Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni ova slika reakcija Gvardiole sramota za njega ali dobro mozda on zna kome to pokazuje zasto
    GIFSoup

    Comment


    • Da, bas su doktori krivi sto Alonso, Dante, pa Boateng onakve greske prave.. Bilo mi je skoro pa svejedno, jer su mi dragi i jedni i drugi, ali sada hajmo Porto, idemo Brahimi, Jacksone i Quaresma, zabijte tamo go i prosli ste
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Nisam gledao utakmicu, samo sam dosao da napisem da je Gvardiola jedna bijedna, iskompleksirana gnjida. Nista covjek.

        Comment




        • Comment


          • Koji blam.

            Da sam uprava, pre bi otpustio Gvardiolu. Nego čoveka koji je u klubu od 1977 još je i zvanični lekar Nemačke reprezentacije i svašta nešto.

            Da se jedan Gvardiola tako ponaša prema čoveku koji može otac da mu bude, još je i prof. dr.
            Zvanično Bajern više nije veliki klub.
            Od sada idu na dole.

            Zato ja gotivim Klopa, tip može svakoga da pogleda u oči.
            Ne znam kada je neki trener rekao da ide iz kluba, a da toliko igrača kluba kaže na to "Hvala ti Klo na svemu".

            Comment


            • Zvanicno Bayern vise nije veliki klub
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Isto sranje s doktorima je bilo i dok je Klinsman bio menadzer. Napravio show, ovaj doktor otisao, cim je Klinsman odjebao, vratio se doktor.

                Nije problem u doktorima, problem je u kondicionim trenerima, evo vidimo u Arsenalu kako je dosao onaj Shad Forsthye, mnogo manje povreda nego prije u periodu od januara do sada.

                Meni je recimo simptomaticno da klubovi koji gaje ovaj fudbal kratkih pasova Arsenal, Dortmund i Bayern, a bome i Barcelona u nekoj mjeri pate od povreda vec unazad par sezona.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=981986

                  Siso, 'ladno si se sagnuo
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Today's David Luiz uniform against Barcelona
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment




                    • Idemo broba, idemo....

                      Comment


                      • Comment


                        • Igrao je Ramos i ranije to, nista novo za njega. Mada sam ja ocekivao Pepea.

                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Znam da je i pre igrao, nego jos jedan pokazatelj koliko Anceloti ne veruje Iljaramendiju. Mada, i Khedira je ostao na klupi...
                            Po nekim sajtovima vidim da je ipak Pepe na sredini...ko ce ga znati...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment






                            • Hhahah kakva ce ovo biti sprdnja
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment




                              • kolko je njima dobro,o čemu se raspravlja
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X