Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Malaysian Motorcycle GP

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Al forsiraju Lorenco i Rosi, a mudro-rutinski prati "matori" Markez
    Ostalih nigde ni na "puskomet"
    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

    Comment


    • #17
      Bacite pogled na vreme, nema vise sunca, samo da ne ljusne kisa inace ode sve dovraga...
      sigpic

      Comment


      • #18
        Mislim da je Lorenco napravio pravi potez sa gumama, videćemo za 14 krugova
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • #19
          Opet Pedrosa izlece, pa ne mogu da verujem...
          sigpic

          Comment


          • #20
            Jednom gazda-uvek gazda, ne vredi Dotore dao si sve, ali to je to
            * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

            Comment


            • #21
              Marc, velemajstorski! Yamahe dobre, ali Honda blista. Dani, navijam za tebe ali zauzimas mesto nekome skoncentrisanijem!
              sigpic
              No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

              Comment


              • #22
                Jaoj, mojoj sreci nema kraja :3
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Zadovoljavajuća trka, Markez odličan, Matori takodje, Bradl kao prošle godine i na kraju POL ESPARGARO! Mislim da je zaslužio velika slova.
                  Čeka se Valensija, prošle godine je Markez vozio ziheraški (opravdano), ove godine će biti skroz drugačija trka. I da vidimo taj Suzuki šta ima da kaže, da li će vrištati ili zanemeti
                  Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                  До поновног сусрета, твој Швабо

                  mala H2H 2018/19
                  suicide
                  2019
                  velika H2H 2019/20

                  Comment


                  • #24
                    Lepa mu je ona fora sa bratovljevom zastavom. Super za podrsku.
                    Odoh da Mavericka nesto nagovorim!
                    sigpic
                    No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Gogi View Post
                      Lepa mu je ona fora sa bratovljevom zastavom. Super za podrsku.
                      Odoh da Mavericka nesto nagovorim!
                      Simbolika na nivou, zaista je veoma lepo videti tako nesto
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        A jest i Miler isprepado Markeza
                        If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                        Comment


                        • #27
                          Kad nije mogo Matori, dobar je i Mali... Šta reći za Danija, nume pa to ti je... Šta je na kraju bilo Doviju sa gumama, nije mi jasno.

                          Comment


                          • #28
                            Koji sam ja maler
                            Ulazi Maverick u parc ferme i nestaje struje kod mene. Majku im sad našli raditi

                            Šteta što sam propustio izgleda zanimljivu trku...

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Bastia33 View Post
                              Koji sam ja maler
                              Ulazi Maverick u parc ferme i nestaje struje kod mene. Majku im sad našli raditi

                              Šteta što sam propustio izgleda zanimljivu trku...
                              Trka je bila solidna. Nisi propustio ludilo kao u moto3. A sto se tice Mavericka, on se nekako odomacio na 1-om mestu. Nije bilo padanja na kolena ili slicno...
                              Samo da si mu video facu na pobednickom postolju, covek je neverovatno ozbiljan. Kao da iza sebe ima bar 5 titula , a ne 1-nu. U fazonu, pobedio sam, sta je to novo?
                              sigpic
                              No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                              Comment


                              • #30
                                Dobra trka,voleo bih da Doca pobedi u Valensiji tad bi imao 300 poena okruglo

                                Comment

                                Working...
                                X