Announcement

Collapse
No announcement yet.

BNP Paribas Masters - Paris (27.10 - 02.11. 2014)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema vala sezone da je Izner dobar posle USOa, nevjerovatno nesto. No, ako bih prizeljkivao protivnika za sjutra to bi svakako bio Gael.
    sigpic

    Comment


    • Samo je 2010te odigrao kvalitetno Paris.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Originally posted by FeliLopez View Post
        mhm, iz straha da ga RAfa ne pobedi opet, s obzirom da igra nikad spremniji .... au matori sta si izvalio, pa sjajno
        Prevedem ti.Tema "podloga" ne datira od ponedjeljka 27.10.2014.,stara je ona vec par godina.Ko je pokrenuo tu temu? Isti oni koji cmizdre na blogu Tennis has a steroid problem,navijaci Rogera Federera.U trazenju razloga zasto Rafa uglavnom pobjedjuje Rogera doslo se i do teorije usporavanja podloga.Cesto procitas komentare "u Samprasovo vrijeme Nadal ne bi turnira osvojio i sl".Tako da Rodzerovci ne bi trebali da ismijavaju nekog ako kaze nesto u vezi podloge jer su oni ti koji cu prvi poceli da cmizdre zbog iste

        Comment


        • I dosta vise o ovome

          Comment


          • Dvoranski tenis mora da bude brz, a ne da MC bude led u odnosu na ovo, a da pratis malo duze tenis mozda bi i znao za to.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Nisam gledao baš sve današnje mečeve ali mi se čini da je Monfa pružio najbolju partiju od svih (kako god se ovaj meč završio). Odličan je.
              Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

              Comment


              • Tu je i deka Gasasan, gleda sve na sat, zeli da ovo sto prije zavrsi da vidi treba li malom Stefanu nesto.
                sigpic

                Comment


                • Kakav meč. Lagano i dominantno.
                  Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                  Comment


                  • Mogao je vala ostati na terenu jos jedan sat.

                    Pui je u ova dva dana bio Puile, Puil, Puj, Poil.
                    sigpic

                    Comment


                    • Monfils ima strasne reflekse, i odlicno odigrao TB.
                      Na 4:2 za Gaela menjaju stranu, uz jos 1 servis Francuza.
                      prolazi ga Izner pasingom i 4:3 a onda strasna odbrana Gaela i 5:3
                      Servis viner 5:4
                      preuzima Gael,i greska Iznera u dno mreze 6:4
                      2.servis odlican, Izner na mrezi a Gael neodbranjiv Bh pasing, i pobeda za duel sa Nolom
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Dvoranski tenis mora da bude brz, a ne da MC bude led u odnosu na ovo, a da pratis malo duze tenis mozda bi i znao za to.
                        Mora da bude? Gdje to pise? Tereni danas jesi sporiji ali su se i reketi i zice malo promijenili.
                        Pocetkom 90tih je malo njih moglo da servira preko 200km/h,danas to i neke zene rade.Sjecam se meca izmedju Rusedskog i Beckera na AO (mislim da je bila 1996),Rusedski je odservirao 217km/h i nakon tog servisa vise nije mogao da servira ni 80%,servisi su mu bili 160/170km/h,izgubio je 4. i 5. set.Tad je Goran drzao rekord s 218kmh Tek krajem 90tih su pocele bombe od 230+ u reziji Rusedskog,Philipoussisa i Alonsa (vjerovatno ni cula za njega nisi,proslavio se jedino s tim sto je s Hingis hodao,jedan od mnogih uz Heubergera,Gimelstoba,Stepaneka...)

                        Comment


                        • Kako se samo gadjas tim godinama i imenima, valjda da bi pokazao da kao dugo pratis tenis


                          Sent from my HTC, posto mi se moze
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Kako se samo gadjas tim godinama i imenima, valjda da bi pokazao da kao dugo pratis tenis


                            Sent from my HTC, posto mi se moze
                            Stari expert,cak sam bio i na finalu u Antwerpenu izmedju Sticha i Gorana,2 seta sam se derao Goranu da servira u tijelo Sticha koju mu je prve servise bukvalno u terenu cekao ali me budala nije slusala

                            Comment


                            • Fedex.jpg

                              Novinari ne mogu da smisle kreativniji naslov.
                              Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                              Comment


                              • Originally posted by Damir View Post
                                Stari expert,cak sam bio i na finalu u Antwerpenu izmedju Sticha i Gorana,2 seta sam se derao Goranu da servira u tijelo Sticha koju mu je prve servise bukvalno u terenu cekao ali me budala nije slusala
                                Pa sto se ne hvalis da si video nezvanicni dragulj dvoranskog tenisa 80-ih mnogo volim taj turnir

                                A sto se tice servisa, problem je sto su devedesetih drugacije merili brzinu, pogledaj samo koliko su isli Samprasovi servisi u finalu Australije 1995.
                                Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X