Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Generali de la Comunitat Valenciana

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Brana e to si upravu.Nego jes videla al im Diego Costa zabiberi, svaka mu dala :-D
    If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

    Comment


    • #32
      Kazi ko je igrac meca- Cahill, dade covek 2 gola xD
      Bilo kako bilo skroz mi je okej kad imaju tako neku motivacionu reklamicu kao podrsku nekoj osobi(Biankiju), klubu itd...
      sigpic

      Comment


      • #33
        Kisa, da covek prolupa, bice ovo zanimljiva trka...
        Dovizioso u suzama, sta se desava ?!
        sigpic

        Comment


        • #34
          Originally posted by Brana View Post
          Kazi ko je igrac meca- Cahill, dade covek 2 gola xD
          Bilo kako bilo skroz mi je okej kad imaju tako neku motivacionu reklamicu kao podrsku nekoj osobi(Biankiju), klubu itd...
          Terry je rekao da je Matić igrač meča :-D
          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

          Comment


          • #35
            Jete, jeste videla sam, cak sam i okacila to u delu za Premier ligu..
            Ovi oblaci slute nevolju, a sta reci za Brno, tugaaaa
            sigpic

            Comment


            • #36
              Kolko mi se cini bice opet zida, i to velikog, u jamahinoj garazi. Cenio sam Lorenca sto je uspevao da pobedi omrazeni repsol ali je stvarno teska ....

              Comment


              • #37
                Neće biti fizičkog, ali mislim da Jorgovan nije očekivao da će Doktor završiti godinu ispred njega... I to čak sa šansom da uzme ravno 300 poena, a svaka sezona sa 300+ je dobra sezona, sa ili bez titule...

                Comment


                • #38
                  Pa 295... Nije loše, pokazatelj sezone - nije puno trebalo za malo više, ali šta je tu je. I neprikosnoveno je vicešampion, zasluženo... Nakon što su ga skoro svi otpisali.

                  Comment


                  • #39
                    I kao kruna za ovu sezonu 13ta pobeda :3
                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Biće veselo sledeće sezone, dominacija Markeza ove godine, ali ni Rosi se nije dao, pokazali su da su majstori svog zanata . Vidimo se 29-tog
                      Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                      Comment


                      • #41
                        295 bodova je SciFi u sezoni gde tvoj protivnik uzme 13 (slovima TRINAEST) pobeda, znaci vrlo ubedljiva sezona i nadam se da ce nastaviti u slicnom ritmu jer ocigledno je sa Galbuserom pronasao resenja za vecinu stvari...



                        da ne duzim vise, vidimo se 29-og ako vreme dozvoli pa cemo opsirnije o svemu
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • #42
                          Budimo realni od Markeza su ovi rezultati očekivani,ali da li mislite da se Doca vratio konačno???
                          Ja mislim da će Doca da se sledeće sezone boriti za titulu.
                          Ovo je za Galbuseru prva sezona i tek je naučio nešto i priviko se a već imaju 295 bodova sto je fenomenalno...
                          Last edited by cavu; 09-11-14, 16:10.

                          Comment


                          • #43
                            Sta ce se sledece sezone desavati mozemo samo da nagadjamo i prizeljkujemo. Jedno je sigurno i izvesno da je Vale evoluirao i napredovao jos jednom u karijeri. Ali, to mora da uradi i Yamaha. Nevredi vam nista Rossi sa 110% svojih mogucnosti, protiv mocne Honde. Ako jos dodate u kontekst ime Marc Marquez i njegovu uvek prisutnu volju za dokazivanjem, sta se dobije...? Dobije se pocetak sezone 2014 i 10:0 za Hondu!
                            Netreba biti previse pametan, zna se ko je na potezu. YamahaLogoBlue.jpg
                            sigpic
                            No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                            Comment


                            • #44
                              Slijedi dosadniji dio godine kad nema auto-moto trka, nego se moram zadovoljiti fudbalom
                              Bas mi zao Janonea, odlican je bio. Kao i ostali Dukatijevci. Bezveze sto je Suzuki odustao, ali dobro, ostaje da se nadamo
                              Vidimo se sledece sezone, sa jako mnogo osvjezenja
                              1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                              1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Miletić View Post
                                295 bodova je SciFi u sezoni gde tvoj protivnik uzme 13 (slovima TRINAEST) pobeda, znaci vrlo ubedljiva sezona i nadam se da ce nastaviti u slicnom ritmu jer ocigledno je sa Galbuserom pronasao resenja za vecinu stvari...
                                Puno puta ove godine su imali probleme petkom, a subotom se neverovatno oporave. Izgleda da je saradnja jako dobra, a čika Silvano ovime gradi svoje ime... Biće još bolje sledeće godine, u to nema sumnje...

                                Comment

                                Working...
                                X