Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Japan

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Kakvi su bugovi sa forumom? Ubija me.
    Ovaj vikend je poslastica za sve ljubitelje auto i moto trka
    Najjaca staza po pitanju rezultata. Toliko pomijesanih rezultata. Jedino me Rabat u moto 2 ne cudi. Jutros je Jack Miller zamalo dobio motor po glavi, strasan pad. Nadam se da se nije povrijedio.
    Doktor drugi u kvalifikacijama, mirise li to mozda jos jedna pobjeda? Ne zalim sto necu spavati veceras
    1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
    1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
    sigpic

    Comment


    • #17
      Svaka cast Marquezu i Hondi na jos jednoj tituli
      sigpic http://caseystoner.com.au/

      Comment


      • #18
        Završio se Moto 2, i ja rekoh aj da se istuširam i onda lego u krevet i ušuškao se, tako da sam Moto GP gledao kao kroz maglu. 2 laps to go, sledeća scena - Markez pali gume, sve je gotovo Svaka čast Markezu na tituli, Lorencu na pobedi i Rosiju što je Rosi
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • #19
          Potpuno zasluzen sampionat ! MM je radio dok su ostali spavali.Dobro je da se sad Lorenco probudio -.-

          Comment


          • #20
            Nea šta svaka čast MM i Hondi
            If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

            Comment


            • #21
              Pridruzujem se cestitkama Markezu, za njega nestvarna sezona. Lorencova pobeda za mene nista ne znaci, niti mi pokazuje da ce sledece sezone biti nesto bolji....setite se prosle sezone, isto pred kraj, zadnjih par trka Lorenco je bio bolji od Markeza pa smo svi mislili kako ce Markez teze izaci sa njim ove sezone....i sad znamo kako se zavrsilo. Najsvetlija tacka ove sezone je Rossi...vraca se sigurno u formu, sa toliko godina i toliko konkurencije, to sto on radi je jos impresivnije nego Markezovo osvajanje titule (koji je na vrhuncu karijere). Dukati takodje zasluzuje pohvale....konacno su se pomerili sa mrtve tacke....sledece sezone ce biti daleko opasniji.

              Comment


              • #22
                Njiii ja ne mogu da opisem svoju srecu, isplatilo se ustati pre 4h )
                Nego drugari, cula sam se s Aleksandrom Dzankicem, pitala sam ga da li je ZA da svi zajedno odradimo fotku kao podrska za Bjankija i rekao je da jeste. Pa bih Vas zamolila ko je ZA da se javi, da se dogovorimo da li zelite da se svi nadjemo negde, naravno problem je sto ovde verovatno ima i ljudi koji bi se prikljucili ovome ali nisu iz Srbije, ali hajde da vidimo mi koji mozemo da se nadjemo negde pa da odradimo tu zajednicku fotku, taman mozemo to da iskoristimo da razmenimo misljenja i uzivo... Ko nije iz Srbije moze da nam posalje fotku, nekako mozemo to da ukombinujemo. Dakle?
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Ja sam iz r.srpske a rado bih uradio tu fotku
                  If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                  Comment


                  • #24
                    e pa da i ja cestitam marquezu druga titula u moto gp u isto toliko sezona-nije lose sto se tice fotke ja sam za
                    MESSI 10

                    Comment


                    • #25
                      Trenutno na SK1 prenos Moto GP trke, nije na odmet odgledati jos jednom
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        sigpic http://caseystoner.com.au/

                        Comment


                        • #27
                          http://www.redbull.com/en/motorsport...tes-from-japan

                          sigpic http://caseystoner.com.au/

                          Comment

                          Working...
                          X