Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 SINGAPORE AIRLINES GRAN PRIX 2014

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Znaci nista novo.. na pol pozicijama u vrhu, pa na 7-oj pol poziciji...

    Q: What happened?
    Kimi: "I don't know"

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • #17
      Ponovo me Ferrari ispalio na kraju,taman pomislim mozda ima neke lude sanse za prvi startni,a sasvim realne sanse za drugi ne oni u trecem i ne mogu vise od toga.Sad bi rekao da Fernando ima dobre sanse za podijum ali posle ovog danas necu nista da ocekujem

      Comment


      • #18


        Comment


        • #19
          Koliko sam samo bio srećan zbog Kimija i onda... I onda šta se desi? Motor izgubi snagu ili šta već nisam ni čuo lepo od nervoze... Pa dokle više?

          Comment


          • #20
            Veoma interesantno vidjenje duple greske Nico Rosberga od strane sir Jackie Stewarta, na prethodnoj trci u Monci u istoj sikani!? Da li je moguce da je tim boss Toto Wolff trazio od Rosberga milo_za_drago?
            sigpic
            No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

            Comment


            • #21
              Originally posted by Deni View Post
              Koliko sam samo bio srećan zbog Kimija i onda... I onda šta se desi? Motor izgubi snagu ili šta već nisam ni čuo lepo od nervoze... Pa dokle više?
              Riknuo motor,jbg ali nadam se da ce imati odlican tempo danas kao u kvalfikacijama.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #22
                Originally posted by bice View Post
                Riknuo motor,jbg ali nadam se da ce imati odlican tempo danas kao u kvalfikacijama.
                Kimi je i prošle godine baš onako iskidao na ovoj stazi, kad se setim kako je vozio naježim se prosto.

                Bojim se samo da ga ne ubije to sve. Loše ide, sve tako loše, moral slab, onda dodje nešto stvarno dobro pokaže se i u zadnji čas izda ga Ferrari... Ej, pa nije to Yugo da te izda

                Comment


                • #23
                  Ajmo Ferrari, ajmo mačke!

                  Comment


                  • #24
                    Pa nije Niko Rozberg zaglavljen zbog vožnje, nego četvrti stepen brzine gotovo da nema..?

                    Comment


                    • #25
                      Odlicna strategija Ferarija za sada,nadam se samo da ne bude neki problem do kraja.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • #26
                        Šteta, SC je izašao tačno kad im nije trebao. Da je bio 3-4 kruga kasnije, Alonso i Kimi bi već bili na žutim gumama, a Seb i Dani bi morali da ih menjaju na kraju. Sve preko toga rezultat bi bio isti...

                        Comment


                        • #27
                          Ne kapiram kako je ovako los bio Kimi,pa Vernje i Perez su ga presli kao da ne postoji,da nije bilo otkazivanja guma Botasu bio bi 9-ti tek.SC je bio presudan definitivno imao ej tu sjajan tempo Alonso i bio je ispred RB-a.
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #28
                            n Driver Nb %/Nb GP
                            1 SCHUMACHER Michael 91 29.64
                            2 PROST Alain 51 25.63
                            3 SENNA Ayrton 41 25.47
                            4 VETTEL Sebastian 39 29.10
                            5 ALONSO Fernando 32 13.91
                            6 MANSELL Nigel 31 16.58
                            7 HAMILTON Lewis 29 20.28
                            8 STEWART Jackie 27 27.27
                            9 CLARK Jim 25 34.72
                            10 LAUDA Niki 25 14.62
                            11 FANGIO Juan Manuel 24 47.06
                            12 PIQUET Nelson 23 11.27
                            13 HILL Damon 22 19.13
                            14 HAKKINEN Mika 20 12.42
                            15 RAIKKONEN Kimi 20 9.66

                            Comment


                            • #29
                              Solidna trka, nije baš odlična, upravo zbog manjka šansi za prestizanje, ali ugodna 2 sata svakako
                              Lewis odradio odličan posao, ali i mehaničari Mercedesa sa zadnjim boksem. Pohvale Red Bullu, Alonso imao dobru trku, Ferrari je radio savršeno na super softu, ali kada su prešli na soft nastali su problemi.
                              Williams, tačnije Felipe, iznad mojih očekivanja, šteta za Bottasa na kraju.
                              Vergne na samoom kraju izgleda podesio bolid za kvalifikacije i krenuo sa kamikaza potezima, i isplatilo se, odličan kraj i Pereza

                              Ricciardo ima šanse da se umješa u borbu za šampionat, koliko god to ludo zvučalo. Zadnja trka, dupli bodovi, sve zavisi od Mercedesa, samo jedan loš potez može Daniel ispaliti u nebesa
                              Jedva čekam Japan

                              PS. Imam nekoliko komentara za kometatore, ali o tome u drugoj temi...

                              Comment


                              • #30
                                Steta sto sjajan tempo koji je Ferrari imao u jednom delu trke nije pretocen u podijum. Mislim da bi takav rezultat imao pozitivan vetar u ledja celom timu a i moral bi se popravio. Taktika im je prvi put bila na mestu, ipak im se sreca nije osmehnula. Cenim da su ipak zadovoljni vikendom(Kimi i ne bas imao je puno pehova) je su bili blizu Red Bulla. Sto se tice Mercedesa, oni su svetlosnu godinu ispred svih. Strasno sta je Lewis uradio posle SC na vidno potrosenim S-Soft gumama. Brutalno.
                                sigpic
                                No turbochargers, superchargers, kompressors... pure V8!

                                Comment

                                Working...
                                X