Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - kvalifikacije i predtema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Jax Teller View Post
    Dom za vješanje


    Comment


    • Ovo tek sad vidim, Woy je najplaceniji selektor.
      Roj Hodžson, sa godišnjim primanjima u iznosu 3.5 miliona funti. Slede Antonio Konte (Italija) - 3.15 miliona funti, Fatih Terim (Turska) - 2.7, Visente Del Boske (Španija - 2, Didije Dešam (Francuska) - 1.3, Marsel Koler (Austrija) - 1.15, Martin O'Nil (Republika Irska) - milion funti, Fernando Santoš (Portugal) - 962.000, Bernd Štork (Mađarska) - 770.000, Vladimir Petković (Švajcarska) - 575.000, Mark Vilmots (Belgija) - 515.000, Lars Lagerbek (Island) - 346.000, Majkl O'Nil (Severna Irska) - 250.000, Kris Koleman (Vels) - 200.000, Adam Navalka (Poljska) - 200.000, Ante Čačić (Hrvatska) - 192.000, Pavel Vrba (Češka) - 175.000, Erik Hamren (Švedska) - 154.000, Đani De Bjazi (Albanija) - 154.000, Jan Kozak (Slovačka) - 138.000, Mihajlo Fomenko (Ukrajina) - 104.000, Angel Jordanesku (Rumunija) - 92.000 i Leonid Slutski (Rusija), koji radi samo za bonuse!

      Comment


      • Ovi Rusi su ludi a pre njega plaćali Kapela suvim blagom i nista im nije doneo. A i englezi su posebna priča...

        Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

        Comment


        • Obratite pažnju na ovog dragulja večeras.

          Comment


          • Klauzula mu je inace 20-ak miliona eura, i opet ga niko od ozbiljnijih nece dovesti.
            sigpic

            Comment


            • Protiv Španije je izgledao kao da su nekog njihovog top igrača prebacili Rumunima. Ide i za manje, mislim da Steaua očekuje nešto preko 10 miliona funti, ali to je to u suštini. Ko zna, ako ne prsnu kao mi 2006. (referenca na samo dva primljena gola u kvalifikacijama), možda ga sam EURO lansira u bar neki tim ranga LE iz Španije ili Engleske, deluje da pošteno zaslužuje.

              Comment


              • Originally posted by Abel View Post
                Obratite pažnju na ovog dragulja večeras.

                Procitaj najavu grupe, i vidi koga sam stavio kao kljucnog igraca Rumunije.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by Freshman View Post
                  Procitaj najavu grupe, i vidi koga sam stavio kao kljucnog igraca Rumunije.
                  Imaju neke najave? Sorry, slabo kad izmigoljim iz PL odeljka.

                  Comment


                  • Originally posted by Abel View Post
                    Imaju neke najave? Sorry, slabo kad izmigoljim iz PL odeljka.
                    Evo teme: http://www.sportklub.info/forum/foru.../135-EURO-2016
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Tek su okacene danas, tako da ce ova tema polako da se zatvara.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Kul, još ja ko kreten rovarim po REPREZENTATIVNOM FUDBALU.

                        Comment


                        • Zakljucana je tema posvecena grupi A, pa cu ovde samo da napomenem da, pored Stancijua, dobre partije treba ocekivati i od ljubimca navijaca Steaue, Mihaja Pintilija. On je igrama na poziciji zadnjeg veznog dao ogroman uspesnim kvalifikacijama...Uz to, verovatno je najbolji suter rumunske selekcije.

                          Comment


                          • Comment

                            Working...
                            X