Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2014/15 - 1. WEEK (28.10 - 03.11)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16


    Stvarno maler, gotova sezona prije nego što je počela. I ode sve za šta je u životu radio...

    Comment


    • #17
      Pff koji bedak, bas se povredi igrac, kojeg sam zapazio, i cije sam utakmice zeleo gledati ove sezone od rookiea, jer ima enorman potencijal, i ovako nesto se desi.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • #18
        Jesi li stvarno htio da gledas utakmice LAL-a?
        sigpic

        Comment


        • #19
          Prva utakmica u NBA karijeri i da ti se desi ovo.

          Mnogo mi je zao..

          Comment


          • #20

            Comment


            • #21

              Comment


              • #22
                Dobro otvaranje sezone, mada se pobeda nad ovakvim Lejkersima ocekivala.Na moje iznenadjenje u napadu se nije osetilo odsustvo Fraja, Markus je sinoc bio odlican i u tom segmentu ga je odlicno zamenio.Isto bih mogao da kazem za Tomasa i Bledsa dok nije dobio drugu tehnicku.Ono sto me brine je pad u drugoj cetvrtini kao i povratak Lejkersa, kao i slabo branjenje reketa.Ed Dejvis se jedno vreme cinio nezaustavljivim, on i Elington dok nije usao na teren su drzali Lejkerse u igri.Stvarno je odbrana u tim trenucima delovala zabrinjavajace.Len ma koliko god je bio neupotrebljen u napadu, igrao je sasvim solidno u odbrani.Utakmica je resena na pocetku trece cetvrtine kada je Finiks u roku od dva minuta napravio seriju na koju Lejkersi nisu imali odgovora, bili su suterski raspolozeni u toj cetvrtini i nije se znalo od koga je veca opasnost.Zbog povrede palca nisam imao prilike da vidim Vorena na terenu(jos par dana ce da odsustvuje), Taker ima suspenziju od tri meca(valjda zato sto je vozio u pijanom stanju ili tako nesto).

                Ne ocekujem da u sledecoj tekmi pobede SA, prilog u tome govori sto je Bledso suspendovan na jednu utakmicu.

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • #24
                    Kakav gif

                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Mislim da niko nije napisao, vratio se Barea u Dalas.Sada ih sigurno ne vidim van PO.

                      Bacio sam pogled na SC Klivlenda, zato sto je pocelo da se pise da ce Varezao da potpise trogodisnji ugovor vredan 30 miliona dolara.Bas me interesuje koliko ce ponuditi Tristanu, ako njih dvojica ostanu uz to da Lebron i Lav iskoriste po, sigurno ce biti medju najskupljim ekipama i ne gine im 80 miliona dolara.I sledece godine ce da jure veterane da im popune rotaciju.

                      Comment


                      • #26


                        Comment


                        • #27
                          Russell Westbrook will be out 4-6 weeks.
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • #28


                            [VINE]OMYnj1LJaqU[/VINE]
                            Last edited by Rossonero; 31-10-14, 14:01.

                            Comment


                            • #29
                              Alec Burks 4 godine, 42M.
                              Lik nije strasno sad pokazao, ima 23 godine i dobio je ovakav ugovor... Izgleda vec pocinje da se uracunava novi ugovor za TV prava u ugovore igraca, iako jos nije potpisan.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Reise View Post
                                Jesi li stvarno htio da gledas utakmice LAL-a?
                                To je jace od mene.

                                Inace da se nadovezem na tvoj post o Burksu, i dodam ugovor Kembe Walkera od 48m na 4 godine. That pretty much sums it up.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X