Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA 2014/15 - 1. WEEK (28.10 - 03.11)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Batler odbio našu ponudu. Na leto će biti ograničeni slobodni agent.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • #32
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • #33


        Inace zasluzena pobeda Sansa nad Sparsima, kljuc je lezao u odbrani u drugom poluvremenu.Ni ja nisam mogao da verujem da su ih na kraju spustili ispod 90, Dijao i Dankan su odrzavali prednost u trecoj cetvrtini, posle ih je u cetvrtoj vadio samo sut za tri poena.Djinobilija nije bilo nigde tokom cele utakmice, tek na kraju postigao dva poena iz bacanja.Bas su delovali smuseno u napadu, a imali su netipicno za njih veliki broj izgubljenih lopti.S druge strane sam pocetak je bio jedan od gorih, malo je falilo da daju jednocifren broj poena ali su Plamlijevim poenima u poslednjim sekundama stigli do brojke 11.Ispromasivali su se bas u prvom poluvremenu, tako da su isli na sigurne poene i tako je Len u prvom poluvremenu sakupio 10 poena.Vise se islo na prodor i na uposljavanje viskog coveka, nego na sut.Na kraju su sutirali za tri poena 2/18.Kako su Leno i Bledso odrzavali Finiks u prvom poluvremenu, palicu je preuzeo Tomas, a zatim su mu se pridruzili Grin i Markif Moris.Tomas za ove pare koje je dosao da igra je veliki steal, evo vec drugu utakmicu najefikasniji.Parker i Dzozef nisu znali gde se nalaze.Sve u svemu veoma vredna pobeda, raspored u narednom periodu nije tezak, stavise ne bi me zacudili ako bi imali 10-0 skor do gostovanja Klipersima.

        Comment


        • #34
          Svaka čast za Oklahomu !


          Što se tiče Čikaga, uopšte nisam zadovoljan. Primili smo čak 105 poena. Još jednom je odbrana podbacila. Ponovo je protivnička ekipa imala više uhvaćenih lopti. Katastrofalna odbrana prikom poslednjeg napada Minesote gde nikako nismo uspevali da nakon bezbroj promašaja ekipe Minesote uhvatimo loptu što je dovelo do otvorenog šuta i trojke Kevina Martina za prednost 105:104. Dobismo utakmicu nekako, i to da kažem zahvaljujući neiskustvu Endru Viginsa i njegovim faulom nad Batlerom prilikom šuta za 2.
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • #35


            Comment


            • #36
              Klay životinja, nevjerujem koliko je napredovao. Warriorsi sa (gotovo sigurno) dva all-star igrača, baš me zanima šta mogu uraditi ove godine sa, prije svega, odličnim napadom.




              Kobe
              Last edited by Bastia33; 02-11-14, 13:35.

              Comment


              • #37
                Ne mogu uraditi ništa ukoliko ne igraju bolesnu odbranu protiv najjačih klubova. Bez odbrane će završiti kao i ranijih godina.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • #38
                  Ode Bryant po burek

                  Comment


                  • #39
                    Biće takvih poteza još puno Rosso dodaj na to onaj Burkov sa pripremne utakmice. Hteli da priznamo ili ne, Kobiša je gotov. Kobi će ove sezone uspeti da prestigne Džordana po broju poena i to je to što se njegove karijere tiče.
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by Mladen View Post
                      Biće takvih poteza još puno Rosso dodaj na to onaj Burkov sa pripremne utakmice. Hteli da priznamo ili ne, Kobiša je gotov. Kobi će ove sezone uspeti da prestigne Džordana po broju poena i to je to što se njegove karijere tiče.
                      Taman je ovaj tim Lakersa i napravljen za to da Kobe obara rekorde.
                      Last edited by Reise; 02-11-14, 16:58.
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Sve mi se čini da će u ovakvoj poziciji ostati u nardne 2 do 3 godine.
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • #42
                          Ko rece da GSW-u treba bolesno dobra odbrana da naprave nesto? Sinoc zadnja 3 napada za Portland - 3 ukradene lopte.

                          Comment


                          • #43
                            Ja sam rekao. Da, Portland najjači tim na Zapadu i ujedno prvi kontender za šampionski prsten
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • #44
                              Pa nije Utah brate, nego top 4 zapada. Protiv bilo koga da je, ako to nije bolesno, jos u crunch time-u, ja ne znam sta je. To isto tako ne implicira da je to sada neka generalna stvar, te ne vidim potrebu za sarkazmom.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Mladen View Post
                                Ja sam rekao. Da, Portland najjači tim na Zapadu i ujedno prvi kontender za šampionski prsten
                                I Bullsi idu u veliko finale.

                                Na zapadu je premija kad neki tim dobije u gostima. Mada je Portland zasrao sinoc isto, a i nisu u neku formu na pocetku sezone, sem LA-a i Matthews-a.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X