Announcement

Collapse
No announcement yet.

BNP Paribas Masters - Paris (27.10 - 02.11. 2014)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Previse zuri, juri vinere, a ovo nije podloga za tako nesto. Mislim da vec ima 20 neiznudjenih.
    sigpic

    Comment


    • Ako pregura ovu krizu i okrene set dobice mec.
      sigpic

      Comment


      • Nisam siguran da bi Nishikori dobio produzavanjem poena. Nije to njegova snaga.

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Ja more .... devojcice ne izazivaj me molim te. Tenis volim vise, ali u fudbal se bolje razumem.
          Mada NADRNDANOG (diskutabilno) simpaticnog Belgijanca i ne varim nesto, opet je suvisno porediti ga sa Lordom Tivinom kraljevskom desnicom, zastitnikom zapada, gospodarem Livacke Stene ... etc etc ...
          Ti si prava hepo kockica
          Jesam li ti lepo rekla da je fudbal za tebe, a ne tenis.
          Mislila sam na to što ti nisi vatreni navijač Junajteda i ne znaš šta je za takve uradio u poslednja dva meča, a bio je maltene persona non grata, pred prodajom...etc.... Eto.

          Izvinjavam se za offovanje.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Za mene nikad, ja sam uvijek vjerovao u Felu
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Ako Rao sjutra dobije, a to ce biti prvi mec dana, onda ce Novak vrlo vjerovatno pustiti Davida(pod uslovom da ovaj prodje veceras) posto je Nole boleća.
              Ma kakvo pustanje. Novak ovde ide na titulu jer ce mu u tom slucaju za 1.mesto biti potrebne samo tri pobede u grupi za overu 1.mesta i to pod uslovom da Federer osvoji WTF bez poraza sto se naravno nece desiti. Prakticno, titula ovde i dve pobede u grupi i 1.mesto je njegovo.

              Comment


              • Bravo Dasice-vise nego zasluzeno
                * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                Comment


                • Originally posted by NI View Post
                  Nisam siguran da bi Nishikori dobio produzavanjem poena. Nije to njegova snaga.
                  Nije, ali drugacije se protiv Davida ne moze, mora se doziranom igrom, posebno na ovakvoj podlozi. E sad, ima li on u sebi dovoljno snage, sad djeluje bas umorno
                  sigpic

                  Comment


                  • 12w 24ue... u 9 gemova... 5-0 serija 'rudara'... naprednija verzija djokovica, jaaaoooojjj

                    Comment


                    • Isti omjer kao Novak veceras.
                      Originally posted by skeptik View Post
                      Ma kakvo pustanje. Novak ovde ide na titulu jer ce mu u tom slucaju za 1.mesto biti potrebne samo tri pobede u grupi za overu 1.mesta i to pod uslovom da Federer osvoji WTF bez poraza sto se naravno nece desiti. Prakticno, titula ovde i dve pobede u grupi i 1.mesto je njegovo.
                      A i Uniqlo-u je potrebno da ima dva igraca medju osam najboljih.
                      sigpic

                      Comment


                      • Zapece Berdih sjutra zestoko, a Milos ima 2:1 u H2Hu, medjutim prosle godine u Parizu ga je Tomas dobio. O Djokovic - Ferer match-up se sve zna.

                        Pralici izgleda kao da Kei ima fizicku krizu, umor ga stigao.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Rafa je bio No.1 kad je osvojio oba Wimbledona, a jedan od razloga što više nije tako često tu je što ne igra na travi nikako...odnosno gubi rano na tim turnirima
                          Rafa prosle godine nije osvoijo Wimbledon.
                          Ne prolazi teza da Rafa nije all round igrac.
                          OVAKO

                          Comment


                          • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                            Rafa prosle godine nije osvoijo Wimbledon.
                            Ne prolazi teza da Rafa nije all round igrac.
                            Rafa je all round igrač, razbija na svim podlogama i zato je blizu No.1 pozicije...upravu si

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Rafa je all round igrač, razbija na svim podlogama i zato je blizu No.1 pozicije...upravu si

                              Ne govorim za ovoj sezoni nego opsto. Kako si uopredio ovu sezonu, covjek pola godine propustio zbog povrede.
                              U dvorani igra slabo ali nije da je nekonkurentan tamo. Federera je najslabija podloga sljaka, nista strasno. Novak je vise all round nego ova dvojca ali nije da oni nisu all round igraci.

                              Mesas povrede sa nesto sto se ne treba mesati u tvojoj prici.
                              OVAKO

                              Comment


                              • Ovo izgleda kao potpuni povratak Japanca u mec.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X