Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - kvalifikacije i predtema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni su Francuzi favorit no1, Hrvati no2...a naravno navijam za Italiju, a pored njih ću i Ukrajinu da guram onako čisto da može da se lepo gleda EP.

    Comment


    • Za Italiju iz razloga koji nisu fudbalski. U principu ni za koga. A ovako mi je nekoliko ekipa simpaticno i ne bih imao nista protiv da osvoje Spanija, Belgija, Hrvatska ili Francuska. Plus standardno navijanje protiv Nemacke, Portugala, Engleske, Albanije i Turske.

      Comment


      • http://www.mozzartsport.com/vesti/pr...spiceva/137108

        Jer kakvo je to prvenstvo na kojem ne možete da navijate za svoju drugu domovinu, Italiju?
        Osim Italijana bih voleo da Island dogura sto dalje i da Will Grigg da 2-3 gola da bude veca sprdnja.

        sigpic

        Comment


        • ja navijam za svabe ali bas me zanima kakav ce nogomet odigrati belgija i island i dali mogu da ponude neke lepe partije pa i neko iznenadjejne
          Last edited by stewanoskipp; 08-06-16, 19:43.
          Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Meni su Francuzi favorit no1, Hrvati no2...a naravno navijam za Italiju, a pored njih ću i Ukrajinu da guram onako čisto da može da se lepo gleda EP.


            Što baš tako ambiciozno? Istina, ekipa na papiru savršeno izgleda, međutim etiketirati ih #2 favoritom na Euru, za mene lično - komično je. Ispred fudbalskih velesila, kao što su Njemačka, Španjolska, Engleska, Belgija, pa čak i Italija (ne baš kvalitetan sastav, međutim takav mentalitet NIKAD otpisati). Eh, tek bih tu stavio Hrvatsku.

            Modrić, Kovačić, Rakitić izgleda perfektno + Mandžukić u špicu. Ekipa zrela za samu završnicu. Vidjećemo.

            PS. Nasmijah se na komentar vezan za Will Grigga, definitivno bi srušio sve društvene mreže, i ovako je opšti kaos glede navijačkog super-hita. Iskreno, nadam se bar pogotku, ili možda i nekom iznenađenju? Hm?

            Comment


            • @Forrest Gump

              Kao prvo, dobrodosao

              Drugo, Brajkula je hteo reci da mu je Hrvatska favorit no.2 kao navijac tima, valjda , ne i realno stanje

              Comment


              • Mogli bi Hrvati da je i dalje Bilic selektor, nikad slabiji Euro.

                Fale autoritet na klupi i srce Ivice Olica.
                sigpic

                Comment


                • Svim srcem za Italiju.Nadam se fijasku Portugala.

                  Comment


                  • Originally posted by Forrest Gump View Post


                    Što baš tako ambiciozno? Istina, ekipa na papiru savršeno izgleda, međutim etiketirati ih #2 favoritom na Euru, za mene lično - komično je. Ispred fudbalskih velesila, kao što su Njemačka, Španjolska, Engleska, Belgija, pa čak i Italija (ne baš kvalitetan sastav, međutim takav mentalitet NIKAD otpisati). Eh, tek bih tu stavio Hrvatsku.

                    Modrić, Kovačić, Rakitić izgleda perfektno + Mandžukić u špicu. Ekipa zrela za samu završnicu. Vidjećemo.

                    PS. Nasmijah se na komentar vezan za Will Grigga, definitivno bi srušio sve društvene mreže, i ovako je opšti kaos glede navijačkog super-hita. Iskreno, nadam se bar pogotku, ili možda i nekom iznenađenju? Hm?
                    Drug, ne vodim ti se ja papirom. To je moje neko lično ubeđenje, msm stvarno nije neka pamet napisati da su Nemci i Španci bolji. Jednostavno cenim da će Hrvati ovaj EP proći fantastično, u ostalom to je poslednja šansa ove generacije.

                    I da ne dođe do zabune, Srbin sam, dakle nisam ostrašćen.

                    Nikad Englezi pre Hrvata, kakva su velesila Englezi srće ti ? Nisu ušli u završnicu 60 godina. Belgija isto tako nije vele sila, i oni imaju generaciju a generalno pre toga ćorak.

                    Lako Englezi i Belgija mogu u isti koš sa Hrvatima, a sve nabrojane reprezentacije su na papiru jače od Italije koja gotovo pa nema krštenog veznog igrača u timu. Jednostavno odsustvo Markizija i Veratija je veliki hendikep za njih.

                    Comment


                    • Belgija.
                      Jedna mlada i ambiciozna ekipa. Al što se kaže, fudbal je igra gdje na kraju uvijek pobjeđuje Njemačka.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • @Ser Gagi,

                        Lapsus. Tek kad drugi put pročitah shvatih pogrešku. Btw, zahvaljujem na dobrodošlici. Cheers!

                        @Brajkula,

                        Kao što napisah iznad, da se i tebi ispričam, napadoh a ne shvatih poentu teksta.

                        Englezi, kao što poslovica kaže da su "kolijevka" fudbala, toga se onda i striktno držim. Premiership nudi najzanimljiviji fudbal, a i niže lige su visoko rangirane. Samim tim, ma s kakvim god da su timom, za mene su vrh fudbalskog svijeta. Napadački dio tima vrlo kvalitetan, s pravom ću reći pa možda i skup najboljih napadača na turniru. Samo da se uklope u defanzivnom dijelu, tu je problem. Ako Roy uspije to, za napad ne brinem. Kane i Vardy će da izdominiraju. Citirajte me.

                        Hrvatska, kao što rekoh posjeduje ogroman talenat u prvih XI, međutim kako će to sve izgledati, pa rekao bih, najbolje ćemo da vidimo već za vikend kontra Turske. Sudeći po prijašnjim rezultatima, biti će "finale prije finala".

                        Belgija sa trenutačnim skupom igrača može itekako kotirati, mada Wilmots mi je dosta nesiguran...

                        Comment


                        • Belgija od 1989 nije u takmicarskoj utakmici pobedila neko vece ime medju repkama. Ne mogu njih nikad u favorite.

                          Francuska, Nemacka i Spanija igracki odskacu. Portugal je tu iz senke. Italija ne moze do kraja u ovom sastavu ali jedan skalp je moguc dok Engleska nije i nece biti nikakav parametar. Ispadaju cim nalete na nekog od pomenutih a ovu grupu ce proci bez vecih problema. Zao mi je sto nisu u D da ih skoluju Turci, Hrvati i moja braca Darida, Limberski i Pavel Vrba.

                          Nisam ni detaljno gledao ko moze s kim da se ukrsti jer nije definisano koji treceplasirani ce ici na koga, postoje po tri opcije. Cenim da Nemci izbacuju Francuze, Francuzi Spance a Spanci Nemce. Sad zavisi ko se pre sastane. Francuzi su ozbiljni lobisti i uradice sve da odu do kraja kao i uvek kad su domacini.

                          Ne ocekujem neka velika iznenadjenja iako nikad vise prostora nije bilo za slabije.
                          sigpic

                          Comment


                          • Sa zadovoljstvom cu pratiti meceve Ceske, Rusije i Spanije.

                            Ove reprezentacije tradicionalno gledam. Uz to, Cesi i Rusi imaju vrlo zanimljive sastave i blistavu istoriju ucesca na EP, a Spanci priliku da pisu istoriju. Doduse, poslednje dve godine bile su pravo mucenje za njihove navijace, barem u poredjenju sa periodom od 2008. do 2012. godine.

                            Comment


                            • Navijam za žabare od malena. Nemam neki poseban razlog. Uvijek su mi bili stroga sminkica i uvijek su u ekipi imali velike majstore. Sad je malo drugacije al simpatije su ostale
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Auuu nisam znao da ovoliko nas navija za Italijane
                                Idemo braco zabari!!
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X