Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2014-15

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Gledam strimove na rojadirecti i cini mi se da su tamo najbolji, samo sto nema veceras HD.

    Tebe ionako boli dupe, barem imas Arenu a vidim da prenose po 4-5 meceva nedeljno.

    Za ovo malo sto sam upratio hokej u poslednje vreme nisam video ovakav meltdown u poslednjoj trecini kao Minesotin.Gledao samo hajlajtse da ne dodje do zabune.

    Comment


    • #17
      Luda Minesota, brzo je Boston prosuo prednost u poslednjoj trecini.

      Comment


      • #18
        A jbg, eto im je i Krug povrijedjen.. zali boze te odbrane

        I cisto da se ne izgubi ovaj snimak...



        Najveca kradja u zadnjih neznamnijakolko
        Last edited by powerslave; 30-10-14, 23:20.

        Comment


        • #19
          Znao sam da mi je nesto promaklo da prokomentarisem.

          Ni ja nisam mogao da verujem sta su oni svirali(iz jednog ugla stvarno deluje da ga je sapleo, ali znamo da nije tako), bio je i red da se slavi konacno na nekom gostovanju.Barem se pobeda pise.

          Comment


          • #20
            Posto sam bolestan ko ker, ispraticu veceras okrsaj sa aktuelnim sampionima.

            Comment


            • #21
              Razbijanje Kingsa u prvoj trecini, koliko igraju angazovano tako nesto su i zasluzili.Mada moglo je sve da prodje u drugom smeru, da Hauard nije imao odlicnu intervenciju kod vodjstva Red Vingsa od 1:0.

              Comment


              • #22
                Eto tako


                Pavel razbija od kako se vratio... imao je srece kod prvog i drugi je bio EN, ali to je to... hoce ga gol

                Comment


                • #23
                  Mogao je da da i vise(svakako je zasluzio da da vise od jednog), namucio je nekoliko puta Kvika.Oktobar su odradili mnogo bolje nego sto sam se nadao kada sam video raspored.

                  Na stranu to sto je Hauard kiksirao kod gola, covek posle skidao sve i svasta, ukljucujuci i penal koji je mogao mec da odvede u neizvesnu zavrsnicu.

                  Comment


                  • #24
                    Nesrecan poraz od Bafala, srecno su dali drugi gol koji je odveo do SO gde su oni bili bolji.Dacjuk najbolji u redovima Red Vingsa.

                    Comment


                    • #25
                      Veceras ce biti zajebano... Vise sam se navikao da je izostanak Pavela prirodno stanje u timu...

                      Comment


                      • #26
                        Brzi su TB mnogo... dosta su bili jaci u drugoj. Pa bio je priod od 6-7 minuta da DET nije imao sut na gol...

                        Comment


                        • #27
                          Tako gaze CHI da bi bila grevota da ne daju gol do kraja ovog perioda...no kakvi su baksuzi, tacno ce ga sad i primiti...

                          Comment


                          • #28
                            Gazi bre!

                            Sve napadacke linije su odigrale vrhunski. Kakva je banja gledati Detroit kad ovako igra... dominacija, bukvalno. I to protiv ovakvog rivala... napokon pobjeda nad njima u regularnom dijelu meca. Za ovakvu igru moze samo

                            I naravno, na kraju

                            Last edited by powerslave; 15-11-14, 03:55.

                            Comment


                            • #29
                              Zasluzena pobeda, pritisli ih u drugoj trecini i iskoristili su na najbolji moguci nacin greske protivnika.Cikago nakon toga nije mogao da se sabere.Koliko ova igra Detroita deluje dosta bolje u odnosu na proslu sezonu.

                              Comment


                              • #30
                                Nebo i zemlja. Samo da ih zdravlje posluzi. Tenutno su, po igri i ucinku, sigurno u top 10 timova lige.

                                Comment

                                Working...
                                X