Announcement

Collapse
No announcement yet.

2014 MotoGP San Marino

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    TO DOKTORE

    Comment


    • #32
      HAOSSSSSSSSSS HAHAHAAHAH TO BREEEE!

      Comment


      • #33
        kome nije bilo jasno u cemu se razlikuju lorenzo i pedrosa od marka,evo po cemu..da su oni u markovoj poziciji samo bi skupljali poene,2,3,4 mesto nije bitno,ali mark,a ne na pobedu pa makar i ovako ispalo,sad ce mnogi da kazu nije pametno tako ali to je marquez rossi pa doktor si pravi
        MESSI 10

        Comment


        • #34

          Comment


          • #35
            Konacno breeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! To je trebalo da se desi odavno!!!!!!!!!!!!!!!!! A gde je vas markez a??????gde????? Rosi ga je pojeo ko od sale!!!!!! To je moj covek!!!!!!!!!!!!

            Comment


            • #36
              Nedostajala mi je italijanska himna...Bravo majstore,svaka čast
              Riding a race bike is an art - a thing that you do because you feel something inside.

              Comment


              • #37
                ...a jes' mi drago, isto ko da sam ja pobedio....

                Comment


                • #38


                  mozda se veceras igra neka kosarka ali za mene je ovo dogadjaj dana THE DOCTOR
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • #39
                    Jos kad je pocela trka rekao sam mojima ako ne pobedi Markez, voleo bih da pobedi Rossi vise nego ista

                    Comment


                    • #40

                      Comment


                      • #41














                        Last edited by Vanja #66; 14-09-14, 15:59.

                        Comment


                        • #42
                          Cestitke Rosijevci,bilo je vreme

                          Comment


                          • #43
                            Tako je DOKTORE
                            1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                            1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              kad je Marquez pao tako sam skočio sa kreveta i urlikao da su moji u kući mislili da mi se nešto desilo, znao sam da od njegove pobede nema ništa (izvinite navijači MM)
                              bio sam 90% siguran da je ovo Rosijeva pobeda,jedva sam dočekao kraj (kako su Aca i Srdjan rekli jedan krug traje kao cela večnost),a kad se to dogodili bio sam u tolikoj euforiji
                              da sam urlikao i skakao po kući,žena i ćerka su me gledali kao da sam odlepio (ne zameram im jer sam verovatno takav i bio) za mene je ovo danas bilo kao da sam dobio na lutriji tako sam ja ovu trku danas doživeo


                              https://www.youtube.com/watch?v=qbQ9iS_JRUM
                              Last edited by bruda; 14-09-14, 21:04.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by bruda View Post
                                kad je Marquez pao tako sam skočio sa kreveta i urlikao da su moji u kući mislili da mi se nešto desilo,bio sam srećan kao malo dete, znao sam da od njegove pobede nema ništa (izvinite navijači MM)
                                bio sam 90% siguran da je ovo Rosijeva pobeda,jedva sam dočekao kraj (kako su Aca i Srdjan rekli jedan krug traje kao cela večnost),a kad se to dogodili bio sam u tolikoj euforiji
                                da sam urlikao i skakao po kući,žena i ćerka su me gledali kao da sam odlepio (ne zameram im jer sam verovatno takav i bio) za mene je ovo danas bilo kao da sam dobio na lutriji tako sam ja ovu trku danas doživeo

                                Uh dobro je!!! Nisam jedini Mada ja sam od juce u euforiji jer sam znao da Role bedi, sto se i vidi po mom komentaru od juce.

                                Comment

                                Working...
                                X