Announcement

Collapse
No announcement yet.

BNP Paribas Masters - Paris (27.10 - 02.11. 2014)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Fed je i izjavio za Sky (preneo Shminka ovde) kada su ga pitali da li bi voleo više da osvoji GS ili da bude No.1 - izabrao ovo drugo.

    Maxxa, navijamo za simpatičnog Kevina?
    Ko bolji , u Berdovom tenisu znam uživati, uglavnom je meni interesantnata češka škola ,prosto ravni udarci donesu nekada fino osveženje.
    I nemoj neko da mi je dirao Keva
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Bilo je mnogo zanimljivije kad su na slemovima samo top 16 bili nosioci, ali cisto sumnjam da ce to da vrate u neko skorije vreme.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Kevin ovdje odlično igra

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          Ovakvim pristupom štite najbolje i čuvaju ih za završnicu turnira...
          Ni to im nije dovoljno,jos ih i pustaju da biraju u kojem ce terminu da igraju
          Bit ce zanimljivo vidjeti da li ce Roger na AO opet sve meceve da igra u night sessionu.
          Kako bih mu ja pukao termin u 13h pa nek mister "fair play 2004-2014" vidi australsko sunce kao i drugi igraci

          Comment


          • Kad je Sunce u zenitu

            Taj dan bi se naprasno naoblacilo
            sigpic

            Comment


            • a Role je poznat kao neko kome sunce smeta, koji odmah predaje mec...oh wait
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Damir View Post
                Ni to im nije dovoljno,jos ih i pustaju da biraju u kojem ce terminu da igraju
                Bit ce zanimljivo vidjeti da li ce Roger na AO opet sve meceve da igra u night sessionu.
                Kako bih mu ja pukao termin u 13h pa nek mister "fair play 2004-2014" vidi australsko sunce kao i drugi igraci
                Prvi bih potpisao da se završnica tog turnira igra po suncu...Federer sa dnevnim programom nikad nije imao problema

                Ti večernji programi mu više naškode, jer ga u finalu bace da igra u drugim uslovima...Rim prošle godine, Toronto ove

                U dnevnom programu su i podloge brže, pa se može dobijati i bez da se igra tenis
                Last edited by shminka; 31-10-14, 13:45.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Kad je Sunce u zenitu

                  Taj dan bi se naprasno naoblacilo
                  Ili bi se sačekalo da sunce pređe na drugu stranu
                  Similis simili gaudet

                  Comment


                  • Originally posted by shminka View Post
                    Prvi bih potpisao da se završnica tog turnira igra po suncu...Federer sa dnevnim programom nikad nije imao problema

                    Ti večernji programi mu više naškode, jer ga u finalu bace da igra u drugim uslovima...Rim prošle godine, Toronto ove

                    U dnevnom programu su i podloge brže, pa se može dobijati i bez da se igra tenis
                    Prosla godina manje vise, ali ove godine je jedan od razloga poraza bio taj sto je ceo turnir igrao uvece, a onda ga finale bacili u sred bela dana.
                    Ali jbg., on privlaci najvise gledalaca i zato ce direktori turnira uvek da ga stavljaju u takve termine.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      Prosla godina manje vise, ali ove godine je jedan od razloga poraza bio taj sto je ceo turnir igrao uvece, a onda ga finale bacili u sred bela dana.
                      Ali jbg., on privlaci najvise gledalaca i zato ce direktori turnira uvek da ga stavljaju u takve termine.
                      Federer ce stadion u Melbourneu da napuni i na podne.Mislim da to nije pitanje prodaje ulaznica vec iskljucivo Rogerova zelja,ipak je ugodnije igrat na +25 nego na +40.

                      Comment


                      • Hoće, al David Ferrer u večernjem programu neće

                        Comment


                        • Zaboravili ste jos tri podatka koja dosta govore ovoj sezoni . Roger ubedljivo najvise pobjeda ove godine to je valjda dokaz nekog kontinuiteta i kvaliteta . I pozitivan skor sa Novakom u ovoj godini trenutno prvim igracem svijeta . 13 pobjeda na top 10 igracima u sezoni , najvise od svih uz 4 poraza .

                          Comment


                          • da li Anderson da uzme set protiv Berdiha, 11:0 vodi Berdih, a Kevin samo 4 seta uzeo
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ma, neka ga cedi samo, barem još 2 sata.
                              Federer, O'Sullivan, Schumacher, Armstrong!

                              Comment


                              • Da sam trener ovom Berdychu odveo bih ga u neku "halu" u kojoj je plafon visok 4,5m i rekao mu da narednih 10h samo servis vjezba.
                                Pa ne mozes covjece ovoliko da bacas lopticu,to pada kao meteorit,treba to pogodit

                                Comment

                                Working...
                                X