Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - kvalifikacije i predtema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedno sam siguran gledajuci Engleze juce ,Englezi mnogo atraktivnije leprsavije igraju sa idejama to se vidi u poredenju sa ekipom koju su predvodili Lampar i Dzerard ..
    ova reprezntacija ima mnogo brze,atraktivne ,talentovane fudbalere i cekaju ih bolji rezultati na naredna dva takmicenja nego u zadnjih 20godina..ovaj Kane bice ubica na europskom sledece godine
    covek iz dve sanse da tri gola
    Last edited by Bokirivaldo; 28-03-15, 17:18.
    GIFSoup

    Comment


    • Kako kida Island,nadam se da ce proci na Euro
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Mali Ødegaard pocinje mec protiv Hrvata. Svakako cu ispratiti ovaj duel.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Cini mi se da nisam video nikad slabiju reprezentaciju Italije.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Ali Konte ne zna za drugu formaciju sem 3-5-2,kad oni od Bugara primaju 2 gola
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Bice oni dobri kad ih preuzme Max
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Nevidjeno kako Michy daje golove kada udje sa klupe, ove sezone i za Marseille kad god ga Bielsa ubaci u igru, on da gol, evo i veceras.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Izvuce Italija bod protiv Bugara,isto kao prosle godine.Inace Italija nije izgubila u kvalifikacijama vec 8 godina
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    Izvuce Italija bod protiv Bugara,isto kao prosle godine.Inace Italija nije izgubila u kvalifikacijama vec 8 godina
                    Kažem ti ja pre neki dan, samo Eder brat, kad je teško Eder, sam da gol.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Kažem ti ja pre neki dan, samo Eder brat, kad je teško Eder, sam da gol.
                      Kad sam video da je dao gol setio sam se odmah tebe,reko "Lepo rece onaj ludi Brajko,ovaj Eder nije los".
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Baš to nije loš. Nije da nam bude u 11 standardan igrač, igrač na kojem bi gradili igru, ali da bude npr. 13 igrač što da ne, uža rotacija, plus 20 minuta sa klupe da dobije u nekim mečevima, Bog da te vidi.

                        Nikad ga Juve neće dovesti, jer Juve nije taj koji plaća 13. igrača 12, 13 miliona, šta ti ja sad znam koliko Eder vredi zapravo, no samo kažem da bi nam legao.

                        Comment


                        • Svakako bolji od Padoina,Romula i De Cigle

                          Sta mislite mozemo li do pobede veceras?
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Baš to nije loš. Nije da nam bude u 11 standardan igrač, igrač na kojem bi gradili igru, ali da bude npr. 13 igrač što da ne, uža rotacija, plus 20 minuta sa klupe da dobije u nekim mečevima, Bog da te vidi.

                            Nikad ga Juve neće dovesti, jer Juve nije taj koji plaća 13. igrača 12, 13 miliona, šta ti ja sad znam koliko Eder vredi zapravo, no samo kažem da bi nam legao.
                            Ogbonica,eventualno Zaza pa cak i Morata je dosao kao taj tip igraca...

                            Eh sad drugo je sto ga Alvaro i juce stavi i generalno igra dobro,drugo je to
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ogbona doveden kao dugoročno rešenje na poziciji štopera eventualno levog beka, alternativno, kao zamena za Barzaljija, ali se ispostavio kao promašaj, običan balvan taj Ogbona.

                              Morata došao na insistiranje Kontea, jedan od bitnijih šrafova njegovog "novog" Juventusa, ali je u međuvremenu otišao, no uprava nije odustala od njegovog angažmana, tj. Alegri se našao u neobranom grožđu, došao u klub iznenada, bez ideje, bez plana kako će i šta će i onda daj samo da ne pokvarim idilu.

                              Comment


                              • Gibraltar postigao gol u gostima protiv Skota. Njihov prvi gol....
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X