Announcement

Collapse
No announcement yet.

Okupljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Cisto da vidite koji je krajnji rezultat )
    sigpic

    Comment


    • #47
      Pre svega, zelela bih da se zahvalim svima vama koji ste dosli na zurku u subotu.
      Mislim da slobodno mogu u zajednicko ime da kazem da nam je bilo lepo, da smo se divno druzili, razmenili neke ideje i iskustva, a mozda i napravili neki dogovor o zajednickom odlasku na trke...
      Potrudicemo se da odrzimo rec i da ovo postane tradicionalno okupljanje, a prvi naredni susret zakazujemo za polovinu marta, malo pred pocetak nove sezone.
      Pozivamo i sve one koji nisu mogli da dodju u subotu, da nam se iduci put pridruze!

      Hvala Sport Klubu i Monsteru!

      Posebno hvala Brani na divnom plakatu podrske za Bjankija!

      Slede slike
      Last edited by nb_korac; 01-12-14, 11:33.
      sigpic

      Comment


      • #48

























        Last edited by nb_korac; 01-12-14, 11:23.
        sigpic

        Comment


        • #49
          Što nam se Džanki bejbi pravi iznenađen na fotki...

          Pustio sam grupnu fotku malo kroz photoshop, nadam se da nije problem... Može da se pusti tvit podrške za Jules-a i da nas ne bude sramota.

          Last edited by Vanja #66; 01-12-14, 12:09.

          Comment


          • #50
            Meni je bilo supe nadam se da će biti još mnogo ovakvih duženje, vidimo se sledeći put, i ponosna što sam deo ovog foruma i ovake porodice
            Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

            Comment


            • #51
              Ja sam postavila tvit sa mog naloga @nb_korac, a i vi svi uradite isto. Nek se zna!!!
              Slazem se sa Motori Zauvek u Srcu da smo bas fina ekipa i vidimo se ponovo, sigurno!
              sigpic

              Comment


              • #52
                Nema na cemu, nadam se da cemo se i sl.put okupiti u onolikom, ako ne i vecem broju, jer je zaista bilo divno
                sigpic

                Comment


                • #53
                  Ja nisam iz Srbija, pa nisam mogao doći, ali svaka čast na ideji. Fino je sve ovo viđeti.
                  Svaka čast svima

                  Comment


                  • #54
                    Sledeća stanica - Brno, Češka...

                    Comment


                    • #55
                      Hoce li neko u brno?imam dva mesta u kolima.bgd

                      Comment

                      Working...
                      X