Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL SEZONA 2014-15

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Everyone is always telling you to use your head when you’re out there, so I guess I just went and did that."
    "Maybe the Premier League's going to be scouting me."
    "Yeah I understand [the rule], but I think if anyone can ever pull that off it should still be a goal."

    Hahahaha, e vala su trebali da ga puste Najjaci gol ove godine!

    Comment


    • Izgleda da Babs definitivno odlazi. Kako trenutno stvari stoje, vjerovatno ide u Toronto.

      Comment


      • Dogovorio se Babs sa Torontom. 50 miliona, 8 godina... $6.25m po sezoni. Zaista nevjerovatne pare i potpuno mi je jasno sto je izabrao njih.

        Osvajanje Kupa sa njima je svakako najveci izazov kad je u pitanju NHL. On je pravi covjek za taj posao, ali bice tu dosta, dosta muke.

        Comment


        • Cudno ce biti gledati Detroit bez Babsa na klupi

          Nadam se da ce Blashill dobiti posao jer ne vidim razlog zasto bi neko od onih retarda koji su trenutno dostupni bio bolji izbor Blash je veliki majstor i vala ga je zasluzio.

          p.s. koja ludnica u PO

          Comment


          • mora cikago dobiti veceras!!!!!!!!

            Comment


            • Comment


              • Generalnoi ceo NBA PO je smor, sto se nikako ne moze reci za NHL.Jos sada imamo dve odlicne finalne serije.Definitivno hajlajt meca je preokret Anahajma za 38 sekundi, steta sto su na glupi nacin primili cetvrti gol zbog kog su pukli u produzetku.Sada bas kada je najzanimljivije necu imati vremena da pogledam kako ce se to zavrsiti, u najgorem slucaju pogledacu sestu utakmicu Cikaga i Anahajma.

                Comment


                • odlicna tekma nocas. vermet spasilac

                  Comment


                  • Jbt, da li je ovo realno?

                    Vodis 4:2 i ispustis dva gola na samom kraju meca kada ti je prazan gol na suprotnoj strani.Nekako se Daksi izvukose i ostvarise bitnu pobedu, bas su ga zakomplikovali.Trebali su to dosta ranije resiti, mada da imaju boljeg golmana resili bi ovo dosta ranije.

                    Comment


                    • odlicna tekma. steta za cikago

                      Comment


                      • Refuse to loose!!! Sedma će biti paklena!!!

                        Comment


                        • Sve pare na Tampu u sedmoj.

                          Nadam se da ce i cikago izboriti sedmu

                          Comment


                          • Originally posted by nikola_bg View Post
                            Sve pare na Tampu u sedmoj.
                            Bogami, bojim se da se ne zajebes

                            The Lightning have to face Lundqvist in a Game 7 in New York on Friday night.
                            Ako vec volis da se kladis, evo malo statistike za predstojecu "sedmicu"

                            0.96 GAA i .962 SV% za Henrika kad su sedmice u pitanju. Ne znam, meni ovo djeluje poprilicno ozbiljno Morao je momak malo da odusi u onoj trecoj, ali ce zato da im se na*ebe mile majke u petak

                            Comment


                            • Toliko sam zeleo finale Patke i Rendzeri... blizu je da mi se zelja ostvari a onda u finalu delirijum i uzivanje.
                              Mislim da Anahajm uzima titulu 95%.
                              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                              Comment


                              • cikago - tampa

                                moja zelja pre pocetka sezone. al bice super ako jedan od ta dva tima udje u finale

                                Comment

                                Working...
                                X