Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP Aragon

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Kad se Italijani napale na mokroj stazi... Viđeno toliko puta do sad...

    Comment


    • #17
      Prestadoh da gledam, cim mi Rossi izlete sa staze....nmg da se nerviram..i ovako imam slaba zivca

      *Valentinik Rossifumi, sve cestitke na pokolonu

      Comment


      • #18
        Kako će da pljušte šamari u Hondi...

        Comment


        • #19
          Ala se ismija hahahahahah
          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

          Comment


          • #20
            Originally posted by Vanja #66 View Post
            Kako će da pljušte šamari u Hondi...
            Gde im je glava? Ajde Markez klinac, pa ne razmišlja, ali Pedrosa koliko je stariji iskusniji, gde je njemu glava?

            Comment


            • #21
              Neverovatna kolicina glupostim i narcisionizma 2 vozaca Repsol Honde. Trkamo se nas dvojica, nemoze nam niko nista. Bravo Horhe, svaka cast.
              sigpic
              No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

              Comment


              • #22
                Bravo Horhe i Kal ! Ludo i nezaboravno !

                Comment


                • #23
                  Gledam ponovljen snimak kocenja Pedrose, tu mi nesto nije jasno? Kao da mu je zablokirao tocak na momenat. Usao je u kocenje relativno mirno, i onda bum, dim...
                  sigpic
                  No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                  Comment


                  • #24
                    Koja trka, čista ludnica
                    Ko bi se prije par dana usudio reći da će Lorenzo dobiti ispred Aleixa i Crutchlowa

                    Comment


                    • #25
                      I opet onaj " deckic " levo na postolju , a tu treba da bude devojcica .
                      PS . Je l to podrska " ovima " u Beogradu ?

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Deni View Post
                        Gde im je glava? Ajde Markez klinac, pa ne razmišlja,...
                        Marc je takav vozac. Sedeo iza Pedrose, video da moze brze, obisao ga i debelo rizikovao... Nije se isplatilo. On jednostavno zeli da predominira sve i svakoga. Ja mogu gde niko nece i nemoze. Takav je vozac. Pogledaj samo kako je bio besan na sebe posle prolaska kroz cilj. Shvatio je da je preterao i prepotentno forsirao. Cim je obisao Pedrosu napravio je sekundu prednosti! Why...
                        sigpic
                        No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                        Comment


                        • #27
                          Govorim sebi od ponedeljka: velimireknin stavi novce na Lorenca pobjediće, velimireknin baci 200 dinara neš crći od gladi,velimireknin jedini on nije dobio trku, i naravno popišmanim se kad vido kvalifikacije, E MOJ VELIMIREKNIN..!!!
                          Drago mi je zbog Kala jedva čekam da se popne više na tu Hondu.
                          Nego imal li neko neki pogodak na MOTOGP kladionici ....??

                          Comment


                          • #28
                            Sve samo ne lepa trka, mozda nisam objektivna, ali jedini epitet koji bi odgovarao za ovakvu trku jeste-neizvesna. Toliko padova i gresaka je stvarno previse, da ne pominjem da su neki vozaci postigli uspeh zahvaljujuci greskama drugih, ali u sustini ako hoce da pobede nemaju prava na greske.
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              E MOJ VELIMIREKNIN , ja imam jedan ! PEsp .

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Brana View Post
                                Sve samo ne lepa trka, mozda nisam objektivna, ali jedini epitet koji bi odgovarao za ovakvu trku jeste-neizvesna. Toliko padova i gresaka je stvarno previse, da ne pominjem da su neki vozaci postigli uspeh zahvaljujuci greskama drugih, ali u sustini ako hoce da pobede nemaju prava na greske.
                                Pretpostavljam da bi trka bila lepa da je Markez pobedio?
                                Po meni je trka bila prava drama.Imala je uvod,zaplet,kulminaciju,preokret i rasplet Sve ono sto treba da ima jedna trka u kojoj ce gledaoci uzivati.Priredjena nam je vrhunska zabava,sto je i smisao trka.
                                Nemojte vise pre vremena da proglasavate Markeza za pobednika.On vise nije dominantan u sampionatu.Slazem se da bodovi to i dalje pokazuju i da ce na kraju godine postati-ostati sampion ali je on trenutno u poziciji da je jedan od cetvorice ali nikako i najbolji.

                                Comment

                                Working...
                                X