Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - kvalifikacije i predtema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76


    [VINE]O5rmDlV5ej9[/VINE]

    Comment


    • #77
      Gedajuci Ibru sam potvrdio ono sto sam i do sad mislio o njemu.

      Kakva mrcina arogantna. Ali je veliki majstor.

      Comment


      • #78
        http://www.index.hr/sport/clanak/san...ne/784343.aspx

        Sastavi bi trebali da ovako izgledaju:

        Last edited by Rossonero; 16-11-14, 11:51.

        Comment


        • #79
          ......

          Italija: Buffon, Chiellini, Ranocchia, Darmian, De Rossi, Marchisio, Candreva, De Sciglio, Pasqual, Immobile, Zaza

          Hrvatska: Subašić, Srna, Vida, Ćorluka, Pranjić, Modrić, Brozović, Rakitić, Perišić, Olić, Mandžukić
          Last edited by Rossonero; 16-11-14, 18:49.

          Comment


          • #80
            E moj Bože koliko jadno izgledamo protiv prosječnog Izraela. Nevjerovatno kakva se frka dizala oko napadača, a na kraju odbrana usra i šefa i stanicu i tako nas najvjerovatnije ostavi bez EP-a. Kvržić i Hajrović stvoriše više izglednih prilika negoli ostala "krila" za prethodne 3 utakmice, ali džaba kad nema klasičnog špica da to iskoristi. Uz to još taraba Lulić u kontinuitetu nastavlja da se gubi kod ozbiljnih situacija, yebeš krilo koje 95% kontri uspori ili čak loptu u većini slučajeva vraća nazad. Ulogu Anela Hadžića ne zna ni sam selektor, eto sad kad bi ga pitali koji je zadatak onog teleta ne bi znao odgovoriti. Mada je pitanje šta kockasta glava i zna odgovoriti...

            Izraelci nas uzimaju skroz jednostavno, klasika zatvorili našeg najboljeg igrača koji je bio nevidljiv, oslanjaju se na brzonoge igrače i česte ulaske sa strane što je pored naše odbrane u mnogome izvodljivo, a to im je i donijelo ovu veliku prednost. Sušić naravno nije ni pomislio da igra flastera barem na jednom od krila, koji su nam stvorili mnogo, mnogo problema.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • #81
              https://mtc.cdn.vine.co/r/videos/7E3...swC5rs.RWsInzq
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • #82
                Svi smo mi isto s...nje ,drugo pakovanje
                sigpic

                Comment


                • #83
                  Mogli bi talijani opet dobit 3-0 b.b. ja ove idiote što bacaju baklje nikako ne mogu shvatiti,kreteni jedni

                  Comment


                  • #84




                    [VINE]O5TblUuvHIT[/VINE]

                    [VINE]O5TqmEd9XgY[/VINE]
                    www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                    Comment


                    • #85
                      Samo u Turskoj....Navijaci Galatasaraja oterali svog prvog golmana pola sata pre pocetka meca sa Kazakstanom,naravno zato sto brani za Fener i posle cega je on i otisao sa stadiona....

                      sigpic

                      Comment


                      • #86
                        Ipak na kraju nastavili utakmicu,završilo 1-1 , ni u 7. međusobnom meču talijani nemogu do pobjede ,Perišić imao veliku šansu u 88 minuti,ali promašio i eto,svi zadovoljni s bodom,sreća što onih par kretena nije uništilo tekmu do kraja,bagra....

                        Comment


                        • #87
                          Ma nisu to Hrvati. To su se Srbi maskirali u Hrvate i bacali baklje i pevali ta dom spremni. Nadam se da ce to uefa shvatiti i oduzeti nam i ovaj jedan bod sto imamo.

                          Comment


                          • #88
                            Cini mi se da je ovo jedna losijih italijanskih repki, koje sam gledao. Bar do pre godinu i vise, su imali odlicnu odbranu, sad samo Chielinni sto je dobar tu, ostalo vrlo tanko. Nemaju ni napada vise kako valja, ispade Pelle najjaci igrac u tom delu. Eto Faraon na ime i talenat, ali on jos nije ni na 50%. Rossi citav zivot povredjen, Immobile izgleda nema taj kvalitet, Balo neozbiljan za bilo kakvo poredjenje. A vezni red bez Pirla, tek ne lici ni na sta, jedina im uzdanica Verratti.

                            Ozbiljan pad kvaliteta, mada sreca pa imaju Contea koji moze nesto izvuci od ovoga.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • #89


                              Del Boske se, po obicaju, odlucio da ne pravi radikalne kadrovske promene. Mislim da je ovo pravi put i da on zna na koji nacin treba ''doterati'' ovaj tim, i osveziti ga. Pricalo se o Gaji, Parehu, Buenu, Telju i jos nekim igracima ali ce Asenjo, Vitolo i Morata, barem iz mog ugla, na adekvatan nacin uneti nesto novo u ovaj kolektiv. Novo ne u smislu presudnog, ali sigurno pozitivnog noviteta.

                              Ostaje zal zbog toga sto se Cabi povukao iz reprezentacije, mogao je odlicni vezni duo Cabi-Buskets da potraje i do EP, ali nema se sta zameriti velikom Baskijcu. David Vilja, legenda reprezentacije, povukao je odluku o penzionisanju iz selekcije i na taj nacin se ponovo, po ko zna koji put, verno stavio na uslugu dresu svoje zemlje.

                              Spanci krajem marta docekuju nezgodne Ukrajince na Sancez Pishuanu, a onda igraju prijateljski mec sa Holandjanima, u Amsterdamu.

                              Comment


                              • #90


                                Conte je bas resio od korena da menja, par novih, i meni licno nepoznatih lica, Brajki ce svakako reci nesto vise o ovom timu.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X