Announcement

Collapse
No announcement yet.

BNP Paribas Masters - Paris (27.10 - 02.11. 2014)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma gde Andy-u pokazao kad je ovaj polumrtav od umora a stize nezamislive udarce
    Similis simili gaudet

    Comment


    • Originally posted by NI View Post
      shminka,

      ali znas i da podbacis:
      Ispravan izraz je: balansiram

      Svejedno stoji da Andy nikoga nije dobio ove godina...danas svakako nije imao šanse...ne može on Novaka probiti na ovakvoj podlozi...to bi mogao eventualno veliki server kroz TBove, mooožda Ferrer i najbolji Wawrinka koji bi imao snagu da ga probije na osnovnoj liniji...ostali na ovakvoj podlozi nemaju šanse

      Comment


      • Brat Sandu

        sigpic

        Comment


        • Mora za Davida da se navija.
          Sta se desava u slucaju da David dobije veceras a izgubi od Novaka a Raonic dogura do finala...
          Koja dvojica od njih trojice (Kei, David, Milos) idu na zavrsni?
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by LegendaBL View Post
            Ljutim???Ni slučajno samo me malo iznenadio drugi komentar, još posebno sad kad znam da dolazi od ozbiljne odrasle osobe
            za ovo možeš da dobiješ samo kaznu!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Brat Sandu

              E nesto tako
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Dobije Kei i vodi Milosa i sebe u London, dobije David i sve jos uvijek otvoreno, Davidu onda treba finale za garantovano ucesce.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Dobije Kei i vodi Milosa i sebe u London, dobije David i sve jos uvijek otvoreno, Davidu onda treba finale za garantovano ucesce.
                  Ok to znam, ali sta se desava u scenariju koji sam malopre nave, mrzi me da racunam.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Joj srce kaže Kei ali..... gde ja da navijam za rudara a moram
                    E bre Novače, gde ne osvoji bar delić onog što si prosipao i sada da nas glava ne boli...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      za ovo možeš da dobiješ samo kaznu!
                      Povlačim boldovano...neću kaznu...
                      Može ovako: Od "neozbiljne" mlade osobe
                      Last edited by LegendaBL; 31-10-14, 20:56.
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Mora za Davida da se navija.
                        Sta se desava u slucaju da David dobije veceras a izgubi od Novaka a Raonic dogura do finala...
                        Koja dvojica od njih trojice (Kei, David, Milos) idu na zavrsni?
                        U tom slucaju idu Milos i Kei, a ako prodje David, a obojica izgube sjutra idu Kei i David.

                        Probija Japanac i na ovakvoj podlozi, majstor je majstor
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Ok to znam, ali sta se desava u scenariju koji sam malopre nave, mrzi me da racunam.
                          David ispada u tvom scenariju...4225...Kei 4265, Lošmi 4440

                          Comment


                          • морам да навијам за рудара, / стара муштерија/
                            sigpic

                            Comment


                            • Gledaj Bekera, lagano zaspao
                              sigpic

                              Comment


                              • Don sve snima
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X