Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Tissot Australian Grand Prix

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Originally posted by dzoni gp View Post
    Pa definitivno Yamaha od povratka Rosija konstantno napreduje cak mi se cini i da se Lorenzo sve vise prilagodjava Rosijevim podesavanjima i da je i sam dosta promenio stil voznje...
    Malo je sve sad izmešano, ima i to što se Marquez opustio i što je izgubio malo na samopouzdanju, ima što je Honda završila odavno sa razvojem ovog motora, ali svakako najviše ima što Yamaha radi šta god da može da se poboljša. Rossi je shvatio koliko je sati, odlučio da želi i može da izmeni svoj stil, imao par pozitivnih sugestija za razvoj šasije i to je sve toliko blizu da je jedno dobro skretanje na putu razvoja dovoljno da se napravi fin pomak. Lorenzo ne mora toliko da menja stil, koliko pristup trkama. Mislim da i dalje nije dobio ni jedan direktan duel ove godine, ne za pobedu nego uopšte...

    Originally posted by Brana View Post
    Rossi vuce sve za sobom, kad on dobro vozi-eto vam-nam dodatne motivacije ...
    Naročito ume da povuče Bautistu...

    Comment


    • #77
      Da li je to slucajno ili Pedrosa ima cudan pristu ulazu u krivine. Prosle godine ga u Kataru zakaci Rosi na ulazu u prvu krivinu, sad u Aragonu je izleteo u pokusaju da ga izbegne. Prosle nedelje Janone opet raspali po njemu???

      Comment


      • #78
        Ume izgleda povremeno ranije da koči nego inače (možda i namerno kad ima nekog iza sebe), iz istog razloga ga je pokupio marc prošle godine u Aragonu i odvalio mu onaj senzor... Telemetrija je rekla, ne ja.

        Comment


        • #79
          Nije Dani kriv, krivi su oni sto ga udaraju

          Comment


          • #80
            Ако Роси уђе у борбу заа титулу то ће бити фешта,ове године се бори за друго и показао је да је најбољи на крају у финишу,кад је најпотребније .
            Last edited by cavu; 23-10-14, 07:22.

            Comment


            • #81
              Dani jednostavno ima drugačiju putanju kroz neke krivine od drugih
              Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
              До поновног сусрета, твој Швабо

              mala H2H 2018/19
              suicide
              2019
              velika H2H 2019/20

              Comment


              • #82
                Dani izgleda eksperimentise sa stilom voznje,mozda misli da tu lezi zec...

                Comment

                Working...
                X