Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • BRAT:
    http://www.mirror.co.uk/sport/footba...694345#rlabs=3

    http://www.mirror.co.uk/sport/row-ze...rolled-5693778
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ubedjen sam da Napoli ide dalje večeras tako da nadam se da Italijani mogu da pređu koeficijent 20 za ovu sezonu. Biće u prenosti u odnosu na Engleze kada se za godinu dana oduzme jedna sezona tako da suština je da naredne sezone ne izostanu previše u odnosu na Engleze.

      A ima fora i sa Nemcima, gde će nadam se Italijanima biti potrebna bilo kakva prenost u odnosu na njih naredne sezone pa da budu ispred i Bundesa!

      Ima više varijanti, ne bih odbacivao ni tu da Nemci budu najslabije rangirani izmedju ove 3 lige.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Braco Premovci zakopajmo dogodine ratne sjekire i ujedinimo se za dobrobit Prema u LP. Ne smijemo dopustit da izgubimo to 4. mjesto. Budite dobri prema nama iz Arsenala, treba nam to 4. mjesto. Ovisi nam klub o tome

        Comment


        • Dnjipro i Juve osvajaju rekao sam to drugarima prosle nedelje,svi mi se smejali,zivi bili pa videli
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Kao i uvek sjajni
            sigpic

            Comment


            • Što je najgore Bejlu su stvarno urnisali auto sinoć po ko zna koji put
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Gangrena View Post
                Što je najgore Bejlu su stvarno urnisali auto sinoć po ko zna koji put
                Nema odvratnijih navijaca od Realovih, cim malo ne ide odmah pljuju igrace, kako jednog Casillasa mogu izvredjati koji je toliko doneo klubu? Nezahvalnici odvratni!
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Dnjepar 1-0 Viola 2-1 finale Dnjepar-Sevilja imam neki osecaj(za Dnjepar imam osecaj,za Spance se zna da idu dalje)
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • PSV i Zenit pre Reala i Arsenala: Poznat prvi, a skoro i drugi šešir za žreb u Ligi šampiona 2015/2016

                    Od naredne sezone počinje novi sistem rangiranja u elitnom klupskom takmičenju, a nova pravila garantuju i izjednačeniju konkurenciju

                    Barselona, Zenit i Benfika su juče overili titule u nacionalnim šampionatima, ali i mesta u prvom šeširu za žreb Lige šampiona u sezoni 2015/2016. Od naredne jeseni, UEFA će primeniti novi sistem rangiranja prilikom žreba u elitnom takmičenju. Osam nosilaca će biti šampiona iz osam najjačih prvenstava Evrope po UEFA koeficijentima.

                    Novo pravilo je najviše obradovalo PSV i Zenit koji će se naći među nosiocima, iako po rangu ne bi mogli ni da priđu šeširu sa nosiocima. Pogtovo PSV koji je tek na 30. mestu UEFA klupske rang liste. Ipak, zahvaljujući novim pravilima, Rusima i Holanđanima će se povećati šanse da prođu grupnu fazu takmičenjima.

                    Pored klubova iz Ajndhovena i Sankt Peterburga, među nosiocima će biti Barselona, Čelsi, Juventus, Bajern, PSŽ i Benfika.

                    Zbog novog sistema najviše mogu da žale Real Madrid, Porto i Arsenal koji imaju UEFA koeficijente da se nađu među osam najboljih klubova i po starom sistemu bi bili među nosiocima.

                    Skoro je pa poznat i sastav drugog šešira na žrebu za sezonu 2015/2016. Pored Reala, Porta i Arsenala, tu će biti Mančester Siti i vrlo verovatno madriski Atletiko koji mora da overi direktan plasman u poslednjem kolu Primere. A, ako kroz plej-of izbore učešće, u drugom šeširu će se naći i Mančester Junajted, Valensija (ili Sevilja) i Bajer Leverkuzen.

                    U slučaju da neko od gore pomenutih klubova ne izbori plasman u Ligu šampiona, po koeficijentima slede Šahtjor, Bazel, Lion.
                    Čekaju nas još zanimljivije grupe?
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Kakva glupost

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Čekaju nas još zanimljivije grupe?
                        U suštini isto, biće jedna paklena, ostalo više manje izvesne....

                        Comment


                        • Cüneyt Çakir sudi finale Lige Sampiona dok mec finala Lige Evrope između Dnjepra i Sevilje sudi Martin Etkinson.

                          Comment


                          • Hhahah po cemu je Etkinson zasluzio da sudi finale LE?
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Warsaw right now #UELfinal
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Lagani X ovde i Dnjipro dobija na penale ili posle produzetaka 1-0 1x i 0-3
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X