Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 FORMULA 1 RUSSIAN GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Štetaaa za Bottasa, totalno istrošio zadnje gume, ali i dalje 3. mjesto je odlično
    Kvyat majstor

    Dosta posla za Massu i Vettela sutra...

    Comment


    • #17
      Ala Lewis nahvali stazu, skidam kapu
      If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

      Comment


      • #18
        Ma staza je odlična. Meni se sve više i više sviđa. Ono što volim kod ovih modernih staza jesu ivičnjaci koji te ne zaglave kao kod ostalih nego te linearno kažnjavaju kako ih jače prelaziš u zavisnosti od situacije. Kočenje za #2 krivinu je odlično jer ima uvučen ivičnjak na izlazu iz krivine. One lakat krivine nisu tako dosadne i spore kao kod Abu Dhabija. Imaju veći luk.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #19
          Meni je super staza nadam se da će sutra biti dosta obilaženja
          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

          Comment


          • #20
            Rekao sam to i danas, staza je super za gledanje kvalifikacija i brzog kruga. Evo baš sam odgledao replay BBC emisije nakon kvalifikacija, i onboard zadnji krug Bottasa, prelijepa staza prlijepa vožnja, uživao sam...
            Sviđam mi se to što nisu išarali izlijetne zone kao na nekim stazama, već imam rusku zastavu na jednom dijelu, što je ustvari lijepo, i to je to. Veoma elegantno.
            Tilke ovaj put nije imao polje po kojem može crtati kako on hoće, već je imao odrđenu rutu između zgrada i objekata, nije bilo lako izvesti ovakvu stazu na tom područiju.

            Sutra ćemo vidjeti kakva je za trkanje, mada ne vidim puno mjesta za obilaženje. S obzirom šta je bilo sa mog Felipea, nadam se da ima dosta mjesta za prestizanje
            Last edited by Bastia33; 11-10-14, 16:35.

            Comment


            • #21
              Staza onako,navikne se covjek na sve,i na to da manje jede,manje spava,vise radi,slabiji zvuk f1 motora,pa i na ove nove skrabotine.Il sam nostalgican il koji vrag ali radije bih gledao neke starije staze koje su bile na kalendaru donedavno ali realnost je jedno,a bernijeva ili cija vec pohlepa za novcem i cim vec ne nesto drugo.Samo jedno pitanje zbog cega ovaj Tilke(uz sve duzno postovanje prema covjeku) mora ama bas svaku stazu u zadnjih 15 godina dizajnirati,jeli to on jedino bogom dan ili ?

              Comment


              • #22
                To sam se i ja pitao. Od silnih staza koje je dizajnirao nađe se poneka dobra. I ćorava koka snese jaje.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • #23

                  Comment


                  • #24
                    Meni se staza nesto i ne svidja....ili je to samo zbog Mercedesove dominacije ,Meklaren pokazuje blag oporavak Ferarri u kanalu...svaka cast Mercedesu ovo danas sto je odradio Rozberg nisam mogao ni da zamislim nadam se da ce 2015 bar jos jedan tim biti u borbi za titulu...
                    Attached Files
                    Last edited by dzoni gp; 12-10-14, 19:07.
                    sigpic http://caseystoner.com.au/

                    Comment


                    • #25
                      Poprilično dosadna trka, podsjeća me na Austin 2012., prvi put mi se desilo da sam pridrijemao tokom trke, da nije bilo Toma Clarksona, ko zna šta bi bilo, vjerovatno bi još uvijek spavao
                      Enivej, odlične vožnje Lewisa, a pogotovo Rosberga, 52 kruga na istom setu guma. Bottas


                      ________



                      Posle trke. Izgleda da Kimi slika...

                      Comment


                      • #26
                        Što mene nisu zvali na pijanku? :-P
                        If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                        Comment


                        • #27
                          Ako bolje pogledate sliku, videćete da je Kimi ispod stola.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Dobra trka, staza sve bolja kako je vikend odmicao. Krivina 3 je stvar lepote, podseća na one 4 u Istanbulu, mada je ovo jedna, a one se voze kao jedna...

                            Comment


                            • #29
                              Dobra je zato što se vozi više kao pravac. A pazi ovo u duelu: Ako voziš unutra prolazićeš je brže. Ako ideš spolja imaćeš bolji ulazak u 4. krivinu. To je jako dobro. Kada sam gledao nacrt mislio sam da će se voziti kao ona pretposlednja krivina u J. Koreji. Ovo je mnogo bolje.
                              ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                              "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                              I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Malo je to sad zamaskriano obzirom da su velike razlike u snagama motora, ali u svakom slučaju malo bolji bolid i velike lubenice i obilaziš glat, bilo spolja bilo unutra. Osim ako ne obilaziš Maldonada, tu je uvek rizik da krene na tebe...

                                Comment

                                Working...
                                X