Announcement

Collapse
No announcement yet.

Okupljanje

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    To naravno, ali ideja je u konzumaciji...

    PS Smajli za MotoGP mora da se menja, definitivno...

    Comment


    • #32
      Originally posted by BEST View Post
      ŽURKA MOTO GP I F1 FANOVA !!!

      Subota, 29.11.2014, Klub Narodnog Pozorišta (4.sprat)

      19,30 h - Ulaz Besplatan,cene pića oke

      Powered by SPORT KLUB
      Dakle, sad znamo sve...

      Comment


      • #33
        Drustvo s obzirom da smo sada dosli do svih detalja planirajte da 29tog skoknete makar na 15min
        sigpic

        Comment


        • #34
          VAŽNO OBAVEŠTENJE!!!

          Došlo je do promene mesta okupljanja. Definitivno, žurka će biti u klubu "Kafe galerija TEATAR", Dositejeva 5. To je prekoputa službenog ulaza u Narodno pozorište. Datum ostaje isti-29.11.2014., subota. Okupljamo se oko 20:00-20:30.

          Zamolila bih sve drage forumaše koji planiraju da se druže sa nama da potvrde dolazak.

          Ulaz je slobodan, cene OK.

          Vidimo se.
          Last edited by nb_korac; 15-11-14, 17:21.
          sigpic

          Comment


          • #35
            planiram definitivno ali ne mogu jos uvek da potvrdim 100% jer imam gust raspored... mogao bi neko ko je iz NS da se javi pa da se organizujemo da ne ide svako za sebe
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • #36
              Ja svakako dolazim, hoce jos 2,3 osobe koje nisu na forumu da dodju, pa ako nije problem, verujem da forumasima nece biti jer su u pitanju #46 fanovi
              sigpic

              Comment


              • #37
                Evo i ja da se prijavim +1 ako sestra bude htela
                Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

                Comment


                • #38
                  Dolazim i ja i najverovatnije dovodim i burazera

                  Comment


                  • #39
                    Žao mi je momci i dame, ali ja se neću pojaviti... Živim u Derventi, da sam negdje bliže našo bi valjda način samo da dođem da se upoznamo.

                    Možda nekom drugom prilikom, lijepo se provedite!

                    Comment


                    • #40
                      Biće prilika još, to je sigurno...

                      Comment


                      • #41
                        Kolokvijum mi je u nedelju u 8 ujutru tako da nista od dolaska,jbg ali nadam se da ce bar biti nekad neki kolektivni odlazak na trku F1 posto kolege sa MotoGP-a su vec imale tu priliku
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by bice View Post
                          Kolokvijum mi je u nedelju u 8 ujutru tako da nista od dolaska,jbg ali nadam se da ce bar biti nekad neki kolektivni odlazak na trku F1 posto kolege sa MotoGP-a su vec imale tu priliku
                          Srecno na kolokvijumu, verujem da ce ti neko preneti utiske
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Krivo mi je jbg,cak mi i nije daleko 125 km u jednom pravcu ali ne zelim da rizikujem,nadam se da ce biti nesto na prolece ili leto
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #44
                              Zelim samo da porucim svima koji ne mogu da dodju da mi je zao sto se necemo druziti u subotu, ali se nadam da ce ovo okupljanje postati tradicionalno i da ce biti jos prilika. Mislicemo na vas.
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Halo, raja, pa đe su fotke?

                                Comment

                                Working...
                                X