Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam sto ste se toliko primili na neki tamo clanak na ES. Nek pisu sta hoce. Meni dovoljno da se setim Rima prosle godine, forma - boze sacuvaj i on ladnjaka na megdan i to NADALU, previse on voli ovaj sport da bi to radio. Dovoljno je procitati ono sto je @prskaj postavio u vezi Raone, covek nije smeo da rizikuje da odigra jos jedan mec, a sta treba covek od 33. godine da uradi ?

    Svako danas moze da bude novinar, jbg. Evo danas citam u nekim kvazi novinama naslov "PRPA - Federer pobegao (ili uplasio se) od Novaka", ali dobro takvi naslovi prodaju novine. Ovakav naslov na ES skuplja mnogo vise pregleda nego "Federer predao Novaku".

    A i realno, zabole me, a verujem i Rodzera, ko sta pise.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • H2H.

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        H2H.
        Evo iduci put kad te ustaknu ledja uzmi H2H umjesto voltarena, nek ti bude bolje
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Navras View Post
          Kalkulisati je dozvoljeno ali je isto tako dozvoljeno odrediti se prema kalkulacijama. Neko ce optuzivati, neko branti Federerovu odluku. Diskreditacija Chicka, relativizacija, pozivanje na minuli rad i spocitavanje forumasima prosto nisu dobra linija odbrane. I to je otprilike to.
          Ali kada krenu da se vade "minulim radom" tu su najsmesniji. Kao nikada covek nije to uradio pa PREDPOSTAVLJAMO NA OSNOVU TOGA da nije ni sada. To su smesne kalkulacije i pretpostavke. Ako vas bas toliko interesuje da li je ili nije nesto nesportski uradio uzmite kao relevantne cinjenice, samo faktore koji su i koji uticu na ovaj TRENUTNI slucaj, a ne da krecemo pricu jos od 2003 .... E to je on osto meni ovde najvise ide na ....
          Last edited by Sandugp; 17-11-14, 15:19.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Ali kada krenu da se vade "minulim radom" tu su najsmesniji. Kao nikada covek nije to uradio pa PREDPOSTAVLJAMO NA OSNOVU TOGA da nije ni sada. To su smesne kalkulacije i pretpostavke. Ako vas bas toliko interesuje da li je ili nije nesto nesportski uradio uzmite kao relevantne cinjenice, samo faktore koji su i koji uticu na ovaj TRENUTNI slucaj, a ne da krecemo pricu jos od 2003 .... E to je on osto meni ovde najvise ide na ....
            Pa torima ne mozes izolovano da posmatras neki incident ako vec tako psiholoski posmatras. Ne razumem te uposte. Mislis da bi Nadal toliko bio pljuvan da se jedanput u karijeri pozvao na povredu?
            Vise nemam pojma o cemu pricas, mislim ako cemo samo da posmatramo clanak tog pajsera i jucerasnji dogadjaj, onda bih verovatno rekao da je federer pacenik i sisetina, da je verovatno osvojio veoma mali broj titula, da ne zna kako da se ponasa u tenisu, i da je coban koji oblaci trenerke.

            Ne znam sta se sa tobom desava, ali izgleda da ti je Novak dobrano ispomerao zice
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Originally posted by Navras View Post
              Federer je kalkulisao, sto je i sam priznao, Chick to smatra nesportskim ponasanjem i sramotom za sport. Argumenti, sem minulog rada, su na njegovoj strani. Ako ga zbog toga treba spaliti na lomaci onda jbg.
              Federer je kalkulisao cijelu jesen. Kalkulacija je sastavni dio vrhunskog sporta. Ali ima raznih kalkulacija. Neke su potpuno prihvaljive a neke nisu uopste.

              Tokom cijele jeseni Federer je igrao previse. Preuzimao je rizik povrede da bi zadovoljio svoju ambiciju da bude prvi. Meni je preuzimanje tog rizika nije bilo potpuno jasno, pogotovo sto ga ceka Devis Kup. Medjutim,to je njegova odluka. U svakom slucaju tu nije bilo nista nesportsko.

              Na kraju je to pretjerano igranje rezultiralo povredom. Poslije toga je nastupila druga kalkulacija, kada napusti turnir zbog povrede. Ako u prvoj kalkulaciji nije bilo nista nesportsko u drugoj jeste ponesto. To nije fer plej ali nije ni nesto nevidjeno.

              Odlucio je da igra protiv Marija. To je u redu odluka.

              Odlucio je da igra protiv Vavrinke i pruzi onakav otpor u 3. setu. Da je Vavrinka bilo ko, a ne najlojalni saigrac i da nije bilo jucerasnjeg odustajanja, rekao bih OK odluka.

              Konacno odlucio je da ne igra jucer. Da nisam cuo njegova obrazlozenja rekao bih OK. Ali ona su jedva shvatljiva.

              Zasto je uopste izasao da on da objasnjeva? Zar nije bilo dovoljno reci da predaje zabog povrede.

              Kaze da u ovom trenutku u karijeri ne moze da rizikuje. Zar to nije znao tokom jeseni?

              Kaze da ako bi igrao onda bi doveo u pitanje nastup na DC-u. To je apsolutno neprihvatljivo.

              Za mnogo manje je Novak stavljen na stub srama. I ne moze se toga otresti godinama.

              Ciku svaka cast sto je smogao snage da napise clanak o tome.
              Last edited by NI; 17-11-14, 16:46.

              Comment


              • Umjesto da komentarišemo i rezimiramo sezonu koja je iza nas ovdje se vodi besmislena rasprava koja će kako je krenulo potrajati danima
                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Ali kada krenu da se vade "minulim radom" tu su najsmesniji. Kao nikada covek nije to uradio pa PREDPOSTAVLJAMO NA OSNOVU TOGA da nije ni sada. To su smesne kalkulacije i pretpostavke. Ako vas bas toliko interesuje da li je ili nije nesto nesportski uradio uzmite kao relevantne cinjenice, samo faktore koji su i koji uticu na ovaj TRENUTNI slucaj, a ne da krecemo pricu jos od 2003 .... E to je on osto meni ovde najvise ide na ....
                  Minuli rad ne moze biti argument, to moze biti samo olaksavajuca ili otezavajuca okolnost, u Federerovom slucaju naravno olaksavajuca, ali to ne menja sustinu da je u konkretnom slucaju kalkulisao. To sto u proslom vremenu nije ne menja cinjenicu da juce jeste. Chick se prema takvom ponasanju odredio jasno i glasno. Mozda je prestrog ali argumentaciju mu ne mozemo sporiti.
                  Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                  Comment


                  • Originally posted by prskaj View Post
                    Pa torima ne mozes izolovano da posmatras neki incident ako vec tako psiholoski posmatras. Ne razumem te uposte. Mislis da bi Nadal toliko bio pljuvan da se jedanput u karijeri pozvao na povredu?
                    Vise nemam pojma o cemu pricas, mislim ako cemo da posmatramo clanak tog pajsera i jucerasnji dogadjaj, onda bih verovatno rekao da je federer pacenik i sisetina, da je verovatno osvojio veoma mali broj titula, da ne zna kako da se ponasa u tenisu, i da je coban koji oblaci trenerke.

                    Ne znam sta se sa tobom desava, ali izgleda da ti je Novak dobrano ispomerao zice
                    Ma ne interesuje mene clanak, nego prica Fedovih navijaca, koji ga brane na osnovu toga sto nikada nije predao mec, sto je samo tri puta u karijeri odustao pre meca i slicno. To mogu da mu budu samo olaksavajuce okolnosti, ali to nikako ne mora da znaci da sada zaista nije mogao da izadje. U tome je glavna poenta u nacinu na koji ga brane njegovi navijaci.
                    Ali nebitna je prica, necu da se zamaram vise oko toga, jer ocigledno ne mozes da me ispratis. Jbg.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • I da prskaj prijatelju moj, nije mi nista hvala sto brines .... zaboravih malopre da napisem.
                      "Ispomerao zice" rofl ....
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Oprostite molim vas koji je smisao izaci na teren u trenutku kada ne mozes nista raditi i biti pociscen i nakon toga se publika obrusi na tebe zasto si izasao da igras ako si povrijedjen?

                        Double standards hell yeah, bring it on!


                        Cisto me zanima koliko vas ovdje je ikad reket u rukama drzalo, a onda serviralo tenisku lopticu, onako tehnicki kako treba da se servira sa petljom?

                        A onda ista ta skupina koja je to uradila, molim vas da li su vas ikada ustakla ledja, te ako jeste molim vas reci te mi da li vam je do zivota tada, a kamoli do tenisa i lupanje tamo neke zute loptice?
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Mene su ustakla od trčanja, tako da ko zna kako bi od reketa.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Mene su ustakala od trčanja, tako da ko zna kako bi od reketa.
                            Evo ja cu cisto reci svoju pricu. Ja sam trenirao, bavio se tim sportom, igrao neke male turnire. Prestao sam da se posvetim skoli i sada odigram rekreativno ponekad.

                            Ovo ljeto nakon godinu dana ne igranja sam zveknuo servis, malo brzi, rame htjelo da mi otpadne.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Jedan od 147 klubova za koje Novak Djokovic navija mu cestitao titulu

                              Fudbalski portugalski gigant, Benfika, na svom zvanicnom sajtu objavio je sliku Novaka Djokovica u dresu tog kluba uz poruku: "Novak Đoković je osvojio treću uzastopnu titulu na Mastersu u Londonu, a četvrtu u karijeri. Čestitamo Đokoviću, dokazanom navijaču 147 klubova širom planete, između ostalog i Benfikisti."

                              Novak Djokovic je prethodne nedjelje u Londonu dokazao da je najbolji teniser planete, a kao navijac ogromnog broja fudbalskih klubova sirom svijeta, dobio je postovanje iz Benfike.

                              Djokovic je fanaticni navijac i ima clansku kartu sljedecih fudbalskih klubova: Crvene Zvezde, Milana, Benfike, Ajaksa, Real Madrida, Barselone, Mancester Junajteda i Sitija, Celsija, Liverpula, KPRa, Sampdorije, Intera, Sasuola, Boke Juniors, Argentinos Juniorsa, Rakunata, Notingem Foresta, Porta, Sportinga, Brage, Torina, Atletiko Madrida, Valensije, La Korunje, Albasetea, Rozenborga, Geteborga, Malmea, Borca, Sarajeva, Zeljeznicara, Buducnosti, Sutjeske, Dinamo Zagreba, Hajduka, Rijeke, Galatasaraja, Fenergahcea, PSVa, Ado Den Haga, Vojvodine, Volfdburga, Bajern Minhena, Olimpijakosa, AEKa izmedju ostalih...

                              Koji ce sljedeci fudbalski klub cestitati Djokovicu na osovjenom zavrsnom Mastersu i zasluzenom prvom mejstu ostaje nam da vidimo.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Oprostite molim vas koji je smisao izaci na teren u trenutku kada ne mozes nista raditi i biti pociscen i nakon toga se publika obrusi na tebe zasto si izasao da igras ako si povrijedjen?

                                Double standards hell yeah, bring it on!


                                Cisto me zanima koliko vas ovdje je ikad reket u rukama drzalo, a onda serviralo tenisku lopticu, onako tehnicki kako treba da se servira sa petljom?

                                A onda ista ta skupina koja je to uradila, molim vas da li su vas ikada ustakla ledja, te ako jeste molim vas reci te mi da li vam je do zivota tada, a kamoli do tenisa i lupanje tamo neke zute loptice?
                                BRAVO

                                vodi se izuzetno besmislena polemika, jeste se Roger preforsirao sa puno meceva na kraju sezone, ali sa jasnim ciljem da napadne no.1 na kraju godine, sto mozda i nije najracionalnije s obzirom na godine i daj DC koji mu toliko treba... ali ko je mogao da pretpostavi da ce se povrediti covek koji u karijeri od 1300 meceva ima samo 3 wo, bez ijedne predaje u toku meca? potpune gluposti... zasto nije pustio wawrinku? pa valjda zato sto je povreda dosla u poslednjih par poena i sto je mogao da igra manje-vise bez problema dok je jos uvek to mesto bilo zagrejano, verujem da ni njemu nije palo na pamet da ce ovako kulminirati kada se ohladi i odlezi... sigran sam da bi svako na njegovom mestu isto reagovao, a ne neko sa toliko izrazenim pobednickim mentalitetom kao Roger... i smatram da je sasvim u redu sto je propustio jucerasnji mec jer mu je verovatno u ovom trenutku daleko bitnije da se oporavi u narednih nedelju dana i osvoji toliko zeljeni DC, nego da izadje na teren i bude pociscen bez ikakve sanse plus da se izlaze ogromnom riziku da pogorsa povredu... jako razumna odluka.. druga strana medalje je to sto bi novakovi navijaci voleli da je izasao na teren u bilo kakvom stanju, jer bi tada citali hvalospeve o besprekornom djokovicu, peglanju h2h i verovatno o nikad vidjenoj osmoj brzini... pride bi se dodatno ukanalio za DC sto im svida ide na ruku jer je vecina na strani francuza... jos jednom, ciste gluposti.. pa i Feli koga toliko obozavam je dobio rafu u sangaju ali mi ni jednog trenutka nije palo na pamet da ga dizem u nebesa jer rafa nije bio ni na 20% mogucnosti...

                                apropo ovoga za povrede, nazalost sam proletos kvalitetno s*ebao donji deo ledja i vise od 2 meseca nisam smeo ni da pomislim da zategnem iole jaci servi... par puta se omaklo i zavrsilo se tako sto 10ak minuta nisam mogao da se pomerim

                                Comment

                                Working...
                                X