Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Malaysian Motorcycle GP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Gogi View Post
    Trka je bila solidna. Nisi propustio ludilo kao u moto3. A sto se tice Mavericka, on se nekako odomacio na 1-om mestu. Nije bilo padanja na kolena ili slicno...
    Samo da si mu video facu na pobednickom postolju, covek je neverovatno ozbiljan. Kao da iza sebe ima bar 5 titula , a ne 1-nu. U fazonu, pobedio sam, sta je to novo?
    Jea, neverovatno ozbiljan dok vrcka pred dodelu pehara... Dobro je da se konačno opustio i ponovo je onaj sa početka 2012, taj je Maverick bio najbolji...

    Comment


    • #32
      samo je pozurio sa prelaskom u Suzuki trebao je da osvoji titulu ovde pa da predje tada bi sigurno nasao mozda i bolju ekipu mada videcemo kakaav ce Suzuki biti...

      Comment


      • #33
        Znaju svi ko je on, u Hondi za njega teško da bi bilo mesta, Yamaha bi ga stavila u Tech3 najviše jer ima i drugih... Nije ovako loše u stvari. Zato je jako glupo što je Dani večito u Repsolu, to jedno mesto je zaslužilo toliko više ljudi...

        Comment


        • #34
          slazem se u vezi Danija, covece sta bi Kraclou radio sa tom Hondom,ali....

          Comment


          • #35
            Pozdrav za sve. Odlicne trke jutros,posebno sam zadovoljan pobedom mog favorita Vinjalesa u moto2 i plasim se za njega da ga taj suzuki ne "ugusi" sledece sezone i da ne stagnira kao vozac,jer bez imalo preterivanja mislim da je po talentu vrlo blizu Marc Markezu. Kako bi bilo lepo videti ih obojicu na toj hondi, Pedrosa je mnogima "uskratio" taj uzitak da sednu na taj motor ali sta da se radi...

            Comment


            • #36
              Ja se izvinjavam na spamovanju s slikama ali sam ja toliko srecna da bih vas sad sve izljubila xD
              Untitledmm.jpg
              sigpic

              Comment


              • #37
                Originally posted by Brana View Post
                Ja se izvinjavam na spamovanju s slikama ali sam ja toliko srecna da bih vas sad sve izljubila xD
                [ATTACH=CONFIG]13197[/ATTACH]
                Stajem u red

                Comment


                • #38
                  Originally posted by Vanja #66 View Post
                  Znaju svi ko je on, u Hondi za njega teško da bi bilo mesta, Yamaha bi ga stavila u Tech3 najviše jer ima i drugih... Nije ovako loše u stvari. Zato je jako glupo što je Dani večito u Repsolu, to jedno mesto je zaslužilo toliko više ljudi...
                  I dalje sam ubedjen da Danija drze zbog skupljanja bodova(i to je zabrljao), kao i zato sto nezele da neko ozbiljno napadne Marqueza u sopstvenoj stali. Malo li je raspolozeni Vale i probudjeni Horhe. Najmanje im treba jos neki raspolozeni veteran. Cinimi se da Honda voli kad je neko sam protiv svih. Za to mesto bi drugi hodali do pakla i nazad?
                  sigpic
                  No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                  Comment


                  • #39
                    U pravu si Gogi.I moje je misljenje da je Pedrosa tu da "otkine" koji bod i da pri tome zaradi koji milion
                    Dobro gazdama Honde,dobro i njemu.Kada pogleda racun,verovatno ima osmeh od milion i vise dolara.

                    Comment


                    • #40
                      Krivo mi je sto se Horhe i Matori nisu adekvatno ranije ukljucili u borbu za titulu. Bilo bi mega zadovoljstvo gledati ih. Jos kad bih se Pedrosa preporodio, i Godzilla bi seo na tribine da odgleda trku!
                      sigpic
                      No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                      Comment


                      • #41
                        Oni drze do svojih devojaka, uzivajte
                        sigpic

                        Comment


                        • #42
                          Ma da li su genijalni
                          46rossi,93marquez_17malasia14mgp_jo56751_preview_big.jpg46rossi,93marquez_lg8_7137_preview_big.jpg
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Brana View Post
                            Ma da li su genijalni
                            [ATTACH=CONFIG]13199[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]13200[/ATTACH]
                            Spektakl majstori.
                            sigpic
                            No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                            Comment


                            • #44
                              mećem 500 dinara na Danija u Valensiji, pobedice...

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by velimirknin View Post
                                mećem 500 dinara na Danija u Valensiji, pobedice...
                                Nema sanse da mu to dopuste Marc, Rossi i Lorenzo...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X