Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2014-15

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja bas postujem pojedine igrace Cikaga i ovu sadasnju generaciju, ali nikako ne bi volio da osvoje. Iz prostog razloga sto su ljudi presrali sa Cikagom. Jednostavno mi je muka od novopecenih navijaca Cikaga. Do sezone 08/09 im je zvizdala promaja kroz dvoranu, nisu je mogli popuniti ni onda kad su po ulicama grada dijelili besplatne karte... E od kako je tim ponovo stao na noge, tako su se prikacili i "navijaci"... a kad su uzeli onaj Kup prije 4-5 godina dobili su jos jednu turu novih navijaca koji su najgori od svih. I sad samo seru po forumima i sportskim stranama.

    Tim je za svaku pohvalu, ali "navijaci" su im jadni. E samo zbog tih ljudi(a milioni su u pitanju) ne bi volio da osvoje...

    Comment


    • Ako se iskombinujem, vjerovatno cu u petak gledati Rendzere u Bryant parku Prosle godine je bila ludnica kad se igralo protiv LA. Dobar je trip

      Comment


      • ja bih voleo da cikago ili tampa osvoje zbog tima. jebes navijace, ko gleda hokej zbog navijaca ?


        ne bih voleo da enahajm osvoji jer su najjaci. uvek navijam za slabije

        Comment


        • Malo li su osvojili, pa bi jos? Dosta su im dva komada.. neka preskoce par sezona Svaka im cast, ali neka malo sjasu


          Meni bi najmilije bilo da osvoje NYR, zbog Henrika. Tampa je mlada ekipa i tek im vrijeme dolazi, tako da za njih ne brinem. Patke su najjace, ali fizicki Glavu na panj da ce Cikago veceras da ih odradi.

          Comment


          • I ja bi voleo da Lundkvist osvoji, ali tampu mnogo volim i zato navijam za njih. ali da su bolji rendzersi jesu. bice pravo cudo ako ih prodje tampa. tako mi deluje.
            sto se tice cikaga ja mislim da danas gube glat. moja prognoza 5-3 enahajm

            Comment


            • Realno, NYR su bolji samo zato sto imaju Henrika na golu. Da je bilo ko drugi na njegovom mjestu, davno bi oni isprdjeli iz PO

              Opet, i ako Tampa osvoji ne moze mi biti krivo jer bi Stevie Y opet podigao Kup

              Comment


              • ne bih rekao da su rendzeri bolji samo zbog lundkvista. ima tu dosta dobrih pojedinaca.

                ali meni je i dalje cudna ne konstantnost u ovoj seriji, bukvalno domaci teren nema nikakav znacaj.

                Comment


                • Um caruje (NYR) ali bez snage dzaba takodje i ja mnogo gotivim Sveda na golu, kod kuce je bozanstvo ali opet... ja + Patke
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • I ja ne bih zeleo da osvoji Cikago iz razloga koje je naveo Slejb, dovoljna su im i ova dva.Iskreno voleo bih da u finalu igraju Tampa i Anahajm, posto obe ekipe ne dolaze iz velikih sredina i sto ce jedna od te dve ekipe(ako se one sastanu) da se raduje drugoj tituli.Nemam za kog da budem navijacki opredeljen.Generalno ne volim NY ekipe, posto Lundkvist vec dugi niz godina brani za njih ne bih imao nista protiv toga da Rendzersi osvoje mada kao sto rekoh navijam za drugo finale.

                    Comment


                    • Tipujem na finale NYR-ANA, a želeo bih da gledam NYR-CHI. Ali iskreno mislim da najviše šanse da osvoje imaju patke. Svake godine su tu negde, u krugu favorita, i svaki put u PO ispadnu. Ove godine imaju šanse kao nikada do sada da uzmu trofej. Meni su oni bolji od CHI u ovoj seriji. Dajem mnogo veću prednost NYR, ali u PO kad god sam otpisao TBL, oni su me demantovali. Tako da...

                      Comment


                      • Isto bi se poglavari NHL-a najvise radovali finalu NYR-CHI, zbog rejtinga, para i tako blize

                        Comment


                        • I tako, prođe Švedu pak gdje nije trebao Kukavičluk se nije isplatio, bolja ekipa je prošla dalje. U finalu su im šanse minimalne.

                          Comment


                          • Tako je bre !!! Bravo !! uf, kako mi je drago sto je tampa usla u finale... nadam se da ce posle 11 godina osvojiti drugi kup...

                            jos kad bi danas prosao cikago, to bi bilo idealno finale za mene. Medjutim ipak vise volim TB od cikaga. Cikago je odlicna ekipa i obozavam da ih gledam, ali nekako nemaju tu draz koju ima ekipa lightninga.

                            Comment


                            • Igrali su kao najvece pizdur... , ne zasluzuju onakvog golmana. Sramota
                              Sokiran sam koliko su gresili a lezerni, qrcobolja.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • Tuga, jad i cemer

                                Comment

                                Working...
                                X