Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post


    @elfrien_rin: if you wanna lose your 1st RR match make a line up behind Berdych
    uploadfromtaptalk1415657317552.jpg

    Nasmejah se lepo... desna strana OUT.

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Originally posted by Mario Ancic View Post
      Stare navike ne idu iz glave samo tako,ide na bolje otkad ga je preuzeo Goran,ali ono je bilo prestrašno prije kako je servirao,uvijek sam mislio da će se sav polomit do 25 godine
      Nisam nista negativno htela reci, cak sam i mislila da je to neki moj trip a znaci nisam jedina sa slicnim zapazanjem. I nema veze sa jacinom i preciznoscu servisa ,popravio se dosta, govorili smo o tome ovde prosle godine jos.
      Similis simili gaudet

      Comment


      • Ako Čipe misli još nešto osvojiti, neka pošalje ček prije nego ispunim očekivanja za narednu godinu

        Comment


        • Originally posted by cacanin View Post
          Stefi, Stefi... nisi tako pricao kad Rafa dobija protivnike i prepusti im 1-2 gema ;)
          Imao je Novak odlicnih udarac, 2-3 za spice.

          Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
          Ovo je zavrsni turnir brate, tu igraju 8 najboljih tenisera u svetu. Ono sto je uradio Berdih danas je bila prava sramota, bruka za tenisa. Kunem ti se, ja bi napravio 1-2 vinera iz igre da sam igrao protiv Stana danas, a ovaj panj 0 iz igre. Tacno bih se roknuo da sam profesionalac i da mi se to desi.

          Cilic nije imao apsolutno nikakvu sansu, Novak ga ubio sa riternima u pertlama, a i sa osnovne linije. Apsolutna dominacija.
          OVAKO

          Comment


          • Originally posted by Mario Ancic View Post
            To je taj veliki server Čilić koji izgubi 6 gemova na servisu zaredom (možda je imao 2 gem lopte,ako i tolko),izgubio bi i taj prvi da mu Nole nije pobaco u aut
            U svih 10- tak mečeva i s Murrayem i s Noleom izgubi najuvjerljive u mečevima gdje dolazi kao GS pobjednik,zbilja je frustirajuće biti njegov navijač,pomislio bi čovjek poslije USO da može održati kontiutet bar do kraja sezone,ali eto,možda dobije nesretnog Berdiha
            Ne budi toliko strog. Cilic je igrao takticki dobro, ali duga pauza, fanatsticni Novak, spori teren i mala nespremnost na ono sto se moze desiti su ucinili svoje.

            1.
            Cilicev servis nije dovoljno dobar za Novaka na ovakvom terenu ako ne pogadja linije. Sama brzina nece obaviti posao. I to je deprimirajuce za Cilica. Strasan pritisak na njega. Slicno kao na Raonica u Parizu.

            2.
            Teren je nedovoljno brz da Cilic sa lakocom probije Novakovu odbranu. Sto mu ostaje? Da gadja linije. Medjutim, to nije lako poslije 3 nedjelje pauze. Nije lako ni inace, ali nemoguc poslije 3 nedjelje pauze.

            Primjer 1. i 2. je onaj fantasticni poen u prvom setu. Cilic servira izvanredan 2. servis u tijelo. Novak nekako vraca pristojan return. Jos uvijek Marin ima pristojan napad u Novakovu FH stranu. Prilazni udarac i onda pokriva mrezu. Medjutim Novak je stravicno brz uz to, kako sam kaze Peciju zna da je izgubio poen osim ako ne odigra kratku superagresivnu FH dijagonalu. I fantasticno je odigra. To ubije u pojam Cilica. Ali nece Novak svaki put odigrati tako dobro taj udarac.

            3.
            Cilic ima odlican BH, ali u CC razmjenama sa Novakovim je nedovoljan dobar.

            4.
            Novak je u top formi, i pored nedostatka treninga (to iznenadjuje). Jako se tesko nostiti sa njime kad je u ovakvoj formi.

            5.
            Bilo je malo tu i zelje sa Novakove strane da pokaze: "I ti si mi neki GS pobjednik."

            6.
            Onaj jedan gem kada je Cilic brejknuo samo pokazuje sto se desava ako Novakova igra malo padne. Cilic dobije malo vise vremena na lopti, a i pritisak padne i odmah je lakae pogoditi vinera.

            Isto je bilo u prva dva gema meca. Novak nije mogao da dominira, dok nije ubacio u 6. brzinu.

            7.
            Ja i dalje mislim da Cilic ima dobru sansu za polufinale.

            Comment


            • Da li ce NI jednom reci da je protivnik odigrao ocajan mec?
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                Ovo je zavrsni turnir brate, tu igraju 8 najboljih tenisera u svetu. Ono sto je uradio Berdih danas je bila prava sramota, bruka za tenisa. Kunem ti se, ja bi napravio 1-2 vinera iz igre da sam igrao protiv Stana danas, a ovaj panj 0 iz igre. Tacno bih se roknuo da sam profesionalac i da mi se to desi.

                Cilic nije imao apsolutno nikakvu sansu, Novak ga ubio sa riternima u pertlama, a i sa osnovne linije. Apsolutna dominacija.
                Stavi onda novce na Cilica, to ti je sigurica
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Originally posted by Petra View Post
                  Stavi onda novce na Cilica, to ti je sigurica
                  Stavicu naravno.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Da li ce NI jednom reci da je protivnik odigrao ocajan mec?
                    Kad igra ocajno to i kazem.

                    Da li ti mislis da je danas Cilic bio ocajan? Uzmi u obzir da je ocajan na dnu skale a fantastican na vrhu. Cilic je bio danas los, ali nije bio ocajan. Zahrdjao, to bi bila prava rijec. To uopste na znaci, da ako se kojim cudom sretnu u finalu za 6 dana, Cilic mora izgubiti kako je danas izgubio.
                    Last edited by NI; 10-11-14, 22:49.

                    Comment




                    • по мени Чила је био одличан!!! дао је колико је могао, али Стан је крив што је Нолету задао домаћи задатак...
                      Last edited by Žika; 10-11-14, 22:24.
                      sigpic

                      Comment


                      • @Ni
                        Mogu se složiti s svime,ali ne da je i odigrao taktički dobro,mislim da Goranova faca dosta toga govori,mislim nije problem izgubit od Novaka,navikao je al bar pokaži neku želju za promjenu,razbij reket,opsuj bar nešto,a on igra u istom fazonu cijeli meč,koda se to njega ne tiče

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Kad igra ocajno to i kazem.

                          Da li ti mislis da je danas Cilic bio ocajan. Uzmi u obzir da je ocajan na dnu skale a Fantastican na vrhu. Cilic je bio danas los, ali nije bio ocajan. Zahrdjao, to bi bila prava rijec. To uopste na znaci, da ako se kojim cudom sretnu u finalu za 6 dana, Cilic mora izgubiti kako je danas izgubio.
                          Bio je ocajan, u prva 2 gema je nesto pokazao, posle je pravio neiznudjenu za nezinudjenom.
                          Cak je nekoliko puta izgradio sasvim ok poen, da bi neki najlaksi potez poslao u aut ili u mrezu. Servis je bio los, kao da se vratio svom starom nacinu serviranja, jednostavno nije tako servirao na USO
                          Na kraju je imao statistiku od 3 vinera i preko 20 neiznudjenih gresaka, za 14 gemova i za manje od sat vremena igre, pa ako je ovo lose, kakva onda statistika treba da bude za ocajan mec, 0 vinera i 100 UE?
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Ne budi toliko strog. Cilic je igrao takticki dobro, ali duga pauza, fanatsticni Novak, spori teren i mala nespremnost na ono sto se moze desiti su ucinili svoje.

                            1.
                            Cilicev servis nije dovoljno dobar za Novaka na ovakvom terenu ako ne pogadja linije. Sama brzina nece obaviti posao. I to je deprimirajuce za Cilica. Strasan pritisak na njega. Slicno kao na Raonica u Parizu.

                            2.
                            Teren je nedovoljno brz da Cilic sa lakocom probije Novakovu odbranu. Sto mu ostaje? Da gadja linije. Medjutim, to nije lako poslije 3 nedjelje pauze. Nije lako ni inace, ali nemoguc poslije 3 nedjelje pauze.

                            Primjer 1. i 2. je onaj fantasticni poen u prvom setu. Cilic servira izvanredan 2. servis u tijelo. Novak nekako vraca pristojan return. Jos uvijek Marin ima pristojan napad u Novakovu FH stranu. Prilazni udarac i onda pokriva mrezu. Medjutim Novak je stravicno brz uz to, kako sam kaze Peciju zna da je izgubio poen osim ako ne odigra kratku superagresivnu FH dijagonalu. I fantasticno je odigra. To ubije u pojam Cilica. Ali nece Novak svaki put odigrati tako dobro taj udarac.

                            3.
                            Cilic ima odlican BH, ali u CC razmjenama sa Novakovim je nedovoljan dobar.

                            4.
                            Novak je u top formi, i pored nedostatka treninga (to iznenadjuje). Jako se tesko nostiti sa njime kad je u ovakvoj formi.

                            5.
                            Bilo je malo tu i zelje sa Novakove strane da pokaze: "I ti si mi neki GS pobjednik."

                            6.
                            Onaj jedan gem kada je Cilic brejknuo samo pokazuje sto se desava ako Novakova igra malo padne. Cilic dobije malo vise vremena na lopti, a i pritisak padne i odmah je lakae pogoditi vinera.

                            Isto je bilo u prva dva gema meca. Novak nije mogao da dominira, dok nije ubacio u 6. brzinu.

                            7.
                            Ja i dalje mislim da Cilic ima dobru sansu za polufinale.
                            Tebe sam cekao NI , svaka cast za postove koje pises, imas pice i dezert ako ikad budes posetio moj grad ! Ovo za 6-tu brzinu, to je neprocenjivo.

                            Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Ovo je zavrsni turnir brate, tu igraju 8 najboljih tenisera u svetu. Ono sto je uradio Berdih danas je bila prava sramota, bruka za tenisa. Kunem ti se, ja bi napravio 1-2 vinera iz igre da sam igrao protiv Stana danas, a ovaj panj 0 iz igre. Tacno bih se roknuo da sam profesionalac i da mi se to desi.

                            Cilic nije imao apsolutno nikakvu sansu, Novak ga ubio sa riternima u pertlama, a i sa osnovne linije. Apsolutna dominacija.
                            Stefi Berdiha ne podnosim i ne gledam ga sem kad igra protiv Novaka... za njega si 100% u pravu.

                            Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              Da li ce NI jednom reci da je protivnik odigrao ocajan mec?
                              Bojana da je Novak igrao kao u prva 2 gema Cilic ne bi bio los. Da li se slazes?

                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Originally posted by Mario Ancic View Post
                                @Ni
                                Mogu se složiti s svime,ali ne da je i odigrao taktički dobro,mislim da Goranova faca dosta toga govori,mislim nije problem izgubit od Novaka,navikao je al bar pokaži neku želju za promjenu,razbij reket,opsuj bar nešto,a on igra u istom fazonu cijeli meč,koda se to njega ne tiče
                                Nije bas tako, ljutio se malo pocetkom drugog seta kad ga je Novak vratio u mec a on to nije iskoristio

                                Comment

                                Working...
                                X