Announcement

Collapse
No announcement yet.

Moto 3 - Gran Premio Generali de la Comunitat Valenciana

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Haha ne dam ja na bracu, pa to ti je )
    Koriste oni svi sve, samo je meni Miller kost u grlu izgleda, ne kazem ja da je Alex operisan od svega i svacega, ali poslednja trka mi je zaista presela...
    sigpic

    Comment


    • #17
      Bravo Niccolo!
      Odlične pozicije na startu za sutra, Antonelli-Muller-Marquez. Nadam se samo da Antonelli neće, još jednom, 'pasti' u trci i biti u borbi za deseto mjesto...

      Bastianini 20.

      Comment


      • #18
        Originally posted by Vanja #66 View Post
        Ne dirajte Brandži, ljubav je slepa...
        70v1ad.jpg

        Comment


        • #19
          Cestitke Alex-u! Svaka cast !

          Comment


          • #20
            Moja sreca je najveca
            sigpic

            Comment


            • #21
              Pokazao je klasu mali danas... Nisam siguran da bi iko izdržao onoliko bezobrazluka pojedinih KTM-ovih vozača i opet prolazio nazad do vrha bez guranja i udaranja...

              Comment


              • #22
                Originally posted by Vanja #66 View Post
                Pokazao je klasu mali danas... Nisam siguran da bi iko izdržao onoliko bezobrazluka pojedinih KTM-ovih vozača i opet prolazio nazad do vrha bez guranja i udaranja...

                Rins was sent to do HIS little dirty job Ovo je bilo gore od WSB team ordera 50% Svi su imali timske naredbe - videli smo i Vasqueza D:
                Last edited by Drezik; 09-11-14, 10:52. Reason: Team order - as ususal

                Comment


                • #23
                  Izvinjavam se na spamovanju, ali pokusajte da me razumete
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Mene ovaj Hulio (ili Hulijan) Markez podseća na Srdjana Djokovića Bravo Markez, bravo Vinjales, bravo Rins!
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • #25
                      Evo jos jedna
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Trka ludnica
                        Čestitke Alexu i porodici Marquez!

                        Jeste skontali kako je Marquez gledao Mullera prije izlaska na postolje?


                        PS. Muller je posle trke spomenuo Aragon i da to nije bila njegova greška, ali nije spomenuo Assen gdje je svojom greškom ispao iz trke dok je vodio...
                        Moj Enea na kraju 9. u šampionatu, a mogao biti sedmi. Nebitno, odlična ruki sezona.

                        Comment


                        • #27
                          Jack je trebao ranije da doda gas u sampionatu i da izbegne konfrontaciju sa celom Spanijom. Sam je kriv.
                          Kontinuitet je zakon. Vidi Vinalesa od prosle godine. Da li nije mogao da odveze celu sezonu na visokom nivou ili mu to Alex Marquez nije dozvolio, vise nije vazno. Braca su se upisala u anale moto sporta, kao niko do sada. Svaka cast.
                          sigpic
                          No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                          Comment


                          • #28
                            Sve cestitke Alex-u na osvojenoj tituli! Po mom misljenju, vise je zasluzio titulu nego onaj arogantni i bezobrazni Miller jer je i veci sportista od Jack-a. Ubezobrazio se Miller mnogo a ne valja mu to...

                            Comment


                            • #29
                              Veoma lep oprostaj od Moto 3 kategorije
                              https://www.facebook.com/video.php?v...type=2&theater
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Defitivno me Vaskez kupio mahanjem prema Aleksu, kad ga je Miler udario.. U smilslu AJDE,AJDE ŠIBAJ DALjE, PUŠTAM TE JA... Znači čoek me je kupio za cijeli život... Takođe čestitke Rinsu... GOOD JOB BOYS !!

                                A što se tiče Aleksa, zaslužio je trofej.. I ako ćemo realno najviše je napredovao ove sezone... Tako da čestitrke Merkezovcima....
                                Last edited by Dule Krtola; 09-11-14, 15:53.

                                Comment

                                Working...
                                X