Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - kvalifikacije i predtema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znaci pobjeda na Malti i da Italija ne izgubi od Norveske doma, a nije od 1999-e. Valjda nismo toliki maleri a valjda nisu ni Talijani tolika...
    Veceras su svi bili odlicni a i Bugari su srvarno slabi. Povaric se vec u prvoj utakmici pokazao kao praca snaga (sto nam Pranjic i Strinic nikad nisu bili) i Kalinic je bio odlican. Dao je gol i namjestio jedan a mogao ih je zabiti jos 9 (nevjerovatno stvarno koliko je sansi imao) ali nikako nije imao srece.
    Last edited by tenis; 11-10-15, 09:49.

    Comment


    • Originally posted by tenis View Post
      Madjarska je bolja opcija. Slovenci su zilavi.
      Oni su naša stara mušterija, ne brinem se ja ako na njih naletimo. Mađari su nam već bili mnogo žilaviji u prošlosti. Ali da ne letimo pred rudu, o tome ćemo za koji dan kad bude zvanično.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Originally posted by Merlin View Post
        Oni su naša stara mušterija, ne brinem se ja ako na njih naletimo. Mađari su nam već bili mnogo žilaviji u prošlosti. Ali da ne letimo pred rudu, o tome ćemo za koji dan kad bude zvanično.
        Vidi stvarno, nisam to ni znao. Nama su Slovenci bili nezgodni (iako bi ih uvijek prosli) a Madjari musterije. A i inace su Slovenci bolji od Madjara (bili su na 2 prvenstva), sad im je opet i Katanec sa kojim su uvijek bili jaki.
        Tek sad vidim da i Cipar moze dalje. Valjda cete proci. Vama je i remi dovoljan post Izrael nece pobijediti u Belgiji.
        Last edited by tenis; 11-10-15, 01:23.

        Comment


        • Znaci koliko sam vrisnuo kod Vedinog gola " TOoooooo majstoreeeee", nisam naredne dvije tri minute mogao progovoriti, a i kad mi na telefonu dodje obavijest Izrael-Kipar 1-2, nije reakcija puno tisa bila

          Bravo za momke, bravo za Mesu, sve ono sto smo zeznuli na startu kvala, poraz od Kipra u Zenici , remi s Walesom ( mada tu nije do nas bilo, nego Hennesey imao partiju karijere) ispravili smo sad, mada kao sto Merlin kaze tek ce u utorak ako Bog da biti potvrda svega toga.

          Da dobijemo Kipar, a onda mi je stvarno svejedno s kim cemo igrati u barazu, jer mislim da smo kvalitetniji i od Madjarske, i od Slovenije, i od Albanije ( ako oni i budu 3., ako ne budu s Danskom onda valjda ne mozemo igrati) .

          Jedino me strah Turske, mada nemam pojma ni da li ce oni biti nosioci, stvarno to nisam gledao jos uvijek, ko je nosliac, a ko ne i tako to
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Koga ne bi bilo strah protiv ovog bolesnika igrati
            [VINE]e0IIv6pH6th[/VINE]



            Spoiler
            [VINE]e0IrQKgbneM[/VINE]

            Comment


            • Mađari su trenutno najbliži da kao najbolji trećeplasirani odu na EP (računam da će Rumuni završiti ispred u grupi). Potrebno im je da Ukrajina ne dobije Španiju.

              Comment


              • Jos u dodatnima mogu zavrsiti Nizozemska, Danska, Poljska, Rumunjska.
                Cudi me da Arda ovako igra. Prvo ne igra uopce (zabrana) a drugo nikad nista posebno nisam vidio od njega.
                Kad smo vec kod znanja mali Halilovic je vec presisao sve nase igrace (ne racunajuci Modrica i Perisica) a nije u repki jer treba prodati Pjacu koji jeste odlican, sinoc je pripremio tri ciste sanse sjajnim prodorima ali Hale nije normalan. Trebate ga pogledati kako igra. Ko bi rekao da ce tako eksplodirati.
                Last edited by tenis; 11-10-15, 09:46.

                Comment


                • Originally posted by tenis View Post
                  Jos u dodatnima mogu zavrsiti Nizozemska, Danska, Poljska, Rumunjska.
                  Cudi me da Arda ovako igra. Prvo ne igra uopce (zabrana) a drugo nikad nista posebno nisam vidio od njega.
                  Kad smo vec kod znanja mali Halilovic je vec presisao sve nase igrace (ne racunajuci Modrica i Perisica) a nije u repki jer treba prodati Pjacu koji jeste odlican, sinoc je pripremio tri ciste sanse sjajnim prodorima ali Hale nije normalan. Trebate ga pogledati kako igra. Ko bi rekao da ce tako eksplodirati.
                  Definitivno da nisi pratio onda Atletiko ako kazes da nisi vidio nista posebno od Arde. Jedino tako se moze objasniti ovo sto si napisao.

                  Hajde Bartomeu angazuj se maksimalno pa da se Arda registruje prije januara, prijeko potreban je.

                  O Halilovicu ce se konacan sud donijeti tek nakon ove sezone, sabrati i oduzeti sve pa vidjeti da li je minus ili plus. Talenat je veliki nema spora samo pitanje za koje je domete.

                  edit: U drugoj temi pisano o Halilovicu a ja ovde prokomentarisao.
                  Last edited by ognjen; 11-10-15, 14:30.

                  Comment


                  • Arda otac fudbala

                    http://fat.gfycat.com/EmptyDimwittedBobcat.mp4
                    Last edited by AK47; 11-10-15, 15:40.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • A pratio sam koliko toliko kad je Mandzo tamo igrao. Ovaj je dosta bio i ozlijedjen a kad je i igrao nisam vidio da radi razliku. Ali sam zato odmah zapazio Griezmanna za kojeg sam rekao da ce biti odlican.
                      Hale je tek poceo ali ako sa 19 godina u Spanjolskoj 5 utakmica u kontinuitetu odigra odlicno to puno znaci. Da bi se nekog proglasilo igracinom mora barem dvije godine zaredom igati odlicno. A mali nema sta raditi u Barci dok Messi ne ostari. Lujevo nijad nihe igrao a i ovaj trolist je najbolji u zadnjih 20 godina. On nakon Sportinga treba otici u neku Valenciju pa tek poslije ili Barcu ili drugi tim. Neka kopira Pasalica i Matica, pomalo u jace klubove.

                      Comment


                      • Kakva oružana pljačka na partizanovom stadionu. Ne dosuđen penal, dva poništena gola, ne dosuđen faul nad Tošićem pre drugog gola Portugala, prelako pokazan crveni karton Matiću koga je prethodno portugalac šutnuo, sve na štetu Srbije. Isto bi ovako bilo i da je utakmica odlučivala.

                        Rezultat uopšte ne pokazuje šta se dešavalo na terenu. Potpuno smo nadigrali Portugal, izgledali su kao amateri, uostalom kao i sudija. Uvek na kraju kvalifakacija počnemo na nešto da ličimo, tako je bilo i prošli put. Valjda ćemo sledeće krenuti kako treba.

                        Comment


                        • Fifa mi se gadi kakva je to organizacija ljigava. Samo je falilo da nam sviraju tehničku, dva penala i lopta sa strane
                          Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                          До поновног сусрета, твој Швабо

                          mala H2H 2018/19
                          suicide
                          2019
                          velika H2H 2019/20

                          Comment


                          • Originally posted by realnost View Post
                            Fifa mi se gadi kakva je to organizacija ljigava. Samo je falilo da nam sviraju tehničku, dva penala i lopta sa strane
                            Nista vise nisam ni ocekivao kada sam video odakle su sudije,a igramo protiv cigana

                            Comment


                            • Kako je zakovao

                              Comment


                              • De Gea na drogama


                                EDIT:
                                fino igrau Španci sa ovim novim snagama na terenu, rastrčani po svim dijelovima terena
                                Last edited by edohz; 12-10-15, 21:09.

                                Comment

                                Working...
                                X