Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Dale View Post
    Zao mi zbog Leverkusena , nisam gledao , ali po statistici su bolji bili .. Ali i dalje ne sumnjam da idu dalje , jaci su 100 % i od Benfice , i od Monaca ..
    Vrh ekipa, vrh fudbal !

    Comment


    • #17
      Apsolutno , gledao sam pregled sinoc i sta su sve promasili , Bože sacuvaj ..

      Calhanoglu bi mogao postati bolji igrac od Ozila , kakve lopte maestro dijeli , a o sutu da ne pricam , kakav maestro , kakva elegancija ..

      EDIT : Da dodam , od Ozila iz Reala , jer ce me garant ovako neko citirati i reci da od ovog trenutnog Ozila i nije tesko biti bolji
      Last edited by Dale; 17-09-14, 19:50.
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • #18
        Barcelona line-up (official): TerStegen - Alves Bartra Pique Adriano - Xavi Samper SergiRoberto - Munir Messi Neymar

        Bench Barcelona: Bravo, Douglas, Mathieu, Rakitic, Iniesta, Rafinha, Sandro
        Sergi Sampera sam očekivao u prvoj jer nisu pozvani Buskets a ni Maskerano. Rakitić i Metju su igrali prethodne tri utakmice punu minutažu tako da ne čudi što će dobiti malo predaha i početi sa klupe.

        APOEL: Pardo, Andoniades, Mario Sergio, Amorin, Carlao, Morais, Vinicius, Gomes, Aloneftis, De Vincenti, Sheridan.
        Sastavi za Bajern - Siti:
        BAYERN: Neuer, Rafinha, Benatia, Boateng, Bernat, Alonso, Alaba, Lahm, Goetze, Mueller, Lewandowski…
        Subs: Reina, Dante, Robben, Shaqiri, Pizarro, Rode, Hojbjerg

        CITY: Hart, Sagna, Demichelis, Kompany, Clichy, Fernandinho, Toure, Navas, Silva, Nasri, Dzeko
        Subs: Cabellero, Kolarov, Boyata, Mangala, Milner, Lampard, Aguero.

        Comment


        • #19
          Evo sastava za mec Roma - CSKA

          Last edited by Italiano Dassa; 17-09-14, 20:09.

          Comment


          • #20

            Comment


            • #21
              Originally posted by Dale View Post
              Apsolutno , gledao sam pregled sinoc i sta su sve promasili , Bože sacuvaj ..

              Calhanoglu bi mogao postati bolji igrac od Ozila , kakve lopte maestro dijeli , a o sutu da ne pricam , kakav maestro , kakva elegancija ..

              EDIT : Da dodam , od Ozila iz Reala , jer ce me garant ovako neko citirati i reci da od ovog trenutnog Ozila i nije tesko biti bolji
              Ja sam više zgotivio Belarabija brata, no i Čalhanoglu je sjajan.

              Comment


              • #22
                Čeh opet rezerva. Iskuliro ga Murinjo maksimalno.
                Hrvati sude jer su Mažiću izgubili pasoš.

                Comment


                • #23
                  Raspali City i "svemocni" Chelsea! Opet nista od City-a u LS. Mada, ipak je ovo samo jedna utakmica...

                  Mogla bi Roma dobro zakuvati situaciju. Uvijek su bili atipicna italijanska ekipa.

                  Comment


                  • #24
                    Jel moguce da mi mrtvi Celzi obori tiket,sta bi sa tom mocnom ekipom kad Salke slabasni kod kuce ne mogu da dobiju,znam namestena utakmica lepa je kvota bila na Celzi iz 1-1 skoro 2 sramota...Englezi sve losiji i losiji da nije Liverpoola da pobedi silni Ludogorec bili bi bez pobede,Italijani fantasticni u prvom kolu sve pohvale,Nemci dve pobede jedna neresena i poraz(mada je bayer bio bolji od Monaca),Spanci polovicni samo Real je bio dobar.....
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • #25
                      Нисмо искористили мноштво створених шанси и онда после грешке на средини терена примимо јефтин гол.
                      Можда је Мурињо погрешио што је ставио Дрогбу у првих 11 ал' шта је ту је..

                      Вечерас није хтела у гол, зато верујем да ће против Ситија бити другачије.

                      Comment


                      • #26


                        Roma se vraca na velika vrata! Odlicna igra Iturbea i Gervinha, steta sto se Iturbe povredio, nadam se da se brzo vraca, odlicna igra i Manolasa, sjajno je par puta resio probleme u odbrani i ispracen je velikim aplauzom sa tribina. Opustila se Roma u drugom poluvremenu, tacnije od 60og minuta se videla velika promena u igri, zato su primili gol i pustili par lepih suteva gostima ali dobro, imali su i vise od rezultata. Oko 70og minuta je doslo i do koskanja navijaca, razmenili su i nekoliko baklji ali brzo se to zavrsilo.

                        Evo malo lude i lude statistike


                        https://www.youtube.com/watch?v=E9ceEDptgQc

                        Comment


                        • #27
                          Bajern je u Alonsu dobiju veliko pojacanje. Autoritativno su igrali protiv engleskog sampiona, cesto prisiljavajuci Siti da se brani sa 8-9 igraca u prvoj trecini igralista.

                          Pep otkriva neke nove talente u pojedincima. Alaba je bio veoma vazan veceras. Cesto je bio u veznom redu sa Alonsom i Lamom, ali je povremeno ostajao u liniji sa Benatijom i Boatengom, sto je dozvoljavalo promenu formacije i veca ''ovlascenja'' za Bernata i Rafinju. Vrlo zanimljiva i korisna rola.

                          Po mom misljenju, Bajernov tim pokazuje veliku zrelost u svakom aspektu igre i zaista je pravo zadovoljstvo gledati ih. Naravno, uvek se moze naci neko bolji, kao sto je to prosle godine bio Real, ali nema sumnje da Gvardiola ima jedinstven koncept igre koji igraci uspesno ostvaruju na terenu.

                          Izgleda da ce proci jos dosta vremena dok Siti ne uspe da prenese barem delic svoje ''ostrvske'' moci na kontinent. Prosle godine je ranjiva Barselona bila bolja. Videcemo kako ce biti ove sezone, ali cinjenica je da je jaz izmedju ova, da tako kazem, ''dva Sitija'', barem za sada, prevelik. Za tim koji pretenduje na borbu za trofej LS, tako nesto je nedopustivo.

                          Comment


                          • #28
                            Kako kida Roma,aj bre da doguraju zajedno sa Juventusom sto dalje u LS da pomere Nemce sa 3.-eg mesta
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #29
                              Gdje moj brat Akan da ga priupitam kakvo je sad misljenje na Mesut-Fabregas duel

                              Mesut jeste igrac Arsenala, ali u engleskom fudbalu Fabregas mu demonstrira kako play treba da igra, nazalost po Arsenal..
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Gdje moj brat Akan da ga priupitam kakvo je sad misljenje na Mesut-Fabregas duel

                                Mesut jeste igrac Arsenala, ali u engleskom fudbalu Fabregas mu demonstrira kako play treba da igra, nazalost po Arsenal..
                                Daj Mesuta opet kod Murinja i bice ono sto je bio.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X