is amazing!”

                    Hahahah, novajlije impresionirane

                    Crutchlow veoma zadovoljan novom Hondom. Melandri i definitivno potpisao, pa imamo potpun roster za sljedecu sezonu
                    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      BT Sport 2 prenosi testiranje
                      od 11h-17h pauza je od 13h-14h
                      http://hdfree.tv/bt-sport-2-live-stream.html
                      Last edited by bruda; 11-11-14, 12:14.

                      Comment


                      • #26
                        hoce li ovako prenositi svako testiranje u pred sezoni ili samo ovo?
                        Last edited by cavu; 11-11-14, 12:00.

                        Comment


                        • #27
                          http://cricfree.tv/bt-sport-2.php Link za one koji zele da prate

                          uzgred.... djasvi mi se kaciga MM ova

                          Comment


                          • #28
                            Drezik, pa i ti padaš na Seku i Crno i Zlatno?

                            Edit: Pardon, ovo je ona normalnija test kaciga.
                            Last edited by Vanja #66; 11-11-14, 12:59.

                            Comment


                            • #29
                              prednji deo aprilije podseca na suter iz moto2

                              Comment


                              • #30
                                Kisa je fino natopila stazu, nema sta taman da testiraju sebe i svoje motore i po ovakvim uslovima...
                                Izmedju ostalog- drug je za druga najbolji drug
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X