Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2014-15

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Definitivno najbolja scena veceras: Miller vs Miller - jedan na jedan, a roditelji u lozi Hahahahaha i zatvori ga Ryan.

    E vala su ga morali ucerat kad su ovoliko navalili na gol...

    Comment


    • #62
      I to bi trebalo da je to.

      Meni se cinilo da je treci gol Vankuvera neregularan, nije mi uopste delovalo da je igrac Vankuvera zakacio stapom pak.

      Comment


      • #63
        Otac ponovo! EN-er ovog puta

        I naravo u pozadini odma krece Journey

        Tako je! Cetvrta pobjeda u nizu! Hohohoho 33 pts i upada se u guzvu na vrhu Odlicna je bila utakmica

        Comment


        • #64
          Originally posted by Ricma View Post
          I to bi trebalo da je to.

          Meni se cinilo da je treci gol Vankuvera neregularan, nije mi uopste delovalo da je igrac Vankuvera zakacio stapom pak.
          Ne bih se zakleo da je bio stap, ali ko im jebe mater

          Comment


          • #65
            Sto se Arena uhvatila za Boston... j*bao ih Lucic sve zajedno.

            Ukoliko je neko bio zabrinut za Blackhawks-e, cini mi se da hvataju zalet. Izgleda da im je trebalo malo vremena da poguraju masinu.. sad ce da ciste sve pred sobom.

            Martin Brodeur potpisao za St. Louis

            Brodeur's contract is worth $700,000, but is filled with bonuses including $10,000 for every point earned with him between the pipes, among other incentives.
            E ne znam... On je istakao da mu je zelja da makar jos jednom bude dio tima koji ce se boriti za Kup, pa makar to bila i limitirana uloga. Davno je on ispao iz vrha tako da ne znam sta ce mu ova ekskurzija. Svakako ce cudno biti vidjeti ga u drugom dresu

            Evo nove kacige



            skolski odradjeno

            E sad, sto rece jedan zlobnik sa interneta

            Nice. Put his ass in net tomorrow so the Hawks can remind him that he is washed up.



            A evo sta su Habs-i komedijasi radili sinoc

            Spoiler




            A Vinny Lecavalier je dozivio da veceras, po prvi put u svojoj karijeri, bude healthy scratch. E moj Vinny...

            Joe Louis Arena ce veceras ugostiti Panthers-e. Da vidimo kakva ce igra biti bez Abdelkadera. S obzirom da je trenutno ostatak ekipe zdrav i da imaju 4 pobjede u nizu, ocekujem jos jednu pobjedu


            Izgleda da je legendarni Gordie Howe dobro zaribao

            Comment


            • #66
              Slaba utakmica za sad . Previse turnover-a, a gol smo srecno dali i to u PP-u.

              EDIT:

              Evo promijenio Babcock linije u sred utakmice. I sad nas je Howard spasio...
              Last edited by powerslave; 03-12-14, 02:04.

              Comment


              • #67
                Pu! Jebem ti srecu kuratu... One-timer Zetterberg-a i pogadja cosak...


                EDIT:

                3:1, jos 18 minuta do kraja. Moraju uvaliti gol u narednih minut-dva ako nesto misle da naprave.
                Last edited by powerslave; 03-12-14, 02:33.

                Comment


                • #68
                  Otac postize deseti gol u sezoni(na 14. utakmici) za 4:2... Jos ima nade...

                  Comment


                  • #69
                    Idemo! Nyquist!! 4:3, 59 sekundi do kraja


                    Ipak poraz. Previse pogresnih pasova u prva dva perioda... Sesti poraz u regularnom dijelu meca za kraj pobjednickog niza
                    Last edited by powerslave; 03-12-14, 03:12.

                    Comment


                    • #70
                      Eric Brewer koji je prosle nedelje potpisao za Ducks-e ci biti u autu 4-6 nedelja. Slomio je stopalo na drugom nastupu... Njima je odbrana trenutno u rasulu s obizorm da su na listi povrijedjenih: Beauchemin, Lovejoy, Stoner, Fistric i sad Brewer.

                      A izgleda da ce zbog situacije sa golmanima da vrate ludog Bryzgalov-a

                      Ilya Bryzgalov has signed a professional tryout contract with the Anaheim Ducks

                      A Tukka Rask je sinoc dobio pak u glavu i ako je cijelu utakmicu presjedio na klupi



                      Blackhawks-i ulaze u vecerasnji duel bez svog startera. Crawford se povrijedio van leda i odsustvovace 2-3 nedelje(startovao je svaku od poslednjih 14 utakmica). Ovo nije nesto sto su Hawks-i zeljeli da cuju s obzirom da su u naletu.


                      Preminuo Jean Beliveau.

                      Comment


                      • #71
                        Prokletstvo se nastavlja, cim neki igrac u toku sezone potpise ugovor ubrzo se povredi.Za sve je kriv Palmer.

                        Comment


                        • #72
                          Nastavlja se “Year of the Mumps” u NHL-u. Najnovija zrtva je Ryan Suter koji ce zbog tog virusa propustio jucerasnju utakmicu(koja me,btw, bacila za pare ). Inace, od kako je potpisao za MIN, nikad nije propustio utakmicu... 153 zaredom plus 18 u PO, prosjecna minutaza po utakmici 29 minuta. Inace, za mene najbolji defanzivac u ligi. Bas j*beno po Wild-e. Zanimljivo je da je on peti defanzivac ovog tima kojeg je zakacio virus... prije njega, srecni dobitnici su bili Scandella, Folin, Brodin i Ballard.

                          Hohohohoh Brodeur debituje za StL veceras Bojim se da ce ga Predators-i osasaviti

                          Dosta zanimljivosti sirom lige, ali mislim da ce najinteresantniji mec biti izmedju Canucks-a i Penguins-a. Braca Sedin sa jedne, Crosby i Malkin sa druge strane.. ne moze biti dosadno da j*be oca.


                          Sto se Detroita tice, ovo su bili linije na danasnjem klizanju, a vidjecemo oce li biti promjena. Kako za sad stoje stvari, razdvojeni Datsyuk i Zetterberg.

                          Spoiler
                          Gustav Nyquist-Henrik Zetterberg-Johan Franzen

                          Tomas Tatar-Pavel Datsyuk-Darren Helm

                          Tomas Jurco-Riley Sheahan-Stephen Weiss

                          Drew Miller-Luke Glendening-Joakim Andersson

                          Daniel Cleary



                          Niklas Kronwall-Jonathan Ericsson

                          Danny DeKeyser-Kyle Quincey

                          Brendan Smith-Jakub Kindl

                          Brian Lashoff



                          Jimmy Howard (starting)

                          Petr Mrazek


                          Mislim da ih je prosla utakmica malo otrijeznila. Nakon one "boli me k*rac za pak i za tacan pas" igre, veceras ocekujem povratak u normalu i pobjedu u regularnom dijeu meca.


                          Vjerujem da je veceras najbitniji dogadjaj povlacenje jednog velikana - Daniel Alfredsson-a. Slobodno se moze reci da je on najveci igrac u istoriji Senators-a a uz to je i lider fransize po broju golova, asistencija i poena. Od 18 sezona provedenih u NHL-u, 17 je odigrao za Senators-e, od kojih je 13 bio kapiten, a poslednju sezonu odigrao je za Red Wings-e(i hvala mu za to ). Vjerovatno buduci clan HoF, sest puta je izabran za All-Star, osvojio je Calder-a i ako je bio izabran tek u sestoj rundi, 1157 poena je sakupio u svojoj izuzetnoj karijeri i bio poznat kao igrac koji je na ledu davao sve sto je imao i cesto je izgledao kao ludak Najzasluzniji je sto je njegov tim stigao da finala 2007. i lijepo je vidjeti da ce se na kraju oprostiti od hokeja kao Senator - potpisao je jednodnevni ugovor kako bi mu liga odobrila da veceras ucestvuje u zagrijavanju pred pocetak meca

                          Pa, neka ti je sa srecom ta penzija, legendo!

                          Last edited by powerslave; 04-12-14, 23:34.

                          Comment


                          • #73






                            Oni, izgleda, bas vole U2

                            Alfie institucija!


                            Jos jedna legenda(u drugom smislu ) je danas otisla u penziju. Geroge Parros - covjek koji je za devet sezona u NHL-u sakupio 158 tuca(ne racunajuci PO) iz kojih je uglavnom izlazio kao pobjednik Jedan od poslednjih old-school enforcer-a i jedan od najzabavnijih ljudi na ledu kojeg je publika obozavala. Bije ga glas da je sjajan lik van leda
                            Vjerovatno se svi sjecaju sta mu se desilo na otvaranju prosle sezone. Nadam se da nece imati problema u sa tim u penziji.

                            Sve najbolje, majstore. Falices ovom sportu i nama koji ga volimo

                            Comment


                            • #74
                              Igra nije losa, ali se primaju glupi golovi. Kindl direktni krivac za prvi... drugi je bio breakaway.. Nash, ko drugi.

                              Comment


                              • #75
                                PK unit je veceras doktorirao! Ne moze se opisati atmosfera u poslednjih 7-8 minuta

                                Comment

                                Working...
                                X