Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Finals - London 2014.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Stefan-kobe View Post
    Ne zajebavaj i ti sad. To svi znamo, ali mnogo situacija gde je mogao napasti on ne radi to, nego je pasivan. Uopste nije u mecu, videlo se to od samog starta, bezvoljno igra.
    Mozda ne moze da ponovi takvu igru veceras, plus Wawrinka veceras mnogo bolje igra od Murraya

    Comment


    • Originally posted by LegendaBL View Post
      Al nek si ti pokazala svoju silu, al hajd molim te objasni mi razlog...a usput mi navedi što iste aršine nisi primjenjivala kad su neki Rogera nazivali Pederer...a usput ja Novak nisam nazvao Djole ili Djoko?
      Znaš šta sam osi dokazala moju tvrdnju koju si obrisala...divni ste...ja sam ADMINISTRATOR I DOZVOLJENO MI JE.
      Probaj da se smiriš, ovo je samo forum i nije vrijedan nerviranja. Nazvao si Novakove navijače primitivcima i taj post ti i dalje stoji, je li ti nešto bilo nakon toga? Sagledaj sve strane prije nego počneš napadati bilo koga, a Olja jeste silna, to je poznata stvar

      Federer po preokret

      Comment


      • Ubija ga servisima u telo.
        "But Pascal what are you saying?"

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Mozda ne moze da ponovi takvu igru veceras, plus Wawrinka veceras mnogo bolje igra od Murraya
          Ma naravno da nisam ocekivao 6-0 6-1 da pobjedi, ali ocekivao sam vise od Rogera, zaista. Evo sad na 30-30 uradio nevidjenu glupost. To je, nije mu se dalo danas, bolji Stan.
          OVAKO

          Comment


          • иди бре Станимире баш си чокер..
            sigpic

            Comment


            • Hahahaha . Ako Wawrinka ovo izgubi nece moci da se oporavi od ovoga...
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Prstic
                OVAKO

                Comment


                • Ne može bez prstića
                  * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                  * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                  NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                  Comment


                  • Originally posted by notorious View Post
                    Probaj da se smiriš, ovo je samo forum i nije vrijedan nerviranja. Nazvao si Novakove navijače primitivcima i taj post ti i dalje stoji, je li ti nešto bilo nakon toga? Sagledaj sve strane prije nego počneš napadati bilo koga, a Olja jeste silna, to je poznata stvar

                    Federer po preokret
                    Ko se našao da me smiruje, onaj od koga je sve i počelo...koliko se sjecam od tebe je krenulo ime Pederer?I sad me ti smiruje, to si se možda našao prozvanim u mom komentaru?

                    Olja je kraljica
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                    Comment


                    • Fed, kao dobar prijatelj, raspucava Stena za DC, dize mu samopouzdanje, jedino objasnjenje.
                      "But Pascal what are you saying?"

                      Comment


                      • Hajmo Stan,vozaj ga da grceve dobije ko Wozniacki

                        Comment


                        • Ako pogodi 2 udarca sutra kako treba jebi me
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • хорор!
                            sigpic

                            Comment


                            • Kolko puta moras da izadjes na tu mrezu da shvatis da ne mozes da probijes Feda???
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • i koja grupa bila jaca

                                Comment

                                Working...
                                X