Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga šampiona i Liga Evrope 2014/2015 - Opšta diskusija

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali Strajinic: "Utakmicu ce suditi sudija Johanson" hahahah
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Vele na Sky Sportsu da je Evra napravio penal na Hernandezu. Nisam primjetio da je netko od Juventina spomenuo. Naravno da ni nece kad ide njima u korist, ali kmecat o kradi na racun cistog penala su skocili

      Comment


      • A koji će tek biti filing pratiti finale sa Ibice....
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by Henryj View Post
          Vele na Sky Sportsu da je Evra napravio penal na Hernandezu. Nisam primjetio da je netko od Juventina spomenuo. Naravno da ni nece kad ide njima u korist, ali kmecat o kradi na racun cistog penala su skocili
          O cemu pricas ti ? Kakav penal,da je ono svirao otisao bi u prevremenu penziju.Sramota sta jos nece traziti kao penal

          Comment


          • Gledaj Zole buržuja ide na Ibicu
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Originally posted by Henryj View Post
                Vele na Sky Sportsu da je Evra napravio penal na Hernandezu. Nisam primjetio da je netko od Juventina spomenuo. Naravno da ni nece kad ide njima u korist, ali kmecat o kradi na racun cistog penala su skocili
                Ma brate, i prvi je bio diskutabilan, svirao im je njega i neka im, ali ocekivati da im svira jos jedan ... njihovi navijaci kukaju na Ikera, a on je cista dva gola spasao, treba da ga ljube u dupe.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Radulov47 View Post
                  O cemu pricas ti ? Kakav penal,da je ono svirao otisao bi u prevremenu penziju.Sramota sta jos nece traziti kao penal
                  Vele Henry, Souness i Karaher da je to cisti penal za Real, sapleo ga je u trku, pokazivali su i snimke.

                  Comment


                  • Originally posted by Henryj View Post
                    Vele na Sky Sportsu da je Evra napravio penal na Hernandezu. Nisam primjetio da je netko od Juventina spomenuo. Naravno da ni nece kad ide njima u korist, ali kmecat o kradi na racun cistog penala su skocili
                    O cemu ti pricas, koji crni penal. I taj koji je dosudjen je bio sumnjiv. Svakako nadigran Real, u svakom smislu, na kraju je moglo i ubedljivije da bude od ovih 2:3.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment




                    • Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • https://www.facebook.com/bonuccileo1...0875593290471/

                        Veselje u svlacionici

                        Comment


                        • Originally posted by Gangrena View Post
                          Gledaj Zole buržuja ide na Ibicu
                          Usrala me nagradna igra Hajnikena....
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Usrala me nagradna igra Hajnikena....
                            A ja reko prcas ove realove igrace
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Sam pao Cicarito,Evra preko njega,penala ama u opste nije bilo.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Originally posted by Henryj View Post
                                4-1 za Real.

                                Comment

                                Working...
                                X