Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    I onda pogledas Suareza koji pre neki dan izmasi sve zivo i pogledas ga veceras, gde je sa 2 poteza matirao PSG.
    Secam se dok je bio u Liverpulu, svi su govorili da on daje golove samo protiv malih ekipa, dok protiv velikih zataji. Evo sad, ako se dobro secam dao je 2 komada Sitiju, u dvomecu gde je Barsa postigla 3 gola, pa je postigao onaj pobednicki protiv Reala kad je maestralno primio loptu i matirao Kasiljasa. Jos se na to doda ova predstava od sinoc....
    U Barseloni on nije prvi igrac, u Liverpulu je bio i to je ogromna razlika. Uzmi proslu sezonu. Najgori protiv Sitija kuci, oba puta protiv Celsija, protiv Arsenala u gostima, u oba ispadanja iz kupa. Suve cinjenice, nema sta da se lazemo. Fokus je na Mesiju a cak se i od Nejmara vise ocekuje i za sada je to iskoristio. Svaka mu cast na majstorijama, naravno, ali on ni Ajaks nije mogao da odvede do titule(uzese ljudi posle 4 uzastopne) a kamoli Barsu. Uzivanje je gledati ga, na momente zaboravis koliko je ljigav lik.

    Malo je igraca koji mogu to da iznesu u kontinuitetu i zato Leo i Ronaldo nemaju apsolutno nikakvu konkurenciju.
    sigpic

    Comment


    • @Bogi
      Slazem se. Njegov moto je "sto jednostavno kad moze komplikovano". Trebace mu jos vremena da se uklopi u tim. Ipak, onih nekoliko meseci je bio i suspendovan. Ima dosta nedostataka u njegovoj igri, ali svoje komplikovanje defintivno nadoknadjuje lucidnoscu. Morace dosta da radi ali mislim da vremenom moze samo da bude bolji, i da nece nestati u senkama Messija ili Nejmara. Osim naravno ako ne proradi njegova ludost i ne zaradi neku suspenziju.....

      Sto se tice Sukija u Liverpulu....Da, definitivno ima veze sto kad se gleda Barsa, svi upiru prstom u Messija, pa i Nejmara pre Suareza. Mislim, postoji i dalje veliki pritisak na njega, ali manji nego u Liverpulu. I ne znam kako stoji sa medijima tamo, ali u Engleskoj su ga razapinjali (zasluzeno).
      Onda i najbolje shvatis koliko Liverpulu nedostaju world-class igraci. Koliko nas transfer politika kluba ubija u pojam....
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Barsa još nije uzela titulu.
        A čini mi se da Real ima lakši raspored.

        Očekujem da se Suarez zadrži još 2,3 sezone. I to sezone od po 15- golova u ligi i aj ćao.

        Comment


        • Nema Ibre,Veratija štoperski tandem povređen , Luiz primoran da igra u lošem fizičkom stanju i jbg očekivalo se ovako nešto
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment




          • I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Napoli me bas prijatno iznenadio,dok su Vukovi bili neprepoznatljivi,Rafa nadmudrio Hekinga.Sto se ostalih utakmica tice sve je otvoreno,drago mi je sto Viola i Sevilja imaju prednost pred revans.

              Comment


              • I posle neki kazu da je Bundes jaci od Kalca...

                Comment


                • Sevilla ce imati mnogo tezak posao u Rusiji protiv Zenita.

                  Veceras su uspjeli da okrenu rezultat ali jos nista nije gotovo.

                  Comment


                  • Bice im lakse, jer ce Zenit morati da napadne, sto veceras nije bio slucaj, pa se Sevilla poprilicno namucila, dok Emery nije potpuno okrenuo na ofanzivu, i cak ni tada Ruse nije zanimao napad. Apsolutno ofanzivno limitirana ekipa, bar po ovom kadru koji je izveo Villas Boas. Pravo cudo ce biti ako Sevilla ne prodje dalje.

                    Za Beniteza ne treba trositi reci, sve je receno i sve se zna.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Ovaj gol u gostima im sigurno mnogo znaci.

                      Comment


                      • Bacca ce to rijesiti tamo

                        Sevilla ponavlja ja mislim, takav mi je jednostavno osjecaj, em im sve ide u zadnje vrijeme, em su u LE jedni od najboljih u zadnjih nekoliko godina
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Oni kraljevi iz Bayerna krivili medicinsko osoblje za poraz od Porta i oni svi dali otkaz Ukljucujuci i Dr. Müller-Wohlfahrt koji je u klubu 40 godina

                          a tek ovo arogantno majmunce

                          [VINE]ezhLtxI7hnm[/VINE]

                          Comment


                          • Odgledao sam reprizu meca, Bajern je igrao ispod zadovoljavajuceg nivoa ali su 3 individualne greske presudile. I to 3 katastrofalne, pocetnicke greske. Vrlo je tesko naci krivca, ali oni sigurno nisu medju medicinskim osobljem. Kriviti samo igrace je verovatno najlaksi put, ali je i strucni stab tu mogao da se pozabavi nekim stvarima.

                            Stvar je u tome da, ako u poslednje dve sezone konstantno imas probleme sa povredama i onda u odlucujucem delu ove sezone moras da ides na tesko gostovanje bez 4 veoma vazna fudbalera pitanje odgovornosti se mora postaviti.

                            Ako je istina da je bilo ko iz uprave ili strucnog staba okrivio medicinsko osoblje konkretno za ovaj poraz, onda je to velika sramota. Ovaj doktor je jedan od najboljih ne samo u fudbalu, nego u svetu sporta i ima pravo da da ostavku zbog ociglednog nepostovanja. Ali ako se otvori pitanje odgovornosti za lose rezultate Bajerna u LS ove sezone ili samo pitanje zbog cega trener dugo nije imao neke vazne igrace na raspolaganju, onda ce se svakako govoriti i o konstantno povredjenim igracima, i katastrofalnim problemima sa Benatjom i Boatengom, sto znaci da ce i medicinsko osoblje morati da sedne za sto i objasni neke stvari, jer je to njihov jedini zadatak, jedina funkcija koju imaju u klubu.

                            Ovako, posto su, zahvaljujuci glupoj optuzbi dobili povod za ostavke, nece biti okruglog stola odgovornosti, ili ce ona jednostavno biti podeljena, ili zaboravljena. Svi gube u ovoj situaciji.
                            Last edited by Bogi; 17-04-15, 10:03.

                            Comment


                            • Ocajan potez Gvardiole, citav svijet je odjednom protiv njega. Ipak nije se digla tolika prasina kolika bi da je Murinjo to napravio npr. Nevjerovatno nepostovanje staba, djetinjast i ponizavajuci potez. Tuzno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ako ćemo u preterivanje, trebali su onda prethodne sezone posle ukupnih 5-0 za Real i 0-4 na Alianz Areni da okrive lekare. (ne mislim ovo ozbiljno)

                                Sve i da ima krivice, ne priliči imenu kluba da se ovako reaguje.
                                Ako je neko perverzno pedantan da prouči i prati sve pozadinske elemente van terena, onda su to Nemci. Ovo je baš bilo neukusno impulsivno optuživanje pri rezultatu koji je realno nadoknadiv. Verovatno nagomilana frustracija kod Gvardiole i ventil koji je popustio, ne treba ga razapinjati zbog ovoga, ali bilo bi ruzno da jos koji put usmerava javno frustracije prema nekome sa tolikom reputacijom.
                                Last edited by Abel; 17-04-15, 11:58.

                                Comment

                                Working...
                                X