Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2014-15

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Kako laka i jednostavna realizacija PP, ne secam se da sam video da je neko uspeo PP da materijalizuje za 10 sekundi.

    Comment


    • #47
      Nije ovaj termin los... za nas ovdje, ali mi je ipak miliji onaj standardni od 01:00 pa na dalje. Jbg nije isti osjecaj kad gledas NHL sad i tamo kasnije kad se nista okolo ne cuje

      Comment


      • #48
        Dobri su mi ti termini vikendom iza ponoci, taman se vratim sa izlaska.Ovako preko radne nedelje imam druge obaveze u toku dana, pa ne mogu da se budim u vecini slucajeva.A i pratim tri americke lige, ne mogu sada bas dublje da zalazim.Malo pogledam od svake regularne sezone.

        Comment


        • #49
          Ja se budim oko 15:00 a lijezem oko 05:00 tako da ispratim svaku noc po nesto

          Jbg, nemam nikakvih obaveza, moze mi bit'

          Comment


          • #50
            I ja sam tako do pre par dana ispratio ono sto sam hteo, ali se pre toga naspavam(tipa zaspim oko 8-9 i probudim se recimo u 1).Sada vec stizu obaveze.Doduse pola nedelja sam otprilike sa ogranicenim netom i van NS tako da u najboljem slucaju ispratim pola nedelje, imam Arenu ali mi je nesto mrsko da se budim nego sledeceg dana ako navatam reprizu.Neam pojma koji je rezultat, pa mi je do neke tacke zanimljivo.

            Najbolje nekako ispratim meceve petkom, subotom i nedeljom, mada hokej mi je tek na trecem mestu.

            Comment


            • #51
              Bgm mi je meni na prvom...jer da ga nema, ne bi imao od cega da pijem Fino se zaradjuje na kladzi ove sezone

              Comment


              • #52
                Vrlo moguce da se lakse pogadja cim bih poceo da pratim kao sada nfl, da igram NFL svake nedelje uvek bi me barem jedan mec obarao.Veceras bi to bili Stilersi.A NBA prvo gledam svoj tim, pa onda posle ostali.Mada cim nema zanimljivog meca, ja to prespavam.Kada dodje PO, valjda cu sve bolje ispratit.

                Comment


                • #53
                  NFL je laganica, ali uvijek ima jedna koja ce da obali...bukvalno svake nedelje. Meni je ova sezona smrtno dosadna, pa pogledam jednu u mjesec dana... gledacu PO.. ovo mi jednostavno nije interesantno.

                  NHL igram uglavnom na golove.


                  Tesko da je mogao gluplji gol da se primi...

                  Comment


                  • #54
                    I ja ovu sezonu slabije pratim, nema vise besplatnog gamepass-a, a i razmazio sam se do te mere da necu da gledam na krs strimovima.Sada se uglavnom fokusiram na ekipe koje ce da igraju PO ili na one koje se bore za WC, ove sezone je bas velika razlika izmedju tih ekipa kao i ostatka lige.Kapernik procitan QB, zbog toga je smrtno dosadna.Prestani da citas americke medije, pocinje hajp zbog Dzonijevog TD.

                    Dosta bolji Vankuver u drugoj trecini, bio bi red da Detroit odgovori.

                    Comment


                    • #55
                      Iskreno, SF me toliko nervira ove sezone da mi je milo kad ih neko rastavi...zato sto su svi zajedno zadrti i ograniceni. Milo bi mi bilo da se Aaron okiti ove sezone.

                      Mnogo vise sutira VAN u ovom periodu...ali dako napravi DET nesto iz PP-a

                      EDIT:

                      Eto ga Ukrljao ga je Datsyuk nekako u onoj guzvi Morali su da ga daju kad sam ih prozvao za ovaj PP
                      Last edited by powerslave; 30-11-14, 21:07.

                      Comment


                      • #56
                        Dacjuk Bogotac

                        Ko da si predvideo gol iz PP dok si pisao.

                        Comment


                        • #57
                          Desavalo se dosta cesto ove sezone da daju PPG u periodu kad ih protivnik pritiska i kad ne mogu doci do paka.

                          Pu jbm ti zamalo 4!

                          Stanje u vrhu prije ove utakmice




                          EDIT:

                          Isto je Burrows dobro prosao onamo kad ga je Franzen zakacio ostricom.
                          Last edited by powerslave; 30-11-14, 21:18.

                          Comment


                          • #58
                            Ako bude bilo tesno u trecoj, vracam se.Previse ljudi se nakacilo na strim pa malo po malo secka.Imam ekskluzivan strim za NE-GB koji ne bi trebao da secka.

                            Jos ako Detroit pobedi eto i njih na 33.

                            Comment


                            • #59
                              Daj ne seri...


                              EDIT:

                              Danny DeKeyser!! Prvijenac ove sezone Bravo mali!
                              Last edited by powerslave; 30-11-14, 22:00.

                              Comment


                              • #60
                                Cim sam se ukljucio pala zabica.

                                Comment

                                Working...
                                X