Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2016 - kvalifikacije i predtema

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prejaki smo...jedino fali Lovren. Golman, veza i napad za titulu, obrana za Istocnu Evropu.

    Comment


    • Del Boske se malo gubi, ako Mata nije zasluzio poziv, kako su ga zasluzili Fabregas i Pedro

      A sto nema Belerina i Koste je posebna prica. Bice novi debakl vjerovatno.
      sigpic

      Comment


      • Kad se sjetim proslog Eura...osvojili su a trebali su od nas ispasti. Ali UEFA nije dala, 2 cudta penala nam nisu svirali.

        Comment


        • Originally posted by tenis View Post
          Prejaki smo...jedino fali Lovren. Golman, veza i napad za titulu, obrana za Istocnu Evropu.
          Nadam se da mafijaski poslusnici ispadaju u skupini. Ogadili mi Mamic, Suker i ostala gamad reprezentaciju, igrace sam koliko toliko podrzavao dok nisu stali u obranu mafijaske gamadi i pravili se glupi.

          S obzirom kakve izjave daju, posebno Corluka nedavno o navijacima, neka ih grom pogodi i izbrise s lica zemlje.

          Comment


          • U pa nema ni Monreala

            Bekova bez



            Svajni Kros

            Sane Ozil Rojs

            Miler

            Bilo bi dobro kad bi Svajni otpao zbog povrede, ne treba mu ovo nikako. A posto je kapiten i Lev ga obozava sanse da ne igra su male.
            sigpic

            Comment


            • Na kraju, ipak je to nasa reprezentacija...
              Sta je Corluka izjavio?

              Comment


              • Da ste najjaci na svijetu i da osvajate, 100% .

                Comment


                • Nerealno je da Gabi nije dobio poziv za sve ove godine. Mogao je sada da bude backup zadnji vezni kad se vec Xabi oprostio. Vecito u senci, spanski Mark Nobl.

                  Zao mi sto Marka i Verati ne igraju za Italiju, mislim da bi isli glat do polufinala a mozda i do kraja s Konteom na klupi. Njihov pristup nikad nije problem, Baloteli je zakopao svlacionicu na SP a sad toga sigurno nece biti. Ocekujem neko pozitivno iznenadjenje kao sto je Dijamanti bio na proslom EP.

                  Vajgl pored Krosa opusteno umesto Svajnija kad vec vidi Emrea kao beka. Hrvatski vezni red bruka, steta za njih sto konsntatno imaju sifonjere u spicu kojima moraju da se prilagodjavaju. Da im je sad neko ko je 30% Bilica i stari Eduardo, nebo granica. Drago mi je sto Lovren ne igra, moci ce Klopara cele pripreme da ga uigrava sa Matipom.
                  sigpic

                  Comment


                  • Primecujem da se na nekoliko spiskova zovu igraci na koje ce da se racuna u buducnost i pored toga sto na papiru ima kvalitetnijih resenja.Verovatno ti igraci otpadaju sa konacnog spiska sem ako se neko ne povredi.S druge strane ne vidim umesto koga bi Mata uleteo.Cudno da je poziv dobio Aduriz, a ne neki drugi spic.Ja sam mislio da ce Tores da se nadje na spisku zbog njegovog imena jer ne bi bilo prvi put da bude u repki i pored toga sto su drugi imali bolje sezone od njega.Sigurno del Boske ima dobar razlog zasto nije pozvao Kostu.

                    Kod Svaba sasvim korektan spisak.

                    Portugalci bi trebalo uskoro da objave spisak.
                    Last edited by Ricma; 17-05-16, 13:46.

                    Comment


                    • Meni je ovaj Spanski sastav skroz legitiman. Svi znaju da je Pedro u reprezntaciji drugi igrac i da je sigurica kod Del Bosquea kao supersub, a Bellerin nema mesta pored Carvajala i Juanfrana, a onda i Azpilicuete koji igra obe strane, tu nema rasprave. Jedino moze biti rasprave oko Monreala, ali kada se zna da je Alba zakucan u prvih 11, onda i nema razloga da se poziva kad imas drugog beka koji moze da pokriva obe strane.
                      Ima vremena za Bellerina.

                      Drago mi je zbog Bruna i Aduriza.

                      Mnogo mi skripi ovaj sastav Nemaca, najgore od svega sto ce Can biti startni desni bek.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Bas ce biti debakl jer nema Koste i Beljerina.

                        Godinama iz sastava reprezentacije izostanu imena koja bez sumnje mogu kvalitetom da doprinesu reprezentaciji ali odgovor je jednostavan, nema mjesta za sve.

                        Alba i Aspilikueta popunjavaju mjesto lijevog beka i bilo bi nepotrebno da se na spisku nalazi jos jedan igrac koji tu moze igrati. Zasluzuje poziv Monreal ali onda nema mjesta za jednog od ove dvojice koji isto tako zasluzuju poziv a Alba je inace prvi izbor Del Boskea za lijevog beka.

                        Vidjecemo ko ce biti starter na mjestu desnog beka, Huanfran ili Karvahal, pretpostavljam Hunafran jer je bolji defanzivno. Beljerinovo vrijeme tek dolazi, bice on standardan prvotimac reprezentacije Spanije, na njemu je samo da radi i dalje na sebi.

                        Mene je najvise interesovalo da li ce Tores biti pozvan a Aduriz po prikazanom u ovoj sezoni je svakako prije Koste.

                        A inace
                        Bayern coach Guardiola on 30 September: "For sure we will see Kimmich in the Germany squad one day."

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman View Post

                          Mnogo mi skripi ovaj sastav Nemaca, najgore od svega sto ce Can biti startni desni bek.
                          Ovde samo bekovi skripe, na papiru su meni najjaca reprezentacija. Bolestan vezni red, bolestan.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Hevedes desno, Hektor levo i nemas problem s bekovima. Osvaja Svabo ako se ne navuce nesto domacinima.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Casiraghi View Post
                              Hevedes desno, Hektor levo i nemas problem s bekovima. Osvaja Svabo ako se ne navuce nesto domacinima.
                              Moze i Emre desno lagano, ostatak ekipe perfektan.
                              Sto Javi Martinez nije na spisku Spanije?
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                                Moze i Emre desno lagano, ostatak ekipe perfektan.
                                Sto Javi Martinez nije na spisku Spanije?
                                Moze al ja volim da dominira u vezi. Za 2 godine Emre, Vajgl i Daud salju Krosa na klupu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X